Klimatizačné jednotky

Zostaňte v chlade a osviežení aj v ten najhorúcejší letný deň pomocou našich klimatizačných jednotiek. Alebo si vezmite pohodlie so sebou, pomocou prenosného modelu.

Vychlaďte si domácnosť priamo z telefónu

S našou riadiacou skrinkou WiFi ControlBox vás bude doma vždy čakať dokonalá teplota. S jej pomocou môžete ovládať klimatizáciu vo vašej domácnosti na diaľku prostredníctvom vášho smartfónu. Môžete sledovať a nastavovať teploty a rýchlosť ventilátorov v každej miestnosti. Budete sa tak vždy vracať do pohodlia, ktoré vám poskytne len váš domov.

Vyplňte recenziu a môžete vyhrať mixér

Kúpili ste si niektorý z našich spotrebičov? Až ho doma zapojíte a vyskúšate, vyplňte nám, prosím, recenziu. Zaujíma nás, ako vám naše spotrebiče pomáhajú zvládať každodennú starostlivosť o domácnosť. A zaujíma to aj ostatných, ktorí o kúpe ešte len uvažujú. Každého recenzenta zaradíme do pravidelného žrebovania o fitnes mixér PerfektMix.

Klimatizácie
6 z 6

Zobuďte sa do zdravšieho, čistejšieho a sviežejšieho vzduchu

Nie je nič lepšie, ako sa prebúdzať zdravý, svieži a plný novej energie. Kým spíte, naše spotrebiče pre vás intenzívne pracujú. Výkonné, ale zároveň tiché motory neustále regulujú teplotu a odstraňujú nečistoty zo vzduchu.