Varné panely

Varte bezpečne na plynovom varnom paneli alebo si vyberte keramický varný panel, vďaka ktorému je čistenie len závan vetríka. Okrem toho sú indukčné varné panely bezpečnejšie, jednoduchšie sa čistia a majú neoveriteľnú kontrolu teploty.

Viac miesta na kreativitu

S funkciou FlexiBridge môžete spojiť až štyri varné zóny do jednej veľkej zóny s rovnomerným a konzistentným ohrevom pre tie najväčšie varné nádoby. Varte jedlá pre celú rodinu na flexibilnom varnom povrchu pri ideálnej teplote.

Infinite™ s FlexiBridge

Infinite™ s FlexiBridge

  • S funkciou FlexiBridge môžete skombinovať naraz až 4 varné zóny a užívať si pri varení optimálnu flexibilitu.
  • Automatické ovládanie odsávača prostredníctvom varného panela.
  • Rýchle nastavovanie teploty posuvným dotykovým ovládačom PowerSlide.

Sme jednotka na trhu varných panelov na Slovensku

Vyberáte si nový varný panel do svojej kuchyne? Potom by ste mali vedieť, že značka Electrolux je na Slovensku jednotkou v predaji varných panelov. Vyplynulo to z prieskumu nezávislého výskumného inštitútu. Ďakujeme všetkým zákazníkom za dôveru, je to pre nás veľká motivácia aj do budúcnosti.

Vyplňte recenziu a môžete vyhrať mixér

Kúpili ste si niektorý z našich spotrebičov? Až ho doma zapojíte a vyskúšate, vyplňte nám, prosím, recenziu. Zaujíma nás, ako vám naše spotrebiče pomáhajú zvládať každodennú starostlivosť o domácnosť. A zaujíma to aj ostatných, ktorí o kúpe ešte len uvažujú. Každého recenzenta zaradíme do pravidelného žrebovania o fitnes mixér PerfektMix.

Rýchlejší spôsob, ako dosiahnuť skvelú chuť

Indukčné varenie je rýchle, presné a pohodlné. Indukčný panel sa zahrieva oveľa rýchlejšie ako ktorýkoľvek iný typ varnej plochy, takže s ním môžete vyčarovať lahodné pokrmy za výrazne kratší čas.