NAKUPUJTE PRIAMO OD ELECTROLUX

Viac než len spotrebič

 • Truck
  Dodanie aj veľkých spotrebičov pre vaše pohodlie

    

 • Screwdriver
  Inštalácia hneď pri dodaní

     

 • Boxes
  Odvoz a recyklácia vášho starého spotrebiča

       

Bezstarostný nákup

Pri nákupe vašich nových spotrebičov Electrolux se môžete spoľahnúť, že vám bude poskytnutý prvotriedny servis a o všetko sa postaráme za vás. Či už ide o zabezpečenie dopravy priamo k vám, inštaláciu vášho nového spotrebiča alebo odvoz a likvidáciu vášho starého spotrebiča.

 • Tovar Vám bude doručený štandardne do 1-3 pracovných dní
 • Bezproblémové doručenie
 • U vybraných spotrebičov (práčky, sušičky, práčky kombinovanej so sušičkou, umývačky) je možná inštalácia za poplatok 18 €.
 • Váš starý spotrebič odvezieme a ekologicky zlikvidujeme.

Niečo naviac

Mnoho našich spotrebičov má niečo naviac, či už sú to kurzy varenia, predĺžená záruka alebo značkové originálne príslušenstvo, ako sú napríklad čističe alebo kuchynský riad, ktoré posunie vašu skúsenosť so spotrebičmi na vyššiu úroveň.
Pokiaľ svoj spotrebič po nákupe zaregistrujete, získate prístup k užitočným dokumentom a prehľad o záručnej lehote k svojmu spotrebiču. V prípade akéhokoľvek problému vám bude k dispozícii okamžitá pomoc a ľahší bude aj výber príslušenstva. Registrácia produktu TU

Originálne diely a príslušenstvo

Z času na čas môže váš spotrebič potrebovať príslušenstvo alebo náhradné diely. Vyhľadávanie vecí, ako sú vakuové vrecká, filtre do vysávača alebo svetlá do rúry, môže byť náročné. S Electrolux sa nemusíte báť, správny diel k vášmu spotrebiču je od vás vzdialený len jedno kliknutie.

Sme tu pre vás

Naše zákaznicke centrum je tu pre vás. S nákupom výrobkov Electrolux Vám pomôžeme od začiatku do konca.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle +421 232 141 314 alebo e-mailom na eshop.info@electrolux.com