Tyčové vysávače

Zvládnu upratať rýchlo, dôkladne a bez námahy, veľký aj malý neporiadok. Modely s UV technológiou a 5-stupňovou filtráciou vám zaistia dokonale čistý a zdravý domov.

Odporúčané modely

4,8

4,8 (241 Recenzia)

Vysavač Pure Q9, s výjimečným designem, byl navržený s ohledem na maximální snížení hluku a aby vám ulehčil vysávání. Jeho plný výkon můžete využívat až 55 minut na jedno nabití baterie. Součástí příslušenství modelu PQ92-ALGS je také inovativní elektrická hubice BedProPowerUV+.

4,9

4,9 (211 Recenzia)

Vďaka ľahkému prístupu k ručnej jednotke a priloženému príslušenstvu priamo v tele vysávača vám Well Q7-P umožní ľahko a rýchlo vyčistiť rôzne povrchy - od podlahy až po ťažšie dostupné miesta.

4,9

4,9 (175 Recenzia)

Well Q8 s inovatívnou elektrickou hubicou BedProPowerUV+ zaistí čistejšie a zdravšie prostredie vášho domova. Vďaka ľahkému prístupu k ručnej jednotke a priloženému príslušenstvu priamo v tele vysávača s Well Q8 vysávate ľahko a bez námahy.

Vyplňte recenziu a môžete vyhrať mixér

Kúpili ste si niektorý z našich spotrebičov? Až ho doma zapojíte a vyskúšate, vyplňte nám, prosím, recenziu. Zaujíma nás, ako vám naše spotrebiče pomáhajú zvládať každodennú starostlivosť o domácnosť. A zaujíma to aj ostatných, ktorí o kúpe ešte len uvažujú. Každého recenzenta zaradíme do pravidelného žrebovania o fitnes mixér Explore 7.

Vysávajte po svojom

Tam, kde to žije, nebýva o neporiadok núdza. Tyčové vysávače sú vždy pripravené na okamžitý zásah. Ergonomický dizajn vám uľahčí vysávanie a vďaka odnímateľnej ručnej jednotke a príslušenstvu nečistoty odstránite aj z nábytku a čalúnenia.