Odsávače

Privítajte svojich hostí do čerstvej a pohodlnej kuchyne. Naše odsávače, od štýlových až po jemné modely, pomáhajú vytvoriť správnu kuchynskú atmosféru, pričom zároveň nádherne dopĺňajú dizajn vašej kuchyne. 

Čistý vzduch v kuchyni s našimi energeticky úspornými odsávačmi

Vychutnajte si varenie s rodinou a priateľmi v kuchyni so sviežim vzduchom. Naše odsávače s nízkou hladinou hluku a energetickou triedou A a vyššou účinne čistia vzduch a vytvárajú príjemnú atmosféru.

Kuchyňa sa vďaka čistému vzduchu a lepšiemu osvetleniu stane srdcom vášho domova

Odsávače Electrolux odsávajú vzduch ticho, ale účinne, udržiavajú ho čistý a vytvárajú v kuchyni príjemné prostredie. A vďaka ich vylepšenému osvetleniu uvidíte pri varení viac, takže v kuchyni už nikdy nesiahnete vedľa.

 • ODSÁVAČ S HOB2HOOD®
  ODSÁVAČ S HOB2HOOD®

  Hob2Hood® bezdrôtovo prepojí varný panel s odsávačom a udržiava svieži vzduch v kuchyni. Odsávač automaticky upravuje nastavenie ventilátora podľa zvolenej teploty na varnom panely. Začnite variť a odsávač sa postará o zvyšok.

 • TICHÝ A ÚČINNÝ
  TICHÝ A ÚČINNÝ

  Výkonný odsávač SilenceTech pracuje s minimálnou hlučnosťou. Ticho odstraňuje paru a pachy z vašej kuchyne – dokonca aj pri maximálnom výkone, takže môžete variť chutné jedlá a udržiavať harmonický domov.

 • LEPŠIE OSVETLENIE
  LEPŠIE OSVETLENIE

  Vďaka energeticky úspornému LED osvetleniu máte pri varení dokonalý prehľad o celom pracovnom priestore. Môžete pohodlne kontrolovať recept, sledovať hrnce a užívať si príjemnú atmosféru v kuchyni.

Efektívne varenie a chutnejšie jedlá

Zamerajte sa v kuchyni na to podstatné: prípravu výborných jedál. Vďaka funkcii Hob2Hood varný panel automaticky zapne odsávač pár a nastaví výkon odsávania podľa intenzity varenia. Vy tak môžete variť, smažiť a opekať bez toho, aby ste sa museli starať o vetranie a odsávanie.

Komínový odsávač s funkciou Hob2Hood

Komínový odsávač s funkciou Hob2Hood

 • Vysoká účinnosť pri nízkej spotrebe energie.
 • Vysoko účinný filter odstraňuje kuchynské výpary.
 • Zabudovateľné osvetlenie LED sa perfektne hodí do modernej domácnosti.
Ponorný mixér Create

Otvorte si cestu k ďalším výhodám a odmenám

Zaregistrujte svoj nový spotrebič Electrolux a získajte viac než len prístup k dôležitým informáciám a službám na mieru pre váš spotrebič. Pokiaľ totiž navyše napíšete recenziu, môžete vyhrať ponorný mixér Create.

Svieža kuchyňa, štýlové doplnky

Odsávače pár Electrolux kombinujú vynikajúci sací výkon, ocenený dizajn a mimoriadne tichú prevádzku.