Varné panely

Varte bezpečne na plynovom varnom paneli alebo si vyberte keramický varný panel, vďaka ktorému je čistenie len závan vetríka. Okrem toho sú indukčné varné panely bezpečnejšie, jednoduchšie sa čistia a majú neoveriteľnú kontrolu teploty.

Pri výbere vám poradí náš videosprievodca.

Ako vybrať správny varný panel

Neviete si rady s výberom nového varného panela? Pomôžeme vám. Náš video sprievodca vám vysvetlí hlavné rozdiely medzi jednotlivými typmi a poradia, na ktoré parametre sa zamerať aby ste si pre seba zvolili ten pravý.

Naše energeticky najúspornejšie varné panely

Naše energeticky najúspornejšie modely varných panelov ECOLINE vám spríjemnia varenie. Indukčné varné panely Sense využívajú len toľko energie, koľko je potrebné. Varné panely v kombinácii s odsávačom patria do energetickej triedy A+ a naše plynové varné panely s vertikálnymi horákmi ušetria až 20 % energie*.

Pohodlné varenie a nižšia spotreba energie

Indukčné varné panely Electrolux robia varenie zábavnejším. Navyše pri každom varení ušetríte až 18 % energie*. Varné panely Sense nastavia správnu teplotu, či už varíte, vyprážate alebo dusíte. Výsledkom bude ešte chutnejšie jedlo.

 • Boiling water in a pot on a hob
  Úspora energie až 18 %


  S indukčnou technológiou Electrolux môžete variť vodu za polovicu času a ušetriť až 18 % energie.*

 • Hrniec na varnom paneli
  Varenie s presnou teplotou

  Uvarte jemnú omáčku alebo pripravte dokonalé steaky. Metódou Sous-Vide môžete variť aj na varnom paneli. Vďaka technológii SensePro® varný panel nastaví správnu teplotu a spotrebuje len toľko energie, koľko je potrebné. Pre dokonalé výsledky varenia.

 • Prevarenie v hrnci bez technológie SenseBoil
  Už sa vám nič nerozvarí. S technológiou SenseBoil®

  Vďaka technológii SenseBoil® zabránite prevareniu vody, čím ušetríte množstvo energie zodpovedajúcej až jednému plnému nabitiu telefónu**.

*Merané interne na elektrickom sklokeramickom varnom paneli (EHV56240AK) pri varení 1,5 litra vody na 180 mm varných zónach. Úsporu možno dosiahnuť pri všetkých modeloch indukčných varných panelov ELECTROLUX série 300 až 900 (okrem modelov FlexiBridge a TotalFlex).
**Interné testy ukázali, že varenie vody pri plnom výkone varného panela o 20 sekúnd dlhšie, ako je potrebné, spotrebuje množstvo energie potrebnej na nabitie batérie telefónu s kapacitou 4 500 mAh.

Viac miesta na kreativitu

S funkciou FlexiBridge môžete spojiť až štyri varné zóny do jednej veľkej zóny s rovnomerným a konzistentným ohrevom pre tie najväčšie varné nádoby. Varte jedlá pre celú rodinu na flexibilnom varnom povrchu pri ideálnej teplote.

Infinite™ s FlexiBridge

Infinite™ s FlexiBridge

 • S funkciou FlexiBridge môžete skombinovať naraz až 4 varné zóny a užívať si pri varení optimálnu flexibilitu.
 • Automatické ovládanie odsávača prostredníctvom varného panela.
 • Rýchle nastavovanie teploty posuvným dotykovým ovládačom PowerSlide.

Odporúčané produkty

Ponorný mixér Create

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj nový spotrebič Electrolux a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ponorný mixér Create.

Rýchlejší spôsob, ako dosiahnuť skvelú chuť

Indukčné varenie je rýchle, presné a pohodlné. Indukčný panel sa zahrieva oveľa rýchlejšie ako ktorýkoľvek iný typ varnej plochy, takže s ním môžete vyčarovať lahodné pokrmy za výrazne kratší čas.