Špeciálne ponuky & akcie

Využite špeciálne ponuky a akcie, ktoré sme si pre vás pripravili. A získajte k novému spotrebiču zaujímavý darček, exkluzívny bonus či predĺženú záruku.

Zimná ponuka je tu

Nenechajte si ujsť zimnú ponuku domácich spotrebičov so zľavou až 40 %.

Nájdete v nej pákové espresso Easy presso na prípravu lahodnej kávy, rýchlovarnú kanvicu zo série 7000 alebo kuchynského robota Assistent.

Naše parné generátory vyžehlia bez námahy aj veľké množstvo oblečenia a o dôkladné upratovanie sa postará tichý vysávač UltraSilencer alebo bezvreckový vysávač 600 Hygienic.  

Objavte celú zimnú ponuku a nakúpte výhodnejšie až do 31. 12. 2022.

Ísť nakupovať

Výkon a všestrannosť na dokonalé upratovanie

Uľahčite si každodennú starostlivosť o domácnosť niektorým z našich výkonných vysávačov. Vreckové vysávače Pure D9 a Pure D8.2 majú skvelý výkon, kvalitná filtrácia a veľmi jednoducho sa s nimi vysáva. Tyčové modely Electrolux 800, Pure Q9 a Well Q7/Q8 sú vždy poruke a zvládnu upratovanie od podlahy až po strop.

K vybraným modelom môžete teraz získať darček v hodnote až 99 eur. Ponuka platí do 23. 12. 2022.

 

Zistiť viac

Získajte darček

  • Ak ste si zakúpili kombináciu akejkoľvek rúry, indukčného varného panelu a umývačky z akčného letáka, môžete získať čističku vzduchu Flow A3 alebo sadu hrncov Kolimax.
  • Ak ste si zakúpili kombináciu akejkoľvek rúry, indukčného varného panelu, umývačky a chladničky z akčného letáka, môžete získať čističku vzduchu Flow A3 + plech EasyClean alebo sadu hrncov Kolimax + plech EasyClean.
  • Zaregistrujte si svoj nákup a vyberte si darček.
  • Letáková ponuka platí vo vybraných kuchynských štúdiách od 1. 7. 2022.
Zistiť viac

Rozšírené záruky

Pri vybraných modeloch spotrebičov Electrolux ponúkame rozšírenú záruku 10 rokov na motor, invertorový motor alebo motor ÖKOInvertor a 5 rokov na motor truhlicových mrazničiek.

Zistiť víac

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj nový spotrebič Electrolux a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať stolný mixér Explore 7.

Zistiť víac

Kurzy varenia v multifunkčných parných rúrach

  • Zakúpte si u vybraných predajcov multifunkčnú parnú rúru Electrolux.
  • Zaregistrujte si svoj spotrebič tu.
  • A získajte zadarmo exkluzívny kurz varenia v hodnote 80 eur.
Zistiť viac

Inšpirácia do vašej knižnice

Multifunkčná parná rúra rozšíri vaše kuchárske možnosti. Aby ste sa s novou rúrou mohli lepšie zoznámiť a vyskúšať jej funkcie, môžete sa inšpirovať v našej kuchárskej knihe, ktorú vám zadarmo pridáme k nákupu. Nájdete v nej originálne recepty na predjedlá, hlavné chody aj dezerty, aby ste mohli pripraviť skvelé kompletné menu.

Chcem kuchársku knihu