Užívajte si zdravé prostredie u vás doma

Váš priestor

Vaše útočisko

Vneste do svojho domova harmóniu a čistotu. Naše klimatizácie, čističky vzduchu a vysávače odstránia všetky nečistoty zo vzduchu, podláh aj iných povrchov. Chvíle strávené doma si tak môžete užívať príjemne a podľa svojich predstáv.

Vysávajte kedykoľvek

Hlasný zvuk vysávača obťažuje vás i vašich susedov. Stíšte ho a môžete vysávať, kedykoľvek vám napadne. Nízka hlučnosť pritom neznamená nižší výkon. Náš Pure D9 so svojimi 69 dB disponuje nekompromisnou sacou silou. Je to najlepší vysávač, aký sme doteraz vyrobili.

Vysávajte na všetky spôsoby. Vysávajte šikovne.

Deti, rodina, domáci maznáčikovia ... Kde to žije, tam sa často objaví neporiadok. Načo si to však komplikovať? Tyčové vysávače sú pripravené na okamžitý zásah zas a znova. S Pure Q9 vysávate bez namáhania. Náš nejtišší tyčový vysávač je ľahký do ruky a zvládne vyčistiť celú domácnosť.

On vysáva, vy už nemusíte

Chcete si po príchode domov užívať dokonale čisté podlahy? Robotický vysávač Pure i9 sa perfektne postará o čistotu podláh u vás doma aj bez vašej prítomnosti. Vďaka špičkovým technológiám sa bude obratne a bezpečne pohybovať po domácnosti bez toho, aby niekde uviazol. Pomocou mobilnej aplikácie ho budete mať pod kontrolou, nech ste kdekoľvek.

Domov, aký si vytvoríte

Premeňte zaprášené kúty na miesta žiariace čistotou a vašu podlahu na zrkadlo – s vysávačmi Electrolux. Miesto, od ktorého máte kľúč, je až vtedy vaším domovom, keď sa v ňom cítite príjemne a pohodlne.