Sprievodca nákupom

Nájdite si sušičku podľa svojich predstáv

Rovnomerné sušenie, dokonalá starostlivosť

CycloneCare s technológiou 3DSense poskytuje vášmu oblečeniu vynikajúcu starostlivosť. Vysušte jemné hodvábne košele bez obáv z poškodenia alebo pohodlné vlnené svetre a objemné vrstvené bundy bez zvyškovej vlhkosti. V jedinečnej sušičke, ktorá sa šetrne postará o celý váš šatník.

Chráni funkčnosť, zachováva vzhľad*

*Zachováva vzhľad a tepelnú izoláciu páperových búnd, až o 30 % lepšie výsledky ako sušenie na vzduchu.

DelicateCare® - váš štýl ostane zachovaný

Naša technológia DelicateCare® upravuje teplotu a pohyb bubna tak, aby vyhovoval konkrétnym materiálom. Táto špeciálna starostlivosť chráni vaše oblečenie, dokonca i vlnené svetre si zachovajú svoj tvar a vodeodolné bundy nestratia svoju funkciu.

Sušičky série 800 sú efektívnejšie a energeticky úspornejšie. Technológia tepelného čerpadla dokáže lepšie využiť vytvorené teplo a umožňuje sušiť pri nižších teplotách. Bez obáv tak môžete sušiť aj jemné tkaniny, ktoré by sa inak zrazili.

Menšia spotreba energie zároveň znamená menšiu záťaž pre životné prostredie.

Povedzte nie pokrčeniu a strate tvaru

Vlna bude menej pokrčená v porovnaní so sušením na plocho.

Teraz môžete sušiť aj ten najjemnejší sveter. Technológia DelicateCare® upravuje pohyby bubna až do jeho úplného zastavenia, aby zbytočným otáčaním nedochádzalo k pokrčeniu. Preto môžete sušiť aj kúsky určené výhradne na ručné pranie.

Šetrné sušenie zabraňuje opotrebovaniu materiálu a vaše oblečenie vám tak dlho vydrží v skvelom stave.

 

Obnovuje vodeodolnosť

Lepšie než sušenie na vzduchu.

Technológia DelicateCare® kontroluje teplotu a pohyb bubna, a tak maximálne chráni funkčné vlastnosti materiálov a dokonca obnovuje ich vodeodolnosť. Sušenie s DelicateCare® je pre outdoorové oblečenie preukázateľne lepšie ako sušenie na vzduchu.

GentleCare® - dlhšie ako nové

Naša technológia GentleCare® suší oblečenie pri polovičnej teplote ako bežné bubnové sušičky, takže nikdy nebude vystavené zbytočnému teplu. Výrazne tak šetrí spotrebu energie i čas a bielizeň si dlhšie udrží svoju kvalitu.

Perfektné sušenie pri polovičnej teplote*

Technológia GentleCare® sušičiek zo série 700 v kombinácii s tepelným čerpadlom umožňuje sušiť pri nižších teplotách a efektívne využíva vytvorené teplo. Sušenie je tak šetrnejšie a úspornejšie a vaše odevy nebudú vystavené zbytočne vysokým teplotám. Sušička tak intuitívne znižuje opotrebovanie bielizne, udržuje ho v dobrom stave a farby zanecháva jasné a žiarivé.

Všetky modely sušičiek série 700 patria do najlepšej energetickej triedy A+++.

 

* Porovnanie s teplotou pri vstupe vzduchu do bubna u iných sušičiek.

Efektívny filtračný systém

Unikátny filtračný systém EcoFlow sa stará o efektívne prúdenie vzduchu vnútri sušičky. Odnímateľný filter jednoducho opláchnete pod tečúcou vodou a je tak okamžite pripravený na ďalšiu várku bielizne na sušenie! Ideálna filtrácia vzduchu EcoFlow tak udržiava sušičku v perfektnom stave.

Odraz ženy v zrkadle

SensiCare®- na každodenné sušenie

Nová generácia našich sušičiek série 600 chráni vaše oblečenie proti presušeniu. Technológia SensiCare® okamžite reaguje na množstvo vloženej bielizne a meria aktuálnu vlhkosť náplne. Podľa toho automaticky upravuje dĺžku sušenia tak, aby bolo čo najefektívnejšie a najšetrnejšie. Výsledkom je kratší čas sušenia, menšie opotrebovanie materiálov a nižšia spotreba energie. Bez kompromisov.

Oblečenie dlhšie ako nové

Technológia SensiCare® využíva špeciálne senzory na určenie úrovne vlhkosti v každej náplni a podľa toho upravuje dĺžku sušenia. To znamená, že ani tá najmenšia náplň sa nebude sušiť zbytočne dlho.

Špeciálna sušiaca funkcia „Jemné“ umožňuje sušiť aj tie najchúlostivejšie kúsky vášho šatníka. Program pri zvolenom cykle automaticky zníži teplotu, aby bol cyklus sušenia čo najšetrnejší. Vlákna bielizne sa počas sušenia nenamáhajú a nepodliehajú zbytočnému opotrebovaniu. 

Objavte naše sušičky

Vyberte si z našej ponuky tú správnu sušičku pre svoje potreby.

Naše modely

Objavte naše sušičky a nájdite model, ktorý bude najlepší pre váš domov.

