Chladničky kombinované s mrazničkou

Nájdite si správnu kombinovanú chladničku s mrazničkou, ktorá vyhovie vašim požiadavkám na varenie a nakupovanie. Vyberte si medzi mrazničkami s veľkou dutinou alebo priestrannými chladničkami.

Dlhšie chutné potraviny

Predstavte si chladničku s mrazničkou, v ktorej potraviny vydržia dlhšie a navyše si zachovajú svoju chuť. Technológia TwinTech® používa systém dvojitého chladenia, ktorý zabezpečuje optimálne skladovanie všetkých potravín pri ideálnej vlhkosti a teplote. Vlhkosť vzduchu v chladničke je regulovaná tak, aby potraviny zostali čerstvé a svieže, a v mrazničke cirkuluje suchý vzduch, aby nedošlo k tvorbe námrazy.

Chladnička s mrazničkou s TwinTech®

  • Technológia TwinTech® zabezpečuje ideálnu úroveň vlhkosti vzduchu, aby potraviny zostali čerstvé dlhšie.
  • Potraviny si uchovajú sviežosť a konzistenciu oveľa dlhšie vďaka nezávislým systémom vzduchového chladenia.
  • Vďaka technológii NoFrost spotrebič netreba odmrazovať.

Mení sa podľa vašich potrieb

Objavte maximálnu flexibilitu so šikovnou mrazničkou CustomFlex®. Jedinečný skladovací systém sa šikovne prispôsobí vašim potrebám, zásuvky a priehradky môžete ľahko premiestňovať a vytvoriť si optimálny chladiaci priestor, perfektne prístupný a zorganizovaný.

Mraznička so systémom CustomFlex®

  • Unikátny skladovací systém sa prispôsobí vašim potrebám.
  • Môžete použiť rovnaké priehradky ako v chladničke CustomFlex, čo prispieva k ešte vyššej flexibilite.
  • Šikovné skladovacie riešenia na každý deň.

My prinášame čerstvosť, vy jej dodáte chuť

Základom skvelej chuti sú kvalitné a čerstvé suroviny. Chladničky s mrazničkou FreshPlus prichádzajú s technológiou, ktorá dlhšie uchová čerstvosť a chuť vašich potravín.

Vyplňte recenziu a môžete vyhrať mixér

Kúpili ste si niektorý z našich spotrebičov? Až ho doma zapojíte a vyskúšate, vyplňte nám, prosím, recenziu. Zaujíma nás, ako vám naše spotrebiče pomáhajú zvládať každodennú starostlivosť o domácnosť. A zaujíma to aj ostatných, ktorí o kúpe ešte len uvažujú. Každého recenzenta zaradíme do pravidelného žrebovania o fitnes mixér Explore 7.