Sprievodca nákupom

Nájdite ideálne príslušenstvo k vareniu

Kolekcia riadu

Odolný riad s vynikajúcim výkonom, vhodný na indukčný varný panel. Pozrite si našu všestrannú kolekciu s rajnicami, panvicami a hrncami – to všetko v zodpovedajúcom prémiovom dizajne. Jadro z trojvrstvového hliníka a vnútorná vrstva z magnetickej ocele zaručujú, že tento riad je najvhodnejší na varenie na indukcii, ale dokonale funguje aj na ostatných typoch varných panelov. Vhodné do umývačky riadu aj na varenie v rúre pri teplote do 250 °C.

Základ varenia
v parnej rúre

Doveďte svoje varenie v pare do dokonalosti s originálnym príslušenstvom určeným do parných rúr Electrolux.

Varte v čistej pare

Súprava na varenie v pare obsahuje plechy z nerezovej ocele, na ktoré sa zmestia všetky druhy surovín od zeleniny až po ryby a divinu. Drobné perforácie odvádzajú nadbytočnú vodu, umožňujú tak varenie v čistej pare a dokonalé výsledky. Riad možno jednoducho umyť v umývačke riadu.

 

Ponúka vaša rúra program Sous-Vide?

Siahnite po našich vakuovacích vreckách v profesionálnej kvalite, ktoré sú pri varení metódou Sous-Vide pri teplotách až 120 °C neoceniteľné. Doprajte si dokonale chutné výsledky, ktoré nedosiahnete žiadnou inou technikou varenia.

Pre svetobežníkov

Ázijská kuchyňa – Na grilovacej doske Teppanyaki je dostatok miesta na prípravu pokrmov inšpirovaných pouličným jedlom z Ďalekého východu. S našou panvicou Wok Infinite zas môžete začať variť a vyprážať v priebehu niekoľkých sekúnd, zároveň je ideálna aj na servírovanie.

Talianska kuchyňaSúprava na pizzu vám umožní upiecť chrumkavú pizzu a focacciu ako z profesionálnej pece. Špagety al dente zas jednoducho uvaríte a scedíte pomocou nerezového sitka na cestoviny.

Panamerická kuchyňa – Či už máte chuť na grilované mäso alebo morské plody, Plancha gril je spoľahlivou voľbou, ako si grilovanie môžete užívať po celý rok. Alebo skúste grilovať na soľnej doske vyrobenej z ružovej himalájskej soli. Mäso, ryby i zeleninu obohatí o zdravé minerály a vystačíte si aj s použitím menšieho množstva masla či oleja. Vychladenú dosku môžete použiť aj na servírovanie studeného občerstvenia alebo zmrzliny.

Varíme v mikrovlnnej rúre

Riad na varenie v mikrovlnnej rúre

Varte a servírujte cestoviny, zeleninu alebo ryby priamo v súprave na varenie Electrolux. Jednotlivé diely môžete umývať v umývačke a vďaka možnosti stohovania sa aj ľahko skladujú.

 

Omelety za okamih

Omeletovač do mikrovlnnej rúry typu „všetko v jednom“ je ideálny na vaše ranné omelety. Stačí len spolu vyšľahať všetky ingrediencie a vložiť to do mikrovlnnej rúry.

Čistenie

Váš varný panelKrém na čistenie sklokeramického panelu dokáže odstrániť pripálené zvyšky jedla a vyleštiť sklokeramický panel, na ktorom zanechá ochranný film zjednodušujúci ďalšie čistenie.

Vaša rúra alebo mikrovlnná rúraSprej na čistenie rúry/mikrovlnnej rúry možno nastriekať na vnútornú stranu rúry tak, aby sa rozpustili škvrny a odstránil zápach. Vysokoúčinný a pritom netoxický.

Vyberte si svoje príslušenstvo

Kedykoľvek budete potrebovať profesionálne kuchynské náčinie k svojim spotrebičom, Electrolux je tu pre vás.

Kolekce Infinite Chef v kuchyni Electrolux

Ocenený riad

Riad Infinite Chef upúta pozornosť v každej kuchyni svojou dlhou životnosťou a nádherne lesklou oceľovou úpravou. Kolekcia je vyrobená zo špičkových materiálov s ohľadom na energetickú účinnosť, má viacvrstvovú konštrukciu a získala ocenenie Green Product Award.

Riad z tejto kolekcie je vhodný na akýkoľvek varný panel. Je úplne plochý a poskytuje tak rovnomernú distribúciu tepla, aby ste dosiahli len tie najchutnejšie výsledky.

Maso a zelenina připravované na pánvi Infinite Chef ke smažení, kónická pánev na soté a kónický cedník

Prvotriedny výkon

Vďaka viacvrstvovej konštrukcii kolekcie Infinite Chef dosiahnete pri varení výnimočné výsledky na akomkoľvek varnom paneli. Vďaka indukcii, oceľovému vzhľadu a trom vnútorným hliníkovým vrstvám sa vaše hrnce a panvice zahrejú 14-krát rýchlejšie než bežný riad z nerezovej ocele. Navyše sa výrobky z tejto kolekcie jednoducho čistia a pokojne ich môžete dať aj do rúry či umývačky riadu.

Kolekce Infinite Chef v kuchyni Electrolux

Odporúčané profesionálmi

Všetky kusy boli navrhnuté a vytvorené v spolupráci s profesionálnymi kuchármi. Spoločnosť Electrolux už viac ako 90 rokov spolupracuje na inováciách s najprestížnejšími svetovými reštauráciami, aby vám prinášala tie najlepšie spotrebiče. Nová kolekcia Infinite Chef je výsledkom našich mnohoročných skúseností a odporúčaní špičkových šéfkuchárov.

Objavte riad z kolekcie Infinite Chef

 • Kastrol z řady Infinite Chef s čerstvými rajčaty a česnekem
  Univerzálny kastról

  Tento jednoducho použiteľný viacúčelový kastról s objemom 3 litre sa skvele hodí na prípravu chutných omáčok i dusených jedál.

 • Velký hrnec na vaření a cezení těstovin
  Sito do veľkého hrnca na prípravu cestovín

  Sito do veľkého hrnca na prípravu cestovín. Sito stačí jednoducho vytiahnuť z veľkého hrnca a skvelé špagety, linguine a fettuccine sú hotové.

 • Sada nádobí z řady Infinite Chef
  Súprava riadu

  Pripravte sa na tvorivé varenie s trojdielnou súpravou riadu. Súčasťou súpravy je panvica na vyprážanie (24 cm) a dva kastróly (16 cm a 20 cm). Všetko potrebné na každodennú prípravu chutných jedál.

 • Hrnec s poklicí 3l
  Hrniec s pokrievkou

  Skvelá kombinácia materiálov tohto hrnca s objemom 3 l zaisťuje rovnomerné šírenie tepla po celom povrchu vrátane strán, čo zaručí na jednoliate, kontrolované varenie.

 • Pánev Infinite Wok
  Panvica Infinite Wok

  Získajte lepšie skúsenosti pri varení s panvicou Infinite Wok. Kovový indukčný krúžok sústredí teplo, čím sa dosiahne účinný ohrev, vyprážanie prebieha rýchlo a potraviny získajú viac chuti.