Objavte

Práčky

Starostlivosť o každé vlákno s technológiou UltraCare

Technológia UltraCare zmieša prací prostriedok a aviváž s vodou ešte predtým, než sa dostanú do bubna k bielizni. Vďaka tomu dopraje každému vláknu tú najlepšiu starostlivosť a ochranu. Výsledkom je hebké, mäkké a dokonale čisté oblečenie, ktoré si dlhšie zachová perfektný vzhľad.

Dokonalá hebkosť deň za dňom

Nedostatočne rozpustený prací prostriedok negatívne ovplyvňuje výsledky prania a nerovnomerné rozloženie aviváže zase môže spôsobiť, že oblečenie zostane na niektorých miestach drsné. Práčka s technológiou UltraCare zmieša prací prostriedok a neskôr aviváž s vodou ešte pred samotným kontaktom s bielizňou. Každé vlákno vášho odevu tak bude perfektne čisté a chránené a vy si môžete užívať svieže a hebké oblečenie.

Každodenné pranie s jemnou silou pary

Technológia SteamCare umožňuje ukončiť každý prací cyklus pridaním pary, ktorá zabraňuje pokrčeniu. Dosiahnete tak hladkú bielizeň bez žehlenia. Okrem toho môžete využiť aj samostatné parné programy na rýchle osvieženie oblečenia bez toho, aby ste ho museli prať.

Objavte práčky so systémom SteamCare hlboké spredu plnené nebo zvrchu plnené.

 

O tretinu menej pokrčenia

Para pridaná na konci pracieho programu uvoľní vlákna odevov, a tak o tretinu zmierni ich pokrčenie. Spojenie pracieho programu s pôsobením pary zaistí, že sa zaobídete bez pravidelného žehlenia, a vaše oblečenie si naďalej uchová svoju hebkosť a tvar.

SensiCare - na každodenné pranie

Technológia SensiCare prispôsobí čas a spotrebu vody a energie podľa aktuálneho množstva bielizne. Tým zabezpečí vašej bielizni dokonalú starostlivosť na mieru. Oblečenie sa neperie zbytočne dlho, dlhšie si tak zachová vzhľad a hebkosť.

Užívajte si dokonalé oblečenie dvakrát dlhšie

Test, ktorý v roku 2015 uskutočnila spoločnosť Ritex (test č. 15CR00099), ukázal, že vďaka technológii SensiCare vydrží oblečenie dvakrát dlhšie ako nové. Ako technológia funguje? Snímače umiestnené v práčke automaticky nastavia prací cyklus na mieru konkrétnej dávke bielizne, aby sa skrátil čas prania a znížila spotreba energie a vody. Šetrnosť si nezaslúži len oblečenie, ale aj životné prostredie.

Nech vám oblečenie vydrží čo najdlhšie

Zvezte sa s nami na vlne slow fashion a inšpirujte sa našimi tipmi, ako predĺžiť životnosť vášho oblečenia. Poradíme vám ako prať a sušiť rôzne materiály, odstraňovať škvrny a máme aj niekoľko nápadov na oživenie starších kúskov.