Tyčový vysávač

Upratujte bez námahy s pomocou našich tyčových vysávačov. Sú výkonné, s dlhou výdržou a vždy poruke pripravené na okamžitý zásah. Veľké aj malé upratovanie zvládnu rýchlo a dôkladne. Presvedčte sa sami o výnimočných vlastnostiach našich vysávačov.

Tyčový vysávač Electrolux Pure Q9

S novým PURE Q9 čisto na jeden dotyk

Vieme, ako čisté prostredie ovplyvňuje domácu pohodu a pocit šťastia. Preto sme vyvinuli tyčový vysávač Pure Q9 2 v 1 s výnimočne dlhou dobou prevádzky až 55 minút, ktorý nestráca výkon ani s plným zásobníkom na prach. Hlučnosť ručné jednotky je iba 73 dB (A) a uzavretý 5stupňový systém filtrácie odstráni 99,9% mikročastíc. Ľahký a atraktívny vysávač Pure Q9 je ideálnym pomocníkom pre každodenný boj o čistú domácnosť.

Rýchle a jednoduché upratovanie. Vždy na dosah ruky.

Predstavujeme vám vysávače Well Q6, Well Q7 a Well Q8. S ich pomocou vyčistíte každý povrch veľmi rýchlo. Ergonomický dizajn, ľahká konštrukcia a dvojaká možnosť uchopenia ručnej jednotky vám zabezpečí pohodlné a rýchle upratovanie aj vo vyšších polohách.

Vyplňte recenziu a môžete vyhrať mixér

Kúpili ste si niektorý z našich spotrebičov? Až ho doma zapojíte a vyskúšate, vyplňte nám, prosím, recenziu. Zaujíma nás, ako vám naše spotrebiče pomáhajú zvládať každodennú starostlivosť o domácnosť. A zaujíma to aj ostatných, ktorí o kúpe ešte len uvažujú. Každého recenzenta zaradíme do pravidelného žrebovania o fitnes mixér Explore 7.

Tyčový vysávač Pure F9

Vysávajte po svojom

Deti, rodina, domáci maznáčikovia... Tam, kde to žije, nebýva o neporiadok núdza. Tyčové vysávače sú vždy pripravené na okamžitý zásah. Ergonomický dizajn vám uľahčí vysávanie a vďaka odnímateľnej ručnej jednotke a príslušenstvu nečistoty odstránite aj z nábytku a čalúnenia.