Tyčový vysávač

Upratujte bez námahy s pomocou našich tyčových vysávačov. Sú výkonné, s dlhou výdržou a vždy poruke pripravené na okamžitý zásah. Veľké aj malé upratovanie zvládnu rýchlo a dôkladne. Presvedčte sa sami o výnimočných vlastnostiach našich vysávačov.

Tyčový vysávač Electrolux Pure Q9

S novým PURE Q9 čisto na jeden dotyk

Vieme, ako čisté prostredie ovplyvňuje domácu pohodu a pocit šťastia. Preto sme vyvinuli tyčový vysávač Pure Q9 2 v 1 s výnimočne dlhou dobou prevádzky až 55 minút, ktorý nestráca výkon ani s plným zásobníkom na prach. Hlučnosť ručné jednotky je iba 73 dB (A) a uzavretý 5stupňový systém filtrácie odstráni 99,9% mikročastíc. Ľahký a atraktívny vysávač Pure Q9 je ideálnym pomocníkom pre každodenný boj o čistú domácnosť.

Návykový vysávač Pure F9

Redakcia internetového magazínu Techbox.sk podrobila náš nový vysávač Pure F9 dôkladnému testu a označila ho za „návykový“. Pridelila mu 91 % za celkový výkon a ako bonus ocenenie Tip redakcie. Vysávač zaujal príjemnou ergonómiou a absenciou káblov. Vďaka tomu sa s ním pohodlne pracovalo a výborne sa osvedčil aj pri vysávaní schodov. Upratovanie išlo rýchlejšie a pri hmotnosti 4 kg vás vysávanie neunaví. Počas testovania prekvapil dlhým časom prevádzky a chválu zožalo aj LED osvetlenie hubice. Z celkového hodnotenia teda vyplýva, že Pure F9 je rovnocenným súperom klasických vysávačov a ocenia aj extrémne poriadkumilovní používatelia.

Vyplňte recenziu a môžete vyhrať mixér

Kúpili ste si niektorý z našich spotrebičov? Až ho doma zapojíte a vyskúšate, vyplňte nám, prosím, recenziu. Zaujíma nás, ako vám naše spotrebiče pomáhajú zvládať každodennú starostlivosť o domácnosť. A zaujíma to aj ostatných, ktorí o kúpe ešte len uvažujú. Každého recenzenta zaradíme do pravidelného žrebovania o fitnes mixér PerfektMix.

24 z 24
Tyčové vysávače
24 z 24
24 z 24

Tyčový vysávač Pure F9

Vysávajte akokoľvek

Deti, rodina, domáci maznáčikovia... Kde to žije, tam sa často objaví neporiadok. Tyčové vysávače sú pripravené na okamžitý zásah zas a znova. Náš unikátny Pure F9 s flexibilnou hlavnou jednotkou a vysúvacou hadicou zvládne povysávať vašu domácnosť od podlahy po strop.