Kurzy varenia

Exkluzívne kurzy varenia

V multifunkčných parných rúrach

Varenie v pare predstavuje moderný spôsob prípravy jedla, ktorý dokáže zachovať textúru, chuť, farbu a hlavne vitamíny v každom kúsku. Chcete sa naučiť pripravovať také luxusné pokrmy, na aké ste zvyknutí z najlepších reštaurácií? Zúčastnite sa nášho kurzu varenia.

Kurz varenia v parných rúrach z pohodlia domova

Ak namiesto školy varenia dávate prednosť online vzdelávaniu, ponúkame vám možnosť uvariť si s Jiřím Hilgartom prostredníctvom videokurzu*. Prevedie vás prípravou niekoľkochodového menu a naučí vás používať vašu multifunkčnú parnú rúru na maximum.

Čo budeme variť:

  • Pečené kura s domácim chlebom
  • Lososa so zemiakmi, zeleninou a petržlenovým tvarohom
  • Bravčovú panenku s romanescom
  • Kysnuté knedle s omáčkou z bieleho vína a marhuľového džemu

Okrem toho sa môžete tešiť na:

  • Voucher v hodnote 40 € na nákup surovín v kamenných predajniach Tesco
  • Darčekový certifikát s 25 % zľavou do nášho e-shopu, aby ste si mohli doplniť výbavu na varenie v pare

*Videokurz je náhradou za fyzickú účasť na kurze varenia.

Viac informácií a registrácia

Zúčastnite sa kurzu varenia

Užite si kurz s odborníkmi zdarma

K nákupu multifunkčnej parnej rúry získate milú a praktickú pozornosť – poukaz na kuchársky kurz pre 1 osobu v hodnote 80 eur. Môžete sa tak zúčastniť špeciálneho kurzu, kde sa naučíte, ako v novej rúre vykúzliť úžasné jedlá.

Zvažujete pre a proti? Príďte si rúru vyskúšať

Multifunkčná parná rúra má celý rad predností. Zaujala aj vás, ale s kúpou stále otáľate? Zúčastnite sa nášho kurzu a presvedčte sa o jej výhodách osobne!

Ak si následne do 3 mesiacov kúpite multifunkčnú parnú rúru zaradenú do akcie, poplatok za kurz vám vrátime. Zvýhodnená cena kurzu je 55 eur a účasť sprevádzajúcej osoby je za 15 eur.

Vychutnajte si prípravu pokrmov v multifunkčných parných rúrach

Spoznajte prednosti parnej rúry

Využívanie pary pri varení a pečení je aktuálny gastronomický trend. Para zvýrazní textúru, chuť a farbu surovín, ale pokrm pritom nestratí cenné vitamíny. Chcete sa naučiť, ako pripraviť vynikajúce pokrmy ako z luxusných reštaurácií?

Zvažujete kúpu multifunkčnej parnej rúry? Na našich kurzoch si rúru môžete vyskúšať a podrobiť ju dôkladnej skúške. Ak sa rozhodnete rúru kúpiť, poplatok za kurz vám vrátime. Ak už multifunkčnú parnú rúru vlastníte, zadarmo vás naučíme, ako ju ovládať a naplno využiť jej prednosti.

RÚRA STEAMPRO

Rúra SteamPro umožňuje varenie, pečenie, grilovanie aj prípravu pokrmov vo vákuu. Čistí sa sama parou a je vybavená zabudovanou teplotnou sondou.

Rúra SteamPro

Vyberte si tú pravú

Vybrať si tú pravú rúru spomedzi parných rúr Electrolux je veľmi jednoduché. Rúra SteamBoost je skvelá na pečenie mäsa a múčnych jedál. S rúrou SteamCrisp môžete kombinovať tradičné teplovzdušné pečenie a vyspelé parné funkcie a získate tak viac špeciálnych kombinácií. A SteamPro, naša najlepšia parná rúra, vám ponúka všetky funkcie rúry SteamCrisp a navyše funkciu prípravy pokrmov vo vákuu na prípravu kulinárskych skvostov.

Inšpirujte sa našimi receptami

Žiaden nápad? Kuchárska kniha vám poradí, čo pripraviť

Multifunkčná parná rúra vám umožní variť, piecť aj grilovať tie najlepšie pokrmy – od šťavnatej ryby, cez hovädzí steak a gratinované zemiaky, až po buchty s tvarohom. Profesionálni kuchári ju vytvorili na mieru vám aj vašej novej rúre.

Lahodné recepty pre multifunkčné parné rúry

Lámete si hlavu nad tým, čo uvariť na obed alebo slávnostnú večeru pre svojich najbližších? Nechajte sa inšpirovať našimi receptami, premeňte varenie na zábavu a užívajte si momenty s ľuďmi, ktorých máte najradšej.