Robotické vysávače

Prenechajte upratovanie moderným technológiám. Robotické vysávače Electrolux sa postarajú o dokonale čistú podlahu, a vy pritom nemusíte byť doma. Zabudnite na boľavý chrbát a bez námahy si užívajte uprataný a útulný domov

Pozrieť si robotické vysávače

Víťaz veľkého súboja vysávačov

PUREi9 naplnil naše očakávania a preukázal, že sa právom radí medzi najvyspelejšie a najvýkonnejšie robotické vysávače, aké si v súčasnosti môžete kúpiť. Hoci ide o nováčika na trhu, v záťažovom teste 5 špičkových robotických vysávačov, ktorý usporiadal prestížny internetový portál TECHBOX.sk, dokázal PUREi9 zvíťaziť. Redaktori robotické vysávače nijako nešetrili a posudzovali širokú škálu parametrov, preto nás veľmi teší, že víťaz pochádza práve zo stajne Electrolux.

Objavte nový rozmer vo vysávaní

Chcete si po príchode domov užívať dokonale povysávané podlahy bez jedinej smietky? Robotický vysávač Electrolux PUREi9 vnesie do vašej domácnosti nový poriadok – bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, zabezpečí vždy perfektné upratovanie. Dodajte vysávaniu nový rozmer a venujte svoj čas tomu, čo vás naozaj baví.

Vysávejte, kdekoľvek ste

  • Kúpte si robotický vysávač Electrolux PUREi9.
  • Zaregistrujte svoj nákup a získajte darček, vysávač Ergorapido EER77SSM.
  • Navyše sa automaticky zapojíte do súťaže o dovolenku v hodnote až 1 500 €.
  • Akcia platí od 1. 11. do 31. 12. 2017 a vzťahuje sa na nákup v predajniach partnera akcie NAY.
Robotické vysávače
2 z 2

Objavte nový rozmer vo vysávaní

Dodajte vysávaniu nový rozmer a venujte svoj čas tomu, čo vás naozaj baví.

Zistite viac o robotických vysávačoch