Rúry

Grilujte, pečte a opekajte v jednej multifunkčnej rúre. Alebo zájdite ešte ďalej pomocou parnej rúry, ktorá zabezpečí, že vaše jedlo bude plné šťavy vo vnútri, ale chrumkavé z vonkajšej strany.

Pri výbere vám poradí náš videosprievodca.

Ako vybrať parnú rúru

Neviete si rady s výberom parnej rúry? Pomôžeme vám. Náš video sprievodca vám vysvetlí hlavné rozdiely medzi jednotlivými typmi a poradia, na ktoré parametre sa zamerať aby ste si pre seba zvolili tú pravú.

Prečo variť v pare?

Pravdepodobne si hovoríte, čo je na varení v pare také úžasné, že sa o ňom stále toľko hovorí. Je to kvôli zdravšiemu jedlu? Kvôli chutnejšiemu jedlu? Vlastne kvôli obidvom. Varenie v pare je skvelý spôsob, ako zvýrazniť chuť pokrmov, zbaviť sa potreby variť na tuku a oleji a tiež jedným z najlepších spôsobov, ako v jedle zachovať živiny. Technológia varenia v pare od Electroluxu pomáha zabezpečiť, aby sa vaše pokrmy piekli pri konštantnej teplote, aby nevysychali či sa dokonca nespálili. Ľahko si tak pripravíte zdravé a delikátne pokrmy, po ktorých túžite.

Detail rúry

Steamify® – pre varenie v pare presne ako má byť

Netreba sa obávať, že pri varení použijete príliš málo, alebo naopak, príliš veľa pary. S funkciou Steamify® získavate spoľahlivého asistenta, ktorý vám pomôže správne regulovať množstvo pary, takže vykúzlite chutnejšie pokrmy ešte ľahšie. Stačí nastaviť požadovanú teplotu a Steamify® automaticky pridá správne množstvo pary. Doprajte si tak zdravšie a chutnejšie jedlá, ktoré sú dovedené do dokonalosti.
Zlatistá a chrumkavá kôrka

Kde sa chutné mení na vynikajúce

Je načase preskúmať silu pary. Rúra 700 SteamCrisp® pridáva počas prípravy vlhkosť a pečie pri nižších teplotách, aby sa suroviny nevysušovali. Výsledkom sú pokrmy šťavnaté vo vnútri a so zlatistou chrumkavou kôrkou na povrchu.

Jedlá ako z reštaurácie vďaka pare

V rúre 900 SteamPro s funkciou Steamify ® môžete piecť mäso, zeleninu aj múčne jedlá, pripravovať pokrmy v pare alebo metódou Sous-Vide, a to všetko na profesionálnej úrovni. Doprajte si jedlá ako z prvotriednej reštaurácie. Stačí zvoliť teplotu a funkcia Steamify® automaticky zvolí správne nastavenie pary.

Parná rúra 900 SteamPro

Parná rúra 900 SteamPro

  • Objavujte možnosti metódy Sous-Vide
  • Automatické správne nastavenie pary s funkciou Steamify®
  • Jednoduché ovládanie vďaka konektivite
  • Precízne pečenie s teplotnou sondou
  • Dotykový displej s praktickým sprievodcom

This block type does not have a renderer for this type of content area.

Vyplňte recenziu a môžete vyhrať mixér

Kúpili ste si niektorý z našich spotrebičov? Až ho doma zapojíte a vyskúšate, vyplňte nám, prosím, recenziu. Zaujíma nás, ako vám naše spotrebiče pomáhajú zvládať každodennú starostlivosť o domácnosť. A zaujíma to aj ostatných, ktorí o kúpe ešte len uvažujú. Každého recenzenta zaradíme do pravidelného žrebovania o fitnes mixér Explore 7.

Exkluzívne kurzy varenia

Varenie v pare predstavuje moderný spôsob prípravy jedla, ktorý dokáže zachovať textúru, chuť, farbu a hlavne vitamíny v každom kúsku. Chcete sa naučiť pripravovať také luxusné pokrmy, na aké ste zvyknutí z najlepších reštaurácií? Zúčastnite sa nášho kurzu varenia.