Objavte

Indukčné varné panely

Zapojte kreativitu

Bez fantázie, dobrých nápadov a odvahy experimentovať by v kuchyni bola nuda. Máte chuť zažiť viac? Vyskúšajte kuchynských pomocníkov Electrolux, ktorí prinášajú vždy niečo navyše. Objavte napríklad indukčné varenie, ktoré vám ušetrí čas a umožní vám dosiahnuť tie najúžasnejšie výsledky. Vždy rýchlo, presne a bezpečne.

Vždy čistý a bezpečný povrch

Indukčné varné panely sa prispôsobia vašim hrncom aj panviciam a zabezpečia vždy rýchly a rovnomerný ohrev. Bez varnej nádoby sa varné zóny indukčného panela nezohrievajú a nevyužitý priestor zostáva chladný aj počas varenia. Vďaka tomu je príprava jedla vždy bezpečná. Hladký a lesklý povrch sa navyše ľahko udržiava žiarivo čistý – nečistoty sa skrátka nemajú kam ukryť. Užite si varenie bez starostí aj vy!

Ovládací panel indukčného varného panela Electrolux

Optimálna teplota jedným pohybom

Indukčný varný panel vám umožní počas varenia ľahko zvýšiť alebo znížiť teplotu, aby ste dosiahli požadované výsledky. Teplotu okamžite zmeníte jednoduchým posunutím prsta na ovládači. Môžete tak udržiavať omáčku pri ideálnej teplote bez rizika pripálenia. Presné nastavenie teploty podľa aktuálnych potrieb navyše zabraňuje plytvaniu energiou, čo sa môže pozitívne odraziť aj na vašom vyúčtovaní za elektrinu.

Varte viac jedla naraz

Nestrácajte drahocenný čas! Varná plocha FlexiBridge vám poskytne dostatok priestoru na prípravu veľkých množstiev obľúbených pokrmov. Indukčný panel vám umožní spojiť až štyri varné zóny a dômyselne ich kombinovať podľa jedál, ktoré pripravujete. Varná plocha ponúka dokonale rovnomerný rozvod tepla pre hrnce a panvice ľubovoľných tvarov a veľkostí. Príprava niekoľkochodového menu môže byť s FlexiBridge zábava!

Panvica na indukčnom varnom paneli Electrolux Infinite™ Pure

Luxusný minimalizmus

Dodajte svojej kuchyni nevtieravý štýl s varným panelom Infinite™ Pure. Je trochu tajomný – kým nestlačíte tlačidlo napájania, nie sú na jeho povrchu vidieť žiadne ovládacie prvky ani varné zóny. Rozsvietenie skvele čitateľného červeného displeja LED však znamená jediné: nastal čas varenia. Či už je panel vypnutý, alebo zapnutý, jeho minimalistický dizajn vnesie do každej kuchyne moderný vzhľad.

Viac priestoru na kreativitu

Tri panvice v oblasti FreeZone indukčného varného panela Electrolux Infinite Combi
Infinite™ Combi

Indukčný varný panel Infinite™ Combi vám poskytne slobodu a umožní vám variť tak, ako to chcete.

Indukčný varný panel Electrolux Infinite™ Combi s grilom plancha

Inteligentná technológia uľahčí varenie

Varná plocha FreeZone tak trochu premýšľa za vás, aby vždy zdokonalila vaše pokrmy. Dokáže totiž automaticky rozpoznať veľkosť a tvar až troch rôznych nádob. Pre každú z nich tak môžete nastaviť konkrétnu teplotu, ktorú si zapamätá, aj keď ju na varnej ploche FreeZone presuniete. V prípade väčších nádob, ako sú napríklad grily Plancha, môžete varnú plochu naopak rozdeliť, aby ste pomocou dvoch rozdielnych teplôt pripravili tie najchutnejšie jedlá.

Okamžitý prehľad

Varný panel Infinite™ Combi je nevyhnutný pomocník pre náročného kuchára. Veľký displej vám povie všetko, čo potrebujete, na jeden pohľad, ako napr. polohu každého hrnca a nastavený výkonový stupeň. Všetko máte pod kontrolou, pretože nastavenie teploty a časovača je jednoduché a rýchle. Jednoducho ideálny varný panel na komplikovanejšie kulinárske kreácie.

Viac výhod indukcie

 • Tlačidlo spustiť a zastaviť na indukčnom paneli Electrolux
  1
  Okamžité zvýšenie výkonu

  Vychutnajte si skvelé jedlá rýchlejšie pomocou tlačidla Booster. Dokonalé pre varenie na poslednú chvíľu.

 • Tlačidlo spustiť a zastaviť na indukčnom paneli Electrolux
  2
  Prerušiť a pokračovať

  Vždy, keď vás niečo vyruší, stačí jeden dotyk ovládača Stop+Go. Funkcia spoľahlivo preruší varenie a po opätovnom dotyku vám pohodlne umožní pokračovať.

 • Para z hrnca stúpajúca do odsávača pár
  3
  Handsfree odsávač pár

  Funkcia Hob2Hood automaticky nastavuje odsávač pár podľa toho, čo sa deje na varnom paneli.

Od varu k prihrievaniu za okamih

Redukujete omáčku alebo opekáte mäso na panvici? Ak viete, že si príprava pokrmu vyžaduje rýchle zmeny teploty, využite funkciu PowerSlide, ktorá celý proces výrazne uľahčí. Môžete zabudnúť na manévre pri hľadaní správnej teploty, stačí jednoducho presunúť varnú nádobu z intenzívnejšej oblasti ohrevu na miernejšiu. Vďaka PowerSlide sa môžete plne sústrediť na chuť pokrmu a nemusíte sa zaťažovať nastavovaním varného panelu. Vychutnajte si voľnosť a flexibilitu.

Sústreďte sa na varenie

Nechajte varný panel, aby sám komunikoval s odsávačom pár. Vy sa zatiaľ môžete venovať vareniu. Ak budete chcieť, potom sa pri zapnutí varného panela automaticky spustí funkcia Hob2Hood. Keď je táto funkcia aktívna, prispôsobuje intenzitu odsávania pár vášmu vareniu. Pri prudkom smažení dôjde k zvýšeniu sacieho výkonu. Pri jemnom dusení naopak výkon klesne, takže je odsávanie menej intenzívne a tichšie. Vďaka tomuto šikovnému riešeniu sa môžete sústrediť na to, čo je skutočne dôležité – na perfektnú chuť jedla.

Vyžaduje si indukčné varenie špeciálne hrnce a panvice?

Väčšina moderných hrncov, panvíc a ďalších nádob je kompatibilná s indukčnými varnými panelmi. Svoje doterajší riad môžete otestovať pomocou magnetu. Ak magnet priľne ku dnu hrnca alebo panvice, ide o vhodný typ materiálu na indukčné varenie. Ak nie, vyskúšajte nádoby z našej kolekcie Infinite Chef. Zohrievajú sa až 14-krát rýchlejšie ako antikorové hrnce a panvice a perfektne sa dopĺňajú s indukčným varným panelom.

Jahňacie mäso a mrkva grilované na grile plancha od spoločnosti Electrolux

Maximalizujte chuť jedla

Správna voľba varných nádob vám pomôže získať z každej ingrediencie maximum chuti. Naša ponuka zahŕňa riad, ktorý vyniká mimoriadnou kvalitou a odolnosťou, ako aj príslušenstvo a doplnky pre všetky kuchárske techniky. Len s vhodným riadom totiž naplno využijete potenciál svojich spotrebičov. Čo hovoríte napríklad na náš gril Plancha, ktorý vám umožní zdravé grilovanie, praženie alebo opekanie bez tuku?

Máte chuť zažiť viac?

Lahodná a zdravá inšpirácia od Miriam

Láska k jedlu, odvaha zapojiť fantáziu, objavovať nové kombinácie chutí a skúšať nové recepty. Miriam Kalisovej nič z toho rozhodne nechýba. Varenie je pre ňu vášňou a zároveň dobrodružstvom. Preto sa s vami rada podelí o tipy a nápady, ako premeniť varenie na tvorivú zábavu. Nechajte sa inšpirovať a nakuknite priamo do jej kuchyne. Ako obstojí pri výzve pripraviť tradičné jedlá trochu inak?