Objavte

Odsávače pár

Komínový odsávač pár zo skla a nerezovej ocele nad hrncom na indukčnom varnom paneli

Varenie bez rozptyľovania

Nájdite si odsávač pár, ktorý je dosť výkonný na to, aby udržal svieži a čistý vzduch aj vo veľkej kuchyni, ale je zároveň taký tichý, že si ho sotva všimnete. Hlučnosť našich odsávačov pár sa pohybuje v rozmedzí od 40 – 70 dB, pričom pri 40 dB je odsávač tichší ako šepot – dokonca aj pri maximálnej rýchlosti. Okrem toho vďaka funkcii Hob2Hood nebude odsávač nikdy hlučnejší, než je potrebné.

HANDSFREE ODSÁVAČ

V prípade potreby však máte vždy k dispozícii manuálne ovládanie odsávača pár.

Pohľad z blízka na ovládanie indukčného varného panelu

Prepojenie a plynulé varenie

Sústreďte sa na tie podstatné veci v kuchyni: prípravu úžasného jedla. S funkciou Hob2Hood váš varný panel automaticky zapne odsávač pár a upraví rýchlosť odsávania na základe toho, čo práve v kuchyni robíte. Takže môžete variť, opekať alebo vyprážať bez toho, aby ste sa museli dotknúť odsávača pár alebo rozmýšľať o jeho nastavení.

Odsávač pár Electrolux, ktorý vychádza z vášho pracovného povrchu

Najlepší výber na trhu

Aby vaša kuchyňa vyzerala tak skvele, ako sa v nej cítite. Vďaka širokému výberu kompatibilných varných panelov a odsávačov pár s funkciou Hob2Hood je jednoduché nájsť správnu kombináciu, ktorá sa hodí k dizajnu vašej kuchyne. Ponúkame najväčší výber na trhu s touto skvelou technológiou. Užívajte si tiché, efektívne a štýlové odsávanie bez použitia rúk.

Ešte sviežejšia kuchyňa vďaka výkonnému odsávaniu

Dlhá trvácnosť vďaka antikorovému tukovému filtru

Kompatibilný s Hob2Hood

Filter odsávača pár Electrolux

Ako fungujú filtre odsávača pár?

Odsávače pár používajú filtre, aby udržali vašu kuchyňu sviežu a bez mastnoty. Tukové filtre zachytia mastnotu a čiastočky jedla. Filtre s uhlím medzitým čistia vzduch a neutralizujú zápach. Niektoré filtre môžete vyčistiť a opätovne používať. Iné filtre je však potrebné vymieňať. Nový filter si pohodlne objednáte prostredníctvom internetového obchodu spoločnosti Electrolux.

Odsávač pár Electrolux nad hrncom na indukčnom varnom paneli

Ako energeticky úsporný je váš odsávač pár?

Účinnosť odsávačov pár a energetickú úspornosť zistíte úplne jednoducho. Energetický štítok s hodnotením od F až do A+ uvádza navyše ročnú spotrebu energie, mieru zachytávania tuku, účinnosť osvetlenia a hlučnosť pri maximálnej rýchlosti. Spoločnosť Electrolux vám ponúka kompletný rad odsávačov pár v energetickej triede A, z ktorých si určite vyberiete.