O spoločnosti Electrolux

O spoločnosti Electrolux

For better living. Designed in Sweden.

Naše výrobky vyvíjame v súlade s našimi švédskymi hodnotami a ohľaduplne k životnému prostrediu. Tvoríme s jasným cieľom. Robíme všetko pre to, aby sme našu planétu zachovali zdravú pre budúce generácie. Chceme vám dopriať úžasné kulinárske zážitky, zabezpečiť vynikajúcu starostlivosť o oblečenie a vytvoriť vám komfortný domov. A nielen to. Chceme pomôcť ľuďom žiť lepšie a umožniť im objavovať každý deň niečo nové.

Sme s vami už celé storočie

Electrolux už 100 rokov pomáha ľuďom žiť lepší a jednoduchší život. Sme hrdí na to, čo sme dosiahli, a s nadšením pokračujeme ďalej. Zoznámte sa s našimi súčasnými a dlhodobými plánmi v rámci nášho programu Lepší život.

Lepší život každý deň

K našej misii za lepší život neodmysliteľne patrí aj náš záväzok udržateľnosti. Chceme byť najlepším dodávateľom domácich spotrebičov na svete. Chceme pozitívne ovplyvňovať životy ľudí a zdravie našej planéty. Chceme byť tými, ktorí menia svet k lepšiemu.

Profesionálne skúsenosti

Storočné skúsenosti a znalosti, ktoré sme nadobudli pri plnení mimoriadne vysokých nárokov profesionálnych šéfkuchárov, sme dokonale zúročili pri vývoji kuchynských spotrebičov do domácností. Vychutnajte si maximálne možnosti pri varení u vás doma.

Švédske hodnoty

Naša spoločnosť bola založená vo Švédsku v roku 1919. Už celé storočie prinášame zákazníkom domáce spotrebiče a spolu s nimi zážitky, ktoré formujú ich životný štýl. Pri vývoji našich výrobkov si zakladáme na našich švédskych hodnotách a ohľaduplnosti k životnému prostrediu. Tvoríme s jasným cieľom. Autentickosť, zameranie na používateľa a udržateľnosť sa snúbia v každom našom výrobku. Či už ide spotrebiče na špičkovú starostlivosť o oblečenie, aby vaše odevy dlho vydržali a vyzerali ako nové, intuitívne kuchynské spotrebiče, ktoré pozdvihujú chuť pokrmov a postarajú sa o skvelé kulinárske zážitky, alebo výrobky zamerané na komfort a čistotu vašej domácnosti.