Tyčové vysávače

Zvládnu upratať rýchlo, dôkladne a bez námahy, veľký aj malý neporiadok. Modely s UV technológiou a 5-stupňovou filtráciou vám zaistia dokonale čistý a zdravý domov.

Odporúčané modely

4,9

4,9 (467 Recenzia)

Vysavač Pure Q9, s výjimečným designem, byl navržený s ohledem na maximální snížení hluku a aby vám ulehčil vysávání. Jeho plný výkon můžete využívat až 55 minut na jedno nabití baterie. Součástí příslušenství modelu PQ92-ALGS je také inovativní elektrická hubice BedProPowerUV+.

4,9

4,9 (283 Recenzia)

Vďaka ľahkému prístupu k ručnej jednotke a priloženému príslušenstvu priamo v tele vysávača vám Well Q7-P umožní ľahko a rýchlo vyčistiť rôzne povrchy - od podlahy až po ťažšie dostupné miesta.

4,9

4,9 (452 Recenzia)

Well Q8 s inovatívnou elektrickou hubicou BedProPowerUV+ zaistí čistejšie a zdravšie prostredie vášho domova. Vďaka ľahkému prístupu k ručnej jednotke a priloženému príslušenstvu priamo v tele vysávača s Well Q8 vysávate ľahko a bez námahy.

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj nový spotrebič Electrolux a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať stolný mixér Explore 7.

Tyčový vysávač Pure Q9

Vysávajte po svojom

Tam, kde to žije, nebýva o neporiadok núdza. Tyčové vysávače sú vždy pripravené na okamžitý zásah. Ergonomický dizajn vám uľahčí vysávanie a vďaka odnímateľnej ručnej jednotke a príslušenstvu nečistoty odstránite aj z nábytku a čalúnenia.