 • CycloneCare with 3DSense Technology
 • DelicateCare
 • GentleCare
 • SensiCare
 • DelicateCare
 • GentleCare
 • SensiCare

Electrolux EcoLine

Naša najlepšia energetická trieda A+++ vo svojej kategórii - šetrí zdroje a zároveň chráni životnosť oblečenia

Sušičky Electrolux Ecoline sú naše energeticky najúčinnejšie sušičky s najlepším hodnotením vo svojej triede A+++, ktoré ušetria až o 68 % viac energie ako tradičné sušičky*. A dokonca aj vaše najchúlostivejšie tkaniny, ako je hodváb alebo vlna, sú sušením pri nízkej teplote chránené pred zrážaním.


Energeticky úsporné

Sušičky Electrolux série 700 a 800 využívajú technológiu tepelného čerpadla, ktorá môže, v porovnaní s kondenzačnými sušičkami, ušetriť až 40 % energie.

Sušte múdro vďaka technológii SensiCare®, ktorá zaručí optimálnu spotrebu energie vďaka tomu, že každý cyklus prispôsobí veľkosti náplne. Vyberte si spotrebič s inventorovým motorom, ktorý je šetrnejší k bubnu a ventilátoru a predlžuje životnosť vašej sušičky.

Očakávajte kratšie sušiace programy a vždy precízne výsledky.

Rozmery sušičky

Prvým krokom pri výbere bubnovej sušičky je zistiť, aký veľký priestor máte k dispozícii. Sušička potrebuje prívod elektrickej energie, pozrite sa preto, kde sa nachádza najbližšia zásuvka. Pokiaľ máte na mieste inštalácie aj odpad, môžete kondenzát odvádzať priamo do odpadu, inak na tento účel využijete nádobu na kondenzát.

 • Šírka 60 cm – priestor vhodný na štandardnú sušičku

Alternatívnym riešením je umiestniť sušičku na práčku, pokiaľ máte štandardnú spredu plnenú práčku. Na bezpečnú a rýchlu inštaláciu slúži spojovací medzikus s praktickou výsuvnou policou na odkladanie alebo skladanie bielizne.

TIP: Nemáte dosť miesta? Zamyslite sa nad kúpou práčky kombinovanej so sušičkou.

Sušenie jemných materiálov a vlny

Naše najpokročilejšie bubnové sušičky Electrolux sú prispôsobené na 93 % zo všetkých typov tkanín s delikátnymi programami pre zmesi, syntetiku, džínsovinu, bavlnu, vlnu, hodváb, páperie, čipky a ďalšiu jemnú bielizeň.

 • Dark blue delicates
  Vlna a hodváb

  Náš program na vlnu je certifikovaný spoločnosťou Woolmark a výsledky sušenia sú porovnateľné so sušením na plocho. Starostlivosť je taká šetrná, že sa vám už nezrazí žiaden sveter. Hodvábne blúzky usušené v sušičkách Electrolux nebudú natoľko pokrčené ako pri sušení na vzduchu.

 • Waterdrops on dark blue fabric
  Outdoor

  Vaša funkčná bunda bude sezónu za sezónou  vyzerať ako nová. Program Outdoor obnovuje vodeodolnosť a má preukázateľne lepšie výsledky ako sušenie na vzduchu.

 • Blue down jacket
  Páperová bunda

  Tento program chráni vzhľad a funkčnosť páperových búnd. V porovnaní so sušením na vzduchu zachová o 30 % lepší tepelný komfort.

 • Duvet in hamper
  Posteľná bielizeň

  Prikrývky môžu byť náročnejšie na sušenie. Preto sme navrhli program na starostlivosť o objemnú bielizeň ako sú periny alebo obliečky.

Spolu tvoria pár

Naše spotrebiče spolu krásne ladia. Pokiaľ chcete mať harmonický interiér, umiestnite vedľa sušičky aj práčku Electrolux.


Two machines

Vedľa seba i nad sebou

Nemáte dostatok priestoru, aby ste umiestnili práčku a sušičku vedľa seba? Využite náš spojovací medzikus a postavte ich na seba. Inštaláciu zvládnete sami a bez akéhokoľvek upevňovania. Nožičky sušičky sú zafixované do medzikusu, čím sa zabraňuje nežiaducemu pohybu sušičky na práčke. Výsuvná polica s hĺbkou výsuvu 34 cm je praktickou pomôckou pri skladaní alebo odkladaní bielizne. Jej maximálna nosnosť je 15 kg.

Inštalačný medzikus je vyrobený na modely spredu plnených práčok s minimálnou hĺbkou 540 mm.

Ušetrite miesto a čas

Sušenie na sušiaku vyžaduje viac priestoru než sušenie v bubnovej sušičke. Bubnové sušičky Electrolux sú tiež omnoho rýchlejšie ako sušenie na vzduchu. Namiesto toho, aby ste cenný čas venovali vešaniu a zbieraniu bielizne, užite si 365 bezproblémových dní sušenia ročne.

Inteligentné senzory

Sušičky Electrolux série 600, 700, 800 a 900 disponujú technológiou SensiCare®. Senzory detekujú vlhkosť vnútri materiálov a prispôsobujú tomu dĺžku sušenia. Šetria tak čas a energiu a chránia oblečenie pred presušením.

Certifikácia

Certifikácia Woolmark je potvrdením spoločnosti Woolmark Company, že všetky sušičky Electrolux sú dostatočne šetrné k vlne a jemnej bielizni.

Objavte naše sušičky

Vyberte si z našej ponuky tú správnu sušičku pre svoje potreby.

Vybrali ste?
Alebo pokračujte a pozrite si ďalšiu sériu.