Umývačky riadu

Umývačky riadu Electrolux vrátia vášmu riadu a krehkému sklu čistotu a lesk. Okrem toho, že sa perfektne postarajú o riad a ušetria vám množstvo času, sú šetrné aj k životnému prostrediu.

Ako vybrať umývačku riadu

Neviete si poradiť s výberom novej umývačky riadu? Pomôžeme vám. Náš videosprievodca vám vysvetlí najdôležitejšie funkcie a poradí, na ktoré parametre sa zamerať, aby ste si pre seba zvolili tú správnu.

Detailný prehľad funkcií jednotlivých sérií ponúka náš sprievodca nákupom.

ELECTROLUX ECOLINE

Naše energeticky najúspornejšie umývačky riadu – šetria zdroje a zároveň poskytujú dokonalé výsledky

Umývačky riadu EcoLine sú naše najlepšie modely vo svojej triede z hľadiska energetickej účinnosti a efektívnosti využívania zdrojov. Všetky modely sú vybavené funkciami na úsporu zdrojov, pričom náš model triedy A šetrí viac ako 30 % energie a zároveň poskytuje dokonalé výsledky*.

 • Opening of full dishwasher
  Jednoduché vkladanie aj vyberanie

  Náš jedinečný systém ComfortLift® zdvihne spodný kôš na úroveň horného koša, aby vám uľahčil vkladanie a vyberanie riadu.

 • Close-up of dishwasher control panel
  Ecometer šetrí vodu a energiu

  Unikátny vizuálny pomocník na displeji Ecometer vám pomôže ľahko vybrať najšetrnejší program na úsporu vody a energie. 

 • Close-up of dishwasher spray arm
  Lepšie pokrytie, žiadne plytvanie vodou

  Satelitné ostrekovacie rameno sa neustále natáča pod rôznymi uhlami a tým zaisťuje až trikrát lepšie pokrytie vodou*. Lepší výsledok, žiadna voda navyše.

  *V porovnání se standardním ostřikovacím ramenem.      

   

QuickSelect s Ecometrom

Ušetrite až 20 % energie*

Rozhodovať sa ekologicky je jednoduché. Na dotykovom displeji zvoľte posuvníkom QuickSelect preferovanú dĺžku cyklu a Ecometer vám prostredníctvom intuitívnych zelených pruhov ponúkne najudržateľnejší program na úsporu energie a vody. 

* Na základe interného testu porovnávajúceho program ECO so štandardným 90-minútovým programom spotrebiča energetickej triedy C.


 • Aplikácia My Electrolux Kitchen v smartfóne
  Ovládajte umývačku riadu zo smartfónu

  Umývajte riad inteligentne a udržateľne s našimi inteligentnými umývačkami QuickSelect. Poradí s výberom správneho programu pre vašu náplň a vy len zvolíte, kedy má byť umývačka spustená, aby ste znížili náklady na energiu. V aplikácii nájdete aj súhrnné správy o spotrebe a poskytuje spätnú väzbu o udržateľnom správaní.

 • Poháre na víno v umývačke riadu
  Ušetrite až 90 l vody a 60 % energie pri umývaní v umývačke riadu oproti ručnému umývaniu*

  * Porovnávanie spotreby vody/energie na jedno umývanie v programe ECO triedy D a vyššou s priemernou spotrebou v EÚ pri ručnom umývaní (podľa Stammingera a kol., Washing-up behaviour and techniques in Europe (2007) pri 12 súpravách tanierov).

Séria 900 ComfortLift®

ComfortLift® je prvou umývačkou riadu, do ktorej riad naukladáte jednoducho a bez námahy. Jedinečný a inovatívny mechanizmus zdvihne dolný kôš do vyššej polohy, vďaka čomu je prístup k riadu omnoho jednoduchší.

Séria 600 SatelliteClean®

Sprchovacie rameno SatelliteClean® sa postará o maximálne pokrytie a dosahuje až 3-násobne lepšie výsledky ako je bežné. Dve rotujúce ramená neustále menia uhol ostreku, aby váš riad žiaril čistotou.

Úspora energie

Umývačky riadu triedy A šetria viac než 30 % energie*.

* Výpočet vychádza z indexu energetickej účinnosti (EEI) umývačiek riadu Electrolux triedy A (EEI 31,9) v porovnaní s triedou D (EEI 49,9), čo predstavuje rozdiel EEI 36 %.​

Nové ikony výkonu umývačiek riadu

A) Nový QR kód. Dá sa naskenovať pomocou smartfónu

B) Trieda energetickej účinnosti

C) Spotreba energie na 100 Eco cyklov

D) Menovitá kapacita, počet setov pre Eco program

E) Trvanie Eco programu

F) Spotreba vody na cyklus

G) Emisie hluku šíreného vzduchom

Rozšírená záruka na motor invertor

 • Kúpte si od predajcu domácich spotrebičov značky Electrolux spotrebič z uvedených produktových kategórií s motorom typu invertor.
 • Spotrebič najneskôr do troch mesiacov od zakúpenia zaregistrujte cez náš registračný formulár.
 • A získajte tak certifikát rozšírenej desaťročnej záruky..
Ponorný mixér Create

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj nový spotrebič Electrolux a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ponorný mixér Create.