Chladničky kombinované s mrazničkou

Nájdite si správnu kombinovanú chladničku s mrazničkou, ktorá vyhovie vašim požiadavkám na varenie a nakupovanie. Vyberte si medzi mrazničkami s veľkou dutinou alebo priestrannými chladničkami.

Naše energeticky najúspornejšie chladničky s mrazničkou

Chladničky s mrazničkou EcoLine sú naše energeticky najúspornejšie modely. Ich unikátny vnútorný priestor je vyrobený z recyklovaného plastu a používateľské rozhranie vás navedie k energeticky úspornejšiemu nastaveniu a zároveň umožňuje znížiť plytvanie potravinami.*

 • Chladnička s mrazničkou Electrolux
  Až o 28 % menej plytvania*

  Vaše potraviny sú chránené v každom rohu vďaka technológii Cooling 360 °. Chladný vzduch prúdi cez účinné vetracie otvory a rovnomerne cirkuluje vo vnútri celého priestoru. Inovatívna zadná časť z nerezovej ocele rýchlo obnovuje nastavenú teplotu po každom otvorení dvierok a tým znižuje plytvanie potravinami až o 28 %*.

 • Špeciálna zásuvka
  Uchová až 95% vitamínov**

  Žite zdravo, žite lepšie. Utesnená zásuvka GreenZone aktívne udržuje správnu vlhkosť a zabraňuje vysychaniu. Zelenina nevädne a nestráca cenné minerály.

 • Chladnička s recyklovanými plastmi
  Unikátna chladnička s recyklovanými plastmi

  Znižujeme dopad na životné prostredie. Predstavujeme jedinečnú chladničku, ktorej vnútorná časť je zo 70% vyrobená z recyklovaného plastu.

900 MultiChill 0 °C: Flexibilné skladovanie potravín

Zásuvka na uskladnenie rýb a mäsa, miesto na rozmrazovanie potravín alebo uskladnenie uvarených jedál, prípadne ďalšia zásuvka na zeleninu? Sami sa rozhodnite, čo potrebujete. Chladnička MultiChill 0 °C sa prispôsobí vašim aktuálnym potrebám.

Dlhšie chutné potraviny

Predstavte si chladničku s mrazničkou, v ktorej potraviny vydržia dlhšie a navyše si zachovajú svoju chuť. Technológia TwinTech® používa systém dvojitého chladenia, ktorý zabezpečuje optimálne skladovanie všetkých potravín pri ideálnej vlhkosti a teplote. Vlhkosť vzduchu v chladničke je regulovaná tak, aby potraviny zostali čerstvé a svieže, a v mrazničke cirkuluje suchý vzduch, aby nedošlo k tvorbe námrazy.

Chladnička s mrazničkou s TwinTech®

Chladnička s mrazničkou s TwinTech®

 • Technológia TwinTech® zabezpečuje ideálnu úroveň vlhkosti vzduchu, aby potraviny zostali čerstvé dlhšie.
 • Potraviny si uchovajú sviežosť a konzistenciu oveľa dlhšie vďaka nezávislým systémom vzduchového chladenia.
 • Vďaka technológii NoFrost spotrebič netreba odmrazovať.

Mení sa podľa vašich potrieb

Objavte maximálnu flexibilitu so šikovnou mrazničkou CustomFlex®. Jedinečný skladovací systém sa šikovne prispôsobí vašim potrebám, zásuvky a priehradky môžete ľahko premiestňovať a vytvoriť si optimálny chladiaci priestor, perfektne prístupný a zorganizovaný.

Mraznička so systémom CustomFlex®

 • Unikátny skladovací systém sa prispôsobí vašim potrebám.
 • Môžete použiť rovnaké priehradky ako v chladničke CustomFlex, čo prispieva k ešte vyššej flexibilite.
 • Šikovné skladovacie riešenia na každý deň.

Nové ikony výkonu chladenia

A) Nový QR kód na naskenovanie pomocou smartfónu

B) Trieda energetickej účinnosti

C) Ročná spotreba energie (kilowatthodina/rok)

D) Súčet objemov mraziacich priehradiek

E) Súčet objemov chladiacich priehradiek a bezmrazového priestoru

F) Emisie hluku šíreného vzduchom

*V porovnaní s chladničkami 500 ColdSense na základe externých testov dĺžky požívateľnosti mäkkého syra a varenej šunky skladovaných na polici. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od typu potravín. Odhadované potenciálne zníženie plytvania potravinami iba na základe výkonu spotrebiča, nie správania užívateľov.

**Na základe externého testu zachovania vitamínu C v čučoriedkach po 11 dňoch v zásuvke GreenZone.

Ponorný mixér Create

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj nový spotrebič Electrolux a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ponorný mixér Create.

My prinášame čerstvosť, vy jej dodáte chuť

Základom skvelej chuti sú kvalitné a čerstvé suroviny. Chladničky s mrazničkou FreshPlus prichádzajú s technológiou, ktorá dlhšie uchová čerstvosť a chuť vašich potravín.