Užívajte si zdravé prostredie u vás doma

Váš priestor

Vaše útočisko

Vneste do svojho domova harmóniu a čistotu. Naše klimatizácie, čističky vzduchu a vysávače odstránia všetky nečistoty zo vzduchu, podláh aj iných povrchov. Chvíle strávené doma si tak môžete užívať príjemne a podľa svojich predstáv.

Vysávajte, kdekoľvek ste

Príďte domov a vychutnajte si dokonale čisté podlahy – objavte robotický vysávač s takou pokročilou technológiou, že môžete vysávať odkiaľkoľvek.

Pripravený na okamžitý výkon

Deti, rodina, domáci maznáčikovia... Tam, kde to žije, o neporiadok nebýva núdza. Načo si to však komplikovať? Tyčové vysávače UltraPower a ErgoRapido sú pripravené na okamžitý zásah zas a znova. S prehľadom zvládnu nielen nepríjemné nehody, ale aj dôkladné týždenné upratovanie.

Tichý a výkonný

Hlasný zvuk vysávača obťažuje vás i vašich susedov. Stlmte ho na minimum! Najtichšie vysávače s vreckom UltraSilencer Zen dosahujú hluk len 58 dB. To je úroveň porovnateľná s bežnou konverzáciou medzi ľuďmi. Nízka hlučnosť pritom nijako neuberá na výkone, skôr naopak. Teraz sa môžete pustiť do vysávania, kedykoľvek vám napadne. Napríklad aj o polnoci.

Domov, aký si vytvoríte

Premeňte zaprášené kúty na miesta žiariace čistotou a vašu podlahu na zrkadlo – s vysávačmi Electrolux. Miesto, od ktorého máte kľúč, je až vtedy vaším domovom, keď sa v ňom cítite príjemne a pohodlne.

Zobuďte sa do zdravšieho, čistejšieho, čerstvejšieho vzduchu

Kvalita vzduchu, ktorý dýchame, je taká dôležitá pre naše telo, ako to, čo jeme a pijeme. Vďaka našim produktom AirComfort budete čerství a zdraví počas celého dňa a oddýchnutí v noci.