Umývačky riadu

Umývačky riadu Electrolux vrátia vášmu riadu a krehkému sklu čistotu a lesk. Okrem toho, že sa perfektne postarajú o riad a ušetria vám množstvo času, sú šetrné aj k životnému prostrediu.

Ako vybrať umývačku riadu

Neviete si poradiť s výberom novej umývačky riadu? Pomôžeme vám. Náš videosprievodca vám vysvetlí najdôležitejšie funkcie a poradí, na ktoré parametre sa zamerať, aby ste si pre seba zvolili tú správnu.

Detailný prehľad funkcií jednotlivých sérií ponúka náš sprievodca nákupom.

QuickSelect s Ecometrom

Ušetrite až 20 % energie*

Rozhodovať sa ekologicky je jednoduché. Na dotykovom displeji zvoľte posuvníkom QuickSelect preferovanú dĺžku cyklu a Ecometer vám prostredníctvom intuitívnych zelených pruhov ponúkne najudržateľnejší program na úsporu energie a vody. 

* Na základe interného testu porovnávajúceho program ECO so štandardným 90-minútovým programom spotrebiča energetickej triedy C.


 • Aplikácia My Electrolux Kitchen v smartfóne
  Ovládajte umývačku riadu zo smartfónu

  Umývajte riad inteligentne a udržateľne s našimi inteligentnými umývačkami QuickSelect. Poradí s výberom správneho programu pre vašu náplň a vy len zvolíte, kedy má byť umývačka spustená, aby ste znížili náklady na energiu. V aplikácii nájdete aj súhrnné správy o spotrebe a poskytuje spätnú väzbu o udržateľnom správaní.

 • Poháre na víno v umývačke riadu
  Ušetrite až 90 l vody a 60 % energie pri umývaní v umývačke riadu oproti ručnému umývaniu*

  * Porovnávanie spotreby vody/energie na jedno umývanie v programe ECO triedy D a vyššou s priemernou spotrebou v EÚ pri ručnom umývaní (podľa Stammingera a kol., Washing-up behaviour and techniques in Europe (2007) pri 12 súpravách tanierov).

Séria 900 ComfortLift®

ComfortLift® je prvou umývačkou riadu, do ktorej riad naukladáte jednoducho a bez námahy. Jedinečný a inovatívny mechanizmus zdvihne dolný kôš do vyššej polohy, vďaka čomu je prístup k riadu omnoho jednoduchší.

Séria 600 SatelliteClean®

Sprchovacie rameno SatelliteClean® sa postará o maximálne pokrytie a dosahuje až 3-násobne lepšie výsledky ako je bežné. Dve rotujúce ramená neustále menia uhol ostreku, aby váš riad žiaril čistotou.

Úspora energie

Umývačky riadu triedy A šetria viac než 30 % energie*.

* Výpočet vychádza z indexu energetickej účinnosti (EEI) umývačiek riadu Electrolux triedy A (EEI 31,9) v porovnaní s triedou D (EEI 49,9), čo predstavuje rozdiel EEI 36 %.​

Nové ikony výkonu umývačiek riadu

A) Nový QR kód. Dá sa naskenovať pomocou smartfónu

B) Trieda energetickej účinnosti

C) Spotreba energie na 100 Eco cyklov

D) Menovitá kapacita, počet setov pre Eco program

E) Trvanie Eco programu

F) Spotreba vody na cyklus

G) Emisie hluku šíreného vzduchom

Rozšírená záruka na motor invertor

 • Kúpte si od predajcu domácich spotrebičov značky Electrolux spotrebič z uvedených produktových kategórií s motorom typu invertor.
 • Spotrebič najneskôr do troch mesiacov od zakúpenia zaregistrujte cez náš registračný formulár.
 • A získajte tak certifikát rozšírenej desaťročnej záruky..
Ponorný mixér Create

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj nový spotrebič Electrolux a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ponorný mixér Create.