Objavte

Práčky

Vždy žiarivé farby s technológiou ColourCare®

Technológia ColourCare® čistí a zmäkčuje vodu, aby prací prostriedok odvádzal tú najlepšiu prácu aj pri nízkej teplote. Jemné, ale dôkladné pranie zachováva farby vašich odevov rovnako žiarivé ako v deň, keď ste si ich kúpili.

Farby, ktoré sa udržia

Užívajte si intenzívne farby. Jedinečný filtračný systém odstraňuje z vody minerály a ďalšie nečistoty a zabezpečuje šetrné, ale zároveň účinné pranie. Výsledky, ktoré si môžete prezrieť nižšie, vychádzajú z testu farebnej stálosti na polyesteri po 50 pracích cykloch pri teplote 30 °C. S technológiou ColourCare® zostane čierna vždy čiernou. 

Starostlivosť o každé vlákno s technológiou UltraCare®

Technológia UltraCare® zmieša prací prostriedok a aviváž s vodou ešte predtým, než sa dostanú do bubna k bielizni. Vďaka tomu dopraje každému vláknu tú najlepšiu starostlivosť a ochranu. Výsledkom je hebké, mäkké a dokonale čisté oblečenie, ktoré si dlhšie zachová perfektný vzhľad.

Dokonalá hebkosť deň za dňom

Nedostatočne rozpustený prací prostriedok negatívne ovplyvňuje výsledky prania a nerovnomerné rozloženie aviváže zase môže spôsobiť, že oblečenie zostane na niektorých miestach drsné. Práčka s technológiou UltraCare® zmieša prací prostriedok a neskôr aviváž s vodou ešte pred samotným kontaktom s bielizňou. Každé vlákno vášho odevu tak bude perfektne čisté a chránené a vy si môžete užívať svieže a hebké oblečenie.

Každodenné pranie s jemnou silou pary

Technológia SteamCare umožňuje ukončiť každý prací cyklus pridaním pary, ktorá zabraňuje pokrčeniu. Dosiahnete tak hladkú bielizeň bez žehlenia. Okrem toho môžete využiť aj samostatné parné programy na rýchle osvieženie oblečenia bez toho, aby ste ho museli prať.

O tretinu menej pokrčenia

Para pridaná na konci pracieho programu uvoľní vlákna odevov, a tak o tretinu zmierni ich pokrčenie. Spojenie pracieho programu s pôsobením pary zaistí, že sa zaobídete bez pravidelného žehlenia, a vaše oblečenie si naďalej uchová svoju hebkosť a tvar.

Skvelá starostlivosť pre celý šatník s technológiou SensiCare®

Technológia SensiCare® automaticky upravuje čas, spotrebu vody a elektrickej energie pre každú várku bielizne. Vďaka tomu pracie cykly netrvajú zbytočne dlho a vaše oblečenie vydrží dlhšie pekné a v tej najlepšej forme.

Užívajte si dokonalé oblečenie dvakrát dlhšie

Test, ktorý v roku 2015 uskutočnila spoločnosť Ritex (test č. 15CR00099), ukázal, že vďaka technológii SensiCare vydrží oblečenie dvakrát dlhšie ako nové. Ako technológia funguje? Snímače umiestnené v práčke automaticky nastavia prací cyklus na mieru konkrétnej dávke bielizne, aby sa skrátil čas prania a znížila spotreba energie a vody. Šetrnosť si nezaslúži len oblečenie, ale aj životné prostredie.