Vitajte v inteligentnej domácnosti Electrolux

S inteligentnými spotrebičmi Electrolux vás budú každodenné povinnosti baviť. Dosiahnete s nimi lepšie výsledky jednoducho a bez námahy, či už ide o starostlivosť o bielizeň alebo varenie. Objavte naše spotrebiče s konektivitou a užívajte si bezstarostnú, inteligentnejšiu domácnosť.

Prečítajte si viac

Inteligentne prepojená domácnosť

Spotrebiče s konektivitou spríjemňujú každodenné úlohy a zvyšujú vaše pohodlie. S nimi dosiahnete lepšie výsledky jednoducho a bez námahy, či už ide o starostlivosť o bielizeň alebo varenie. Pre ešte lepší zážitok z konektivity sme sa spojili so značkou Google. Objavte naše spotrebiče s konektivitou a užívajte si bezstarostnú, inteligentnejšiu domácnosť.

 

Pozrieť video >

Kategórie

Kuchyňa

Pripojte svoje spotrebiče k aplikácii Electrolux a využite ich na maximum. Pomocou aplikácie môžete svoju rúru, varný panel, chladničku alebo umývačku ovládať pohodlne na diaľku. To všetko na vás čaká v aplikácii Electrolux.

Starostlivosť o oblečenie

Prepojte svoju práčku a sušičku s aplikáciou Electrolux a doprajte svojmu oblečeniu starostlivosť na mieru. V aplikácii máte k dispozícii všetky naše odborné znalosti, môžete si prispôsobiť pracie cykly, získať odporúčanie, ako prať konkrétny materiál alebo dostávať upozornenia, keď bude bielizeň vypraná. Svojho osobného poradcu pre pranie a sušenie tak máte vždy na dosah ruky.

Starostlivosť o domácnosť

Užite si čistú domácnosť vďaka našim čističkám vzduchu, klimatizáciám a vysávačom s konektivitou. Využite tiež našu najnovšiu možnosť a ovládajte svoje spotrebiče hlasom vďaka Googlu. Pohodlne sa posaďte a relaxujte, naše spotrebiče sa medzitým postarajú o váš domov.

Google a Google Play sú ochranné známky spoločnosti Google LLC.


Electrolux aplikácia na smartfónu

Inteligentné riešenia pre vašu kuchyňu

Pripojte svoje spotrebiče k aplikácii Electrolux a využite ich na maximum. Pomocou aplikácie môžete svoju rúru, varný panel, chladničku alebo umývačku ovládať pohodlne na diaľku. To všetko na vás čaká v aplikácii Electrolux.

Stiahnuť v App Store ›

Stiahnuť v Google Play ›

Rúry s konektivitou

Aplikácia Electrolux pre rúry

Užite si pečenie ešte viac s aplikáciou Electrolux. Teraz môžete rúru ovládať na diaľku z aplikácie alebo svojím hlasom. 

Varné panely s konektivitou

Aplikácia Electrolux pre varné panely

Využite varný panel na maximum pripojením k aplikácii Electrolux. S aplikáciou môžete ovládať odsávač pár integrovaný vo varnom paneli, dostávať upozornenia, že je čas vymeniť jeho filter alebo získať tipy na úsporu energie. Stiahnite si ju teraz a začnite variť naplno.

Umývačky riadu s konektivitou

Aplikácia Electrolux pre umývačky riadu

Prepojte umývačku riadu s aplikáciou a umývajte svoj riad inteligentne a udržateľne. Aplikácia vám poradí s údržbou spotrebiča aj výberom správneho programu podľa náplne, času a úrovne znečistenia. Takisto vám odporučí aj to, kedy umývačku zapnúť a znížiť tak náklady na energiu.

Chladničky s mrazničkou s konektivitou

Aplikácia Electrolux pre chladničky s mrazničkou

Ovládajte teplotu svojej chladničky na diaľku a nechajte si poradiť, ako sa o ňu správne starať. Aplikácia vás upozorní aj vtedy, keď nastane čas údržby alebo keď zostanú dvierka otvorené, aby nedošlo k znehodnoteniu uložených potravín.

Hlasové ovládanie spotrebiča

Užite si bezdotykové ovládanie spotrebiča Electrolux pomocou služby Google Assistant.

Zistiť viac

Stiahnuť aplikáciu Electrolux


Woman sitting in sofa with phone

Starostlivosti o bielizeň na dosah ruky

Prepojte svoje spotrebiče s aplikáciou Electrolux a doprajte si pranie bez zbytočnej námahy. Upravte si nastavenia a programy na mieru svojím potrebám a zvyklostiam. To všetko vo vašom smartfóne.

Stiahnuť v App Store ›

Stiahnuť v Google Play ›

Hlasové ovládanie spotrebiča

Užite si bezdotykové ovládanie spotrebiča Electrolux pomocou služby Google Assistant.

Aplikácia Electrolux

S aplikáciou Electrolux ovládate práčku alebo sušičku zo svojho smartfónu na diaľku. Inteligentný poradca vám ponúkne odborné rady, ako sa čo najlepšie starať o vaše oblečenie. Špecifické nastavenia na často prané oblečenie si môžete uložiť do obľúbených. 

Diaľkové ovládanie

S aplikáciou Electrolux môžete spustiť pranie a kontrolovať jeho priebeh kdekoľvek. Stačí v aplikácii vybrať preferovaný prací cyklus a stlačiť symbol Wi-Fi. Tým sa aktivuje režim diaľkového spustenia. Počas cyklu bude aplikácia zobrazovať stav na obrazovke telefónu a upozorní vás na skončenie programu. S aplikáciou Electrolux budete mať svoju bielizeň plne pod kontrolou.

Poradca pre starostlivosť

Starajte sa o svoje oblečenie inteligentne. V aplikácii Electrolux jednoducho zvoľte typ tkaniny, farbu a stupeň znečistenia, aplikácia vám odporučí najlepší program a automaticky ho nastaví aj na práčke. S intuitívnou funkciou inteligentného poradcu, ktorý vždy odporučí najlepší program, bude vaše oblečenie dlhšie vyzerať ako nové.

Spotrebiče s konektivitou

Jedinečná technológia ColourCare chráni farby aj materiál vášho oblečenia. Vďaka filtrovanej vode je prací prostriedok účinnejší a odstráni všetky škvrny aj pri nízkych teplotách.

Stiahnuť aplikáciu Electrolux

 • Checklist icon
  Čo je na to potrebné

  ✓ Apple: Telefón alebo tablet. Minimálne iOS 8.0 alebo novší.
  ✓ Android: Telefón alebo tablet. Minimálne Android 4.0.3 alebo novší.
  ✓ Wi-Fi: 802.11 b/g/n @ 2,4GHz s WEP, WPA nebo WPA2 AES/TKIP s pripojením na internet.
  ✓ Uistite sa, že je signál na mieste, kde bude spotrebič nainštalovaný, dostatočne silný.
  ✓ V prípade, že je toto miesto vzdialené od Wi-Fi routeru, bude možno potrebné použiť sieťový extender.

 • Favourite icon
  Vaše obľúbené

  Uložte si do obľúbených pracie cykly, ktoré používate najčastejšie, a prispôsobte si pranie svojim potrebám. Môžete si tiež uložiť programy odporúčané poradcom. Až 6 programov na pranie a 6 na sušenie tak budete mať vždy poruke a ušetríte čas pri starostlivosti o pravidelne nosené oblečenie.

Lepšia starostlivosť s aplikáciou Electrolux

Spotrebiče s konektivitou spríjemní každodenné úlohy a zvýší vaše pohodlie. Dosiahnete s nimi lepšie výsledky jednoducho a bez námahy, či už ide o  starostlivosť o bielizeň alebo varenie. Pre pre väčšie použitie konektivity sme sa spojili so značkou Google. Objavte naše spotrebiče s konektivitou a užite si bezstarostnú, inteligentnejšiu domácnosť. Ovládajte, sledujte a automatizujte úlohy. Odkiaľkoľvek.

Stiahnuť v App Store ›

Stiahnuť v Google Play ›

Funkcie

Automatizácia rutinných úloh

AUTOMATIZÁCIA

Naplánujte si pravidelné upratovanie a jednotlivé činnosti automatizujte. V aplikácii jednoducho nastavíte režim vysávania, oblasť a čas spustenia robotického vysávača. Pre čistejší vzduch naplánujte pravidelné spustenie čističky vzduchu.

Majte všetko plne pod kontrolou

OVLÁDANIE NA DIAĽKU

Spusťte spotrebič, skontrolujte priebeh jeho práce alebo zmeňte jeho nastavenia. A to aj keď nie ste doma.

Ovládajte len svojím hlasom s Google Assistant

HLASOVÉ OVLÁDANIE

Máte plné ruky práce? Žiadny problém. So službou Google Assistant môžete ovládať spotrebiče hlasom. Stačí iba začať rozprávať. Pohodlne sa usaďte a relaxujte, o čistotu vo vašej domácnosti sa postarajú naše spotrebiče.

Google a Google Play sú ochranné známky spoločnosti Google LLC.

Starostlivosť o podlahu

Majte svojho robota pod kontrolou

V aplikácii Electrolux môžete sledovať, ako robot prechádza z miestnosti do miestnosti. Môžete ho tiež poslať upratať priestory, ktoré ste včera vynechali, alebo ktoré chcete upratať práve teraz. Nevyčerpávajte sa upratovaním. Jednoducho sledujte a kontrolujte vysávanie v aplikácii Electrolux.

Spotrebiče s konektivitou

V mobilnej aplikácii môžete nastaviť oblasť vysávania aj harmonogram upratovania, aj keď nie ste doma. Navigačný systém vybavený laserom a kamerou mapuje miestnosť, skenuje polohu nábytku a predmetov a tomu prispôsobuje trasu vysávania. Pohyb vysávača po domácnosti je tak mimoriadne bezpečný a efektívny.

Starostlivosť o vzduch v domácnosti

Zlepšite si kvalitu vzduchu v interiéri

S aplikáciou Electrolux si zabezpečíte čistý vzduch v domácnosti jedným kliknutím. Budete mať prehľad o kvalite vzduchu v rôznych miestnostiach, dostávať informácie, kedy je potrebné čističku zapnúť alebo kedy ju už možné vypnúť a celý proces môžete sledovať v reálnom čase. Aplikácia vás tiež informuje o životnosti filtrov, aby ste ich mohli včas vymeniť.

Stiahnite si aplikáciu Electrolux