Electrolux PerfectCare kolekcia - Príslušenstvo pre bielizeň

Electrolux PerfectCare kolekcia - Príslušenstvo pre bielizeň

Umocnite výkon svojho spotrebiča

Vhodne zvolené topánky, hodinky či kabelka dokážu doladiť váš vzhľad k dokonalosti. Rovnaké je to s naším príslušenstvom, ktoré v kombinácii s našimi spotrebičmi dodá vášmu oblečeniu niečo navyše, aby ste mohli byť maximálne spokojní. Objavte ucelený systém starostlivosti o bielizeň.

Sviežosť vždy poruke

Parfumy, ktoré sme pre vás starostlivo vybrali, dodajú vášmu oblečeniu za pár minút sviežu vôňu a para im vráti perfektný vzhľad.

Osviežte svoje odevy vôňou a parou

Užívajte si úžasný pocit práve vypranej bielizne bez zdĺhavého prania. Unikátna technológia Electrolux FreshScent ako prvá na svete umožňuje osviežiť oblečenie pôsobením pary a parfumu namiesto klasického pracieho programu. Para v kombinácii s našimi exkluzívnymi vôňami zabezpečí, že vaše oblečenie bude nielen skvele vyzerať, ale aj krásne voňať. Naše parné programy sú navyše veľmi šetrné, a tak udržia vašu bielizeň dlhšie ako novú bez nutnosti častého prania.

Vždy dostatok priestoru

Bojujete s nedostatkom miesta? Inštaláciou spotrebičov na seba ušetríte veľa cenného priestoru. S našou montážnou súpravou na vežovú zostavu umiestnite práčku so sušičkou ľahko a bezpečne na seba bez toho, aby ste potrebovali ďalšie príchytky alebo fixačné prostriedky. Dