Špeciálne ponuky & akcie

Využite špeciálne ponuky a akcie, ktoré sme si pre vás pripravili. A získajte k novému spotrebiču zaujímavý darček, exkluzívny bonus či predĺženú záruku.

Až 580 eur späť za nové spotrebiče

Zariaďte si svoju vysnívanú kuchyňu v súlade s prírodou a zdravým životným štýlom. Spotrebiče Electrolux sú úsporné, inteligentné, intuitívne a dokonale zladené. Vyberte si vstavanú rúru, varný panel, odsávač pár, umývačku riadu, chladničku alebo sporák. 

  • Pokiaľ ste nakúpili zaradené kuchynské spotrebiče v období od 2. 5. do 30. 6. 2022 u vybraných predajcov, mohli ste získať až 580 eur späť.
  • Do 14 dní od nákupu vyplňte registráciu. Budete k tomu potrebovať digitálnu kópiu dokladu o zaplatení (faktúru).
  • Príslušnú čiastku vám do 30 dní od schválenia vašej registrácie zašleme na vami uvedený bankový účet.

Úplné pravidlá

Zistiť viac

Rozšírené záruky

Pri vybraných modeloch spotrebičov Electrolux ponúkame rozšírenú záruku 10 rokov na motor, invertorový motor alebo motor ÖKOInvertor a 5 rokov na motor truhlicových mrazničiek.

Zistiť víac

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj nový spotrebič Electrolux a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať stolný mixér Explore 7.

Zistiť víac

Exkluzívne kurzy varenia v multifunkčných parných rúrach

  • Uvažujete o kúpe multifunkčnej parnej rúry alebo už jednu máte? Naučte sa ju ovládať tak, aby ste s jej pomocou vyčarovali tie najchutnejšie jedlá.
  • Ak si kúpite našu parnú rúru, získate exkluzívny kurz varenia pod vedením Martina Polláka v hodnote 69 eur ZADARMO!
  • Akcia sa vzťahuje na nákup u vybraných partnerov akcie.
Zistiť viac

Inšpirácia do vašej knižnice

Multifunkčná parná rúra rozšíri vaše kuchárske možnosti. Aby ste sa s novou rúrou mohli lepšie zoznámiť a vyskúšať jej funkcie, môžete sa inšpirovať v našej kuchárskej knihe, ktorú vám zadarmo pridáme k nákupu. Nájdete v nej originálne recepty na predjedlá, hlavné chody aj dezerty, aby ste mohli pripraviť skvelé kompletné menu.

Chcem kuchársku knihu