Konektivita
Konektivita

Vitajte v inteligentnej domácnosti Electrolux

S našimi inteligentnými spotrebičmi zvládnete všetko vo svojej domácnosti ešte lepšie! Chutné recepty s návodmi posunú vaše varenie na vyššiu úroveň a tipy a starostlivosť na mieru udržia vaše oblečenie dlhšie svieže. Vďaka konektivite môžete ovládať svoje spotrebiče na diaľku, zadávať hlasové príkazy, sledovať priebeh činnosti a mnoho ďalšieho. Aj mimo domova tak budete mať všetko úplne pod kontrolou. 

Hands in bowl and Google Assistant on countertop

Inteligentne prepojená domácnosť

Spotrebiče s konektivitou vám prinesú úplne nové zážitky a viac pohodlia pri plnení vašich každodenných úloh. Skvelé výsledky tak dosiahnete s omnoho menším úsilím.

Objavte naše inteligentné spotrebiče – pre čistú a útulnú domácnosť bez námahy.

Kuchyňa

Užite si lahodnejšie jedlo, rozšírte svoje obzory s parnou rúrou a využite svoje kuchynské spotrebiče na maximum vďaka aplikácii My Electrolux Kitchen. Pomôže vám s registráciou spotrebičov, nájdete v nej množstvo informácií a služieb na mieru, prepojí vás s odborníkmi zo spoločnosti Electrolux, môžete si v nej stiahnuť manuály, návody a mnoho ďalšieho.

Útulný domov

Vráťte sa vždy do dokonale upratanej domácnosti – objavte robotický vysávač s takou pokročilou technológiou, že môžete vysávať odkiaľkoľvek.

Inteligentné riešenia pre vašu inteligentnú kuchyňu

Prepojte svoje inteligentné spotrebiče Electrolux a vychutnajte si naplno nové zážitky. Vďaka našim spotrebičom s konektivitou budú vaše každodenné úlohy jednoduchšie a pohodlnejšie.  

V aplikácii My Electrolux Kitchen môžete využiť služby našich partnerov ako je Google Assistant, Innit alebo Smarter, a získať individuálne poradenstvo alebo možnosť vzdialeného ovládania vašich spotrebičov.

Cesta k inteligentnej kuchyni

Keď si vyberáte Electrolux, kupujete viac ako len spotrebič. Naša aplikácia s inovatívnymi funkciami sa stane vaším sprievodcom a pomôže vám dosiahnuť skvelú chuť.

Inšpirujte sa našimi receptmi a pozdvihnite svoje kulinárske zručnosti na vyššiu úroveň prostredníctvom našich partnerov. Svoj kuchynský spotrebič s konektivitou môžete prepojiť s aplikáciou Innit a cez Google Assistent ovládať hlasom, keď máte práve špinavé ruky.

Plánujte svoje nákupy a skladujte čerstvé potraviny so Smarter FridgeCam – vždy tak budete mať prehlaď, čo doma máte a kedy sa potravinám blíži koniec trvanlivosti. Už žiadne prekvapenia a menej plytvania jedlom.

Aplikácia My Electrolux Kitchen

Pokiaľ vlastníte kuchynský spotrebič Electrolux s konektivitou, stiahnite si aplikáciu My Electrolux Kitchen. Nájdete tu množstvo užitočných informácií a funkcií vrátane jednoduchej registrácie spotrebičov. Aplikácia funguje tiež ako diaľkové ovládanie vašich spotrebičov, môžete sledovať priebeh ich činnosti alebo si ukladať vaše obľúbené recepty.

Vychutnajte si nové zážitky pri varení.

Stiahnite si aplikáciu My Electrolux Kitchen

Hlasové ovládanie vášho spotrebiča

Vychutnajte si hands-free ovládanie vášho spotrebiča Electrolux vďaka Google Assistant.

Spotrebiče s konektivitou

Stiahnite si aplikáciu Wellbeing z App Store alebo Google Play.

Viac pohody s inteligentnými spotrebičmi

Naše čističky vzduchu, klimatizácie alebo vysávače s funkciou konektivity posúvajú starostlivosť o domácnosť na vyššiu úroveň. Jednoducho povedzte „Hey Google“ a začnite ovládať spotrebiče svojim hlasom. Pohodlne sa teda usaďte a relaxujte, o čistotu vášho domova je postarané.

 Google a Google Play sú ochranné známky spoločnosti Google LLC.

 

Sledujte svojho robota

V aplikácii môžete sledovať, ako sa pohybuje z miestnosti do miestnosti, meniť trasu jeho upratovania alebo ho poslať vyčistiť jeden konkrétny priestor. Aplikácia Pure i vám umožní dosiahnuť čisté podlahy pomocou jednoduchého nastavenia.

Skutočne autonómne upratovanie

Aplikácia Pure i je úplne flexibilná. Svoj robotický vysávač môžete ovládať i počas upratovania alebo len z diaľky sledovať jeho prácu. Naplánujte mu pravidelné upratovanie, či už raz týždenne dôkladné vysávanie celej domácnosti alebo každodenné bleskové odstránenie chlpov po vašom domácom miláčikovi. Robotický vysávač sa maximálne prispôsobí vašim potrebám a vy sa tak zakaždým vrátite do čistého.

  • Diaľkové ovládanie

    Ovládajte svoj robotický vysávač i počas upratovania.

  • Kontrola

    Dohľadajte na jeho prácu odkiaľkoľvek.

  • Harmonogram upratovania

    Naplánujte si pravidelné denné aj týždenné upratovanie.

Udržujte svieži vzduch vo svojej domácnosti

S aplikáciou Electrolux Wellbeing vyčistíte vzduch vo svojej domácnosti jedným kliknutím. Sledujte kvalitu vzduchu v rôznych miestnostiach, dohľadajte na priebeh čistenia v reálnom čase a majte životnosť filtrov pod kontrolou, aby ste ich nemenili skôr, než je potrebné.

Príjemná teplota v každom počasí

Klimatizácia upravuje teplotu v miestnosti podľa vašich predstáv. Chcete si dopriať útulný večer alebo svieže ráno? Jednoducho v aplikácii vyberte požadovanú teplotu a klimatizácia sa o všetko postará. Pokiaľ sa počasie v priebehu dňa zmení, prispôsobte si nastavenia tak, aby ste sa vrátili do tepla alebo vás doma, naopak, privítal príjemný chládok.