Kurzy varenia

Exkluzívne kurzy varenia

V multifunkčných parných rúrach

Varenie v pare predstavuje moderný spôsob prípravy jedla, ktorý dokáže zachovať textúru, chuť, farbu a hlavne vitamíny v každom kúsku. Chcete sa naučiť pripravovať také luxusné pokrmy, na aké ste zvyknutí z najlepších reštaurácií? Zúčastnite sa nášho kurzu varenia.

Vychutnajte si prípravu pokrmov v multifunkčných parných rúrach

Spoznajte prednosti parnej rúry

Využívanie pary pri varení a pečení je aktuálny gastronomický trend. Para zvýrazní textúru, chuť a farbu surovín, ale pokrm pritom nestratí cenné vitamíny. Chcete sa naučiť, ako pripraviť vynikajúce pokrmy ako z luxusných reštaurácií?

Zvažujete kúpu multifunkčnej parnej rúry? Na našich kurzoch si rúru môžete vyskúšať a podrobiť ju dôkladnej skúške. Ak sa rozhodnete rúru kúpiť, poplatok za kurz vám vrátime. Ak už multifunkčnú parnú rúru vlastníte, zadarmo vás naučíme, ako ju ovládať a naplno využiť jej prednosti.

Trouba CombiSteam Pro
RÚRA COMBISTEAM PRO

Rúra CombiSteam Pro umožňuje varenie, pečenie, grilovanie aj prípravu pokrmov vo vákuu. Čistí sa sama parou a je vybavená zabudovanou teplotnou sondou.

RÚRA COMBISTEAM PRO

Rúra CombiSteam Pro umožňuje varenie, pečenie, grilovanie aj prípravu pokrmov vo vákuu. Čistí sa sama parou a je vybavená zabudovanou teplotnou sondou.

Trouba CombiSteam Pro

Vyberte si tú pravú

Vybrať si tú pravú rúru spomedzi parných rúr Electrolux je veľmi jednoduché. Rúra CombiSteam je skvelá na pečenie mäsa a múčnych jedál. S rúrou CombiSteam Deluxe môžete kombinovať tradičné teplovzdušné pečenie a vyspelé parné funkcie a získate tak viac špeciálnych kombinácií. A CombiSteam Pro, naša najlepšia parná rúra, vám ponúka všetky funkcie rúry CombiSteam Deluxe a navyše funkciu prípravy pokrmov vo vákuu na prípravu kulinárskych skvostov.


Zúčastnite sa kurzu varenia

Užite si kurz s odborníkmi zdarma

K nákupu multifunkčnej parnej rúry získate milú a praktickú pozornosť – poukaz na kuchársky kurz pre 1 osobu v hodnote 60 eur. Môžete sa tak zúčastniť špeciálneho kurzu, kde sa naučíte, ako v novej rúre vykúzliť úžasné jedlá.

Zvažujete pre a proti? Príďte si rúru vyskúšať

Multifunkčná parná rúra má celý rad predností. Zaujala aj vás, ale s kúpou stále otáľate? Zúčastnite sa nášho kurzu a presvedčte sa o jej výhodách osobne!

Ak si následne do 3 mesiacov kúpite multifunkčnú parnú rúru zaradenú do akcie, poplatok za kurz vám vrátime. Zvýhodnená cena kurzu je 50 eur a zahŕňa aj prípadnú účasť sprevádzajúcej osoby.


Inšpirujte sa našimi receptami

Žiaden nápad? Kuchárska kniha vám poradí, čo pripraviť

Multifunkčná parná rúra vám umožní variť, piecť aj grilovať tie najlepšie pokrmy – od šťavnatej ryby, cez hovädzí steak a gratinované zemiaky, až po buchty s tvarohom. Profesionálni kuchári ju vytvorili na mieru vám aj vašej novej rúre.

Lahodné recepty pre multifunkčné parné rúry

Lámete si hlavu nad tým, čo uvariť na obed alebo slávnostnú večeru pre svojich najbližších? Nechajte sa inšpirovať našimi receptami, premeňte varenie na zábavu a užívajte si momenty s ľuďmi, ktorých máte najradšej.