Špeciálne ponuky & akcie

Využite špeciálne ponuky a akcie, ktoré sme si pre vás pripravili. A získajte k novému spotrebiču zaujímavý darček, exkluzívny bonus či predĺženú záruku.

Peniaze späť za nové spotrebiče

Vybavte svoju domácnosť tými najlepšími pomocníkmi do kuchyne a na upratovanie, ktoré sú navyše ohľaduplné k životnému prostrediu. Zaradili sme do akcie množstvo modelov rúr, varných panelov, odsávačov pár, sporákov, chladničiek, umývačiek riadu a vysávačov, aby ste si mali z čoho vyberať. Ľahko si tak zariadite domov presne podľa svojich predstáv a prianí. Teraz môžete za každý z nich získať peniaze späť.

 • Nákup je nutné do 14 dní zaregistrovať na https://cashback.moj-electrolux.sk/.
 • Za kuchynské spotrebiče môžete získať až 630 EUR späť.
 • Za vysávače vám vrátime až 90 EUR.
 • Do 30 dní po schválení registrácie vám príslušnú čiastku poukážeme na bankový účet.
 • Akcia platí od 20. 4. do 30. 6. 2021 u vybraných predajcov.
Zistiť viac

Až 45 dní na vyskúšanie s možnosťou vrátenia

Túžite po tyčovom vysávači, s ktorým dáte celú svoju domácnosť do poriadku, v priebehu chvíľky a bez námahy? Máme pre vás neodolateľnú ponuku. Kúpte si niektorý z akčných modelov nášho najvšestrannejšieho tyčového vysávača z z radu Well Q8, Well Q7 a Well Q6 a ak s ním nebudete spokojní, vrátime vám peniaze späť.

 • Do akcie sú zaradené vybrané modely z radu Well Q6, Q7 a Q8.
 • Do 14 dní od nákupu je nutné vyplniť registráciu.
 • Budete potrebovať digitálnu kópiu predajného dokladu vystaveného predajcom.
 • Akcia platí od 1. 5. do 30. 6. 2021 u vybraných predajcov.
Zistiť viac

Až 50 % zľava na príslušenstvo

V našom e-shope si teraz môžete kúpiť kvalitný nerezový riad, čistiace prostriedky a ďalšie originálne príslušenstvo Electrolux za skvelé ceny. Tak neváhajte, akcia trvá len do 30. júna 2021 a šikovní pomocníci sa v kuchyni nestratia.

Zistite viac

Rozšírené záruky

Pri vybraných modeloch spotrebičov Electrolux ponúkame rozšírenú záruku 10 rokov na motor, invertorový motor alebo motor ÖKOInvertor a 5 rokov na motor truhlicových mrazničiek.

Zistiť víac

Vyplňte recenziu a môžete vyhrať mixér

Kúpili ste si niektorý z našich spotrebičov? Až ho doma zapojíte a vyskúšate, vyplňte nám, prosím, recenziu. Zaujíma nás, ako vám naše spotrebiče pomáhajú zvládať každodennú starostlivosť o domácnosť. A zaujíma to aj ostatných, ktorí o kúpe ešte len uvažujú. Každého recenzenta zaradíme do pravidelného žrebovania o fitnes mixér Explore 7.

Zistiť víac

Exkluzívne kurzy varenia v multifunkčných parných rúrach

 • Uvažujete o kúpe multifunkčnej parnej rúry alebo už jednu máte? Naučte sa ju ovládať tak, aby ste s jej pomocou vyčarovali tie najchutnejšie jedlá.
 • Ak si kúpite našu parnú rúru, získate exkluzívny kurz varenia pod vedením Martina Polláka v hodnote 69 eur ZADARMO!
 • Akcia platí od 1. 6. 2015 do odvolania a vzťahuje sa na nákup u vybraných partnerov akcie.
Zistiť viac

Inšpirácia do vašej knižnice

Multifunkčná parná rúra rozšíri vaše kuchárske možnosti. Aby ste sa s novou rúrou mohli lepšie zoznámiť a vyskúšať jej funkcie, môžete sa inšpirovať v našej kuchárskej knihe, ktorú vám zadarmo pridáme k nákupu. Nájdete v nej originálne recepty na predjedlá, hlavné chody aj dezerty, aby ste mohli pripraviť skvelé kompletné menu.

Chcem kuchársku knihu