OCENENIA PRE ELECTROLUX

Našu neustálu snahu zlepšovať život našim zákazníkom si všimli aj rozličné inštitúcie a medzinárodne uznávané značky. Preto by sme vám radi prezentovali niekoľko ocenení, ktoré sme od nich získali.

 

Ocenenia dTest 2021

Magazín spotrebiteľov dTest otestoval sušičky bielizne a sušičku Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC ocenil známkou kvality.

Ocenenie iF Design

Tyčové vysávače rady Well Q6, Well Q7 a Well Q8 spolu s čističkami vzduchu Well A5 a Well A7 uspeli tiež v prestížnej súťaži iF Design Award, ktorá patrí medzi dizajnérskej súťaže s najdlhšou tradíciou. U čističiek vzduchu Well A5 a Well A7 porota ocenila najmä premyslený dizajn a použitie recyklovaných materiálov. Vďaka tomu pôsobí čističky nadčasovo a zodpovedajú životnému štýlu spotrebiteľov.

Ďalší úspech v Red Dot Design Award

Odborná porota medzinárodnej súťaže v dizajne každoročne vyberá najlepšie produkty, ktoré sú estetické, technologicky inovatívne a funkčné. Prestížnu cenu Red Dot v kategórii Produktový dizajn tento rok získalo všetkých 9 modelov našich tyčových vysávačov z radov Well Q6, Well Q7 a Well Q8 a tiež čističky vzduchu Well A5 a Well A7. U vysávačov porota ocenila predovšetkým ergonomický tvar a výkonné vysávanie. U čističiek vzduchu potom udržateľný dizajn a príjemný vzhľad.

Vysávače pre zdravý chrbát

Tyčové vysávače Pure Q9, Pure F9 a Well Q6/Q7/Q8 získali certifikát AGR nemeckej asociácie za zdravý chrbát. Asociácia ho udeľuje výrobkom, ktoré uspeli v nezávislom testovaní expertmi z rôznych lekárskych odborov. S nadnesením tak môžeme povedať, že upratovanie s našimi vysávačmi je zdraviu prospešné a bez obáv ho môžu vykonávať všetci členovia domácnosti.

Odporúčané alergiológmi

Nadácia Allergy UK, ktorá pomáha ľuďom s alergiami, testuje v spolupráci s nezávislými alergológmi rôzne výrobky a hľadá medzi nimi také, ktoré preukázateľne znižujú výskyt alergénov. Nechali sme otestovať vysávače Pure Q9 a Well Q8, konkrétne modely PQ92-ALGS a WQ81-ALRS s 5-stupňovým filtračným systémom a špeciálnou hubicou BedProPowerTM Plus s UV technológiou, ktoré dokážu odstrániť až 99,99 % mikročastíc prachu (> 1 µm), baktérií a vírusov z matracov, vankúšov a čalúnenia. Obidva vysávače uspeli a získali certifikát BAF. Oficiálne sa tak stali uznávanými pomocníkmi v boji s alergénmi.

OCENENIA PRE ELECTROLUX 2020

TOP produkty roku 2020

Nezávislý nákupný portál Heureka.sk každoročne vyhlasuje najpopulárnejšie produkty naprieč rôznymi kategóriami. Hodnotí frekvenciu vyhľadávania, obľúbenosť a záujem medzi spotrebiteľmi. Titul Produkt roku 2020 získalo hneď niekoľko spotrebičov Electrolux, a to práčka EW6F528SC, výsuvný odsávač pár LFP216S a indukčná varná doska EHH6240ISK.

Potvrdené: vysávač PURE D8.2 je najtichší na trhu

Renomovaný nemecký inštitút SLG, ktorý sa špecializuje na skúšky hlučnosti a energetickej účinnosti, otestoval vysávač Pure D8.2 s vreckom a na základe jeho vynikajúcich výsledkov mu udelil certifikát za najnižšiu hlučnosť pri vysávaní tvrdých podláh aj kobercov.

Sme lídrami v dizajne

V celosvetovo najuznávanejšej súťaži Red Dot Award: Product design získalo ocenenie hneď niekoľko domácich spotrebičov Electrolux. Naše nové spotrebiče zaujali odbornú porotu použitím nových materiálov, nekonformným vzhľadom a inovatívnymi funkciami. Červeným logom sa tak môže pochváliť čierny rad zabudovateľných kuchynských spotrebičov, ďalej čistička vzduchu Pure A9tyčový vysávač Pure Q9 a vysávač s vreckom Pure D8.2. Sme naozaj hrdí na to, že naše spotrebiče patria každoročne medzi tie oceňované a že si stále držíme pozíciu svetového lídra dizajnu.

Naše rúry uspeli v dTeste

Magazín spotrebiteľov otestoval tento rok v júli zabudovateľné rúry a oba testované modely rúr Electrolux ocenil známkou kvality. Zabudovateľná rúra Surround Cook si navyše vyslúžila hodnotenie výhodný nákup. S týmito rúrami dosiahnete vždy skvelé výsledky.

Čierny rad zabudovateľných kuchynských spotrebičov

 • • Vaša skratka k správne pripraveným receptom
 • • Spoznajte svojho osobného šéfkuchára – funkciu AssistedCooking
 • • Chutné jedlá jednoducho s možnosťami pripojenia
 • • Precízne pečenie s našou teplotnou sondou
 • • S konektivitou zvládnete lahodné jedlá jednoducho
 • • Funkcia rýchleho ohrevu šetrí pri zahrievaní rúry až 40% času
 • • Teplotná sonda stráži teplotu vnútri pokrmu
 • • Varenie metódou Sous-Vide zvýrazňuje chuť a zachováva textúru surovín
 • • Steamify® nastaví parný stupeň podľa teploty, akú chcete na prípravu jedla použiť
 • • Váš domáci barista
 • • Jednoducho zvoliteľná intenzita kávy
 • • Prispôsobte si dokonalé kapučíno s funkciou množstva mlieka
 • • Skutočné kapučíno ako v kaviarni, kedykoľvek chcete
 • • Uzamknite príchuť vo vákuu
 • • Vylepšite príchute a uzamknite vlhkosť s varením metódou Sous-Vide
 • • Namarinádujte do desiatich minút
 • • Vzduchotesnosť zachováva jedlo čerstvé

PURE Q9 a PURE D8.2 získali cenu iF Design Award 2020

Hneď dva najnovšie modely našich vysávačov získali prestížnu cenu iF Design Award 2020. Pri tyčovom vysávači Pure Q9 porota ocenila ľahkú hliníkovú konštrukciu, tichý výkon ručnej jednotky a príjemné vkladanie a vyberanie z nabíjacej stanice. Najtichší vysávač na trhu Pure D8.2 uchvátil porotu doslova v každom detaile – od tichého vysávania a automatickej regulácie výkonu pri prechode z tvrdej podlahy na koberec cez ergonomicky umiestnenú rukoväť až po elegantný dizajn a použitie recyklovaných materiálov pri jeho výrobe.

OCENENIA PRE ELECTROLUX 2019

Spotrebiče Electrolux bodovali u spotrebiteľov v niekoľkých kategóriách

Nezávislý nákupný portál Heureka.sk každoročne vyhlasuje najpopulárnejšie produkty v rôznych produktových kategóriách. K hlavným kritériám hodnotenia patria obľúbenosť, vyhľadávanie a záujem spotrebiteľov. Ocenenie Produkt roka 2019 získala zvrchu plnená práčka EWT1366HGW a ďalšie kuchynské spotrebiče, konkrétne zabudovateľná rúra EZB3400AOXindukčný panel EHH6240ISK a odsávač pár LFP316S.

PURE D9 Animal získal v dTeste najvyššie ocenenie

Nezávislý spotrebiteľský magazín dTest zverejnil výsledky ďalšieho testovania. Tentoraz si posvietil na vysávače, medzi ktorými nechýbal ani náš tichý vysávač Pure D9 s vreckom, model Animal. S potešením oznamujeme, že obstál na výbornú a získal najvyššie ocenenie ako v kategórii filtrácie vzduchu, tak aj v záťažovom teste, a hlavne v účinnosti zberu zvieracích chlpov.

Zabudovateľná rúra SurroundCook ocenená „značkou kvality“ dTest

V máji 2019 uskutočnil časopis spotrebiteľov dTest dôkladné testovanie zabudovateľných rúr, v ktorom získala rúra Electrolux EOC3430EOX prestížne označenie „značka kvality“.

Cena za dizajn aj kvalitu

Modely E7TB1-8SSM a E7TB1-4GB nízkootáčkového stolného mixéra Explore 7 získali prestížne ocenenie Red Dot Design Award 2019. Porotu zaujal originálny vzhľad mixéra a jeho elegantne riešené detaily, ako aj veľmi jednoduché intuitívne ovládanie a vysoká kvalita spracovania potravín.

PURE F9 získal cenu za dizajn

Prestížnu cenu iF Design Award za rok 2019 získal náš akumulátorový vysávač Pure F9, ktorý uspel v konkurencii viac ako 6 tisíc najlepších výrobkov z 52 krajín sveta. Ocenenie nás nesmierne teší a je pre nás veľkou motiváciou pokračovať vo vývoji špičkových domácich spotrebičov s moderným dizajnom.

Umývačka QuickSelect

Umývačka riadu Electrolux QuickSelect získala cenu iF Design Award za inovatívne riešenie.

Rad umývačiek Quick Select zavádza nový ovládací panel. Používateľ si prostredníctvom centrálneho posuvného ovládača na užívateľskom rozhraní jednoducho zvolí čas umývacieho cyklu. Ukazovateľ úspornosti cyklu Ecometer informuje o spotrebe energie podľa nastaveného trvania cyklu a zvolených funkcií, pričom nenápadne používateľa navádza k čo najekologickejšiemu spôsobu používania výrobku.

Vysávač Pure F9

Vysávač PURE F9 získal ocenenie iF Design Award za inovatívny dizajn.

Vysávač Pure F9 kombinuje výkon tradičného podlahového vysávača s nenáročnosťou tyčového vysávača. Hlavná jednotka v Pure F9 je umiestnená bližšie pri podlahe, nie pri rukoväti, aby nezaťažovala zápästie používateľa. Hmotnosť vysávača tak nespočíva v rukách, nesie ju sám vysávač.

OCENENIA PRE ELECTROLUX 2018

Sporák Electrolux patrí medzi TOP produkt roku 2018

Nezávislý nákupný portál Heureka.sk každoročne vyhlasuje najpopulárnejšie produkty v rôznych produktových kategóriách. K hlavným kritériám hodnotenia patria obľúbenosť, vyhľadávanie a záujem spotrebiteľov. Ocenenie Produkt roka 2018 získal sporák EKC52550OX.

PerfectCare

Táto práčka a sušička boli navrhnuté s ambíciou poskytnúť užívateľovi maximálne pohodlie pri špičkovej starostlivosti o bielizeň. Vedľa jasného používateľského rozhrania sa nachádza praktický výrazný otočný ovládač a prehľadne usporiadaná a ľahko čitateľná ponuka programov. Veľký plniaci otvor bubna a rukoväte umiestnené vo vyššej polohe uľahčujú nakladanie a vykladanie bielizne. A aj keď sa spotrebiče dodávajú v rozmanitých kombináciách farieb a materiálov dvierok, dizajnová identita značky je zachovaná v celom sortimente.

Vyjadrenie poroty:
Rad PerfectCare sa vyznačuje vizuálne príťažlivým dizajnom a dômyselným ergonomickým konštrukčným riešením.

OCENENIE PRE ELECTROLUX 2017

Umývačky riadu ComfortLift®

Inovatívna technológia ComfortLift® uľahčuje manipuláciu s riadom. Ergonomický systém ComfortLift® umožňuje pohodlné nadvihnutie spodného koša umývačky, aby ste sa k riadu nemuseli ohýbať. Umývačka riadu ComfortLift® preto bola ocenená prestížnou medzinárodnou zlatou cenou iF Design Award a cenou Red Dot Design Award za najlepší produktový dizajn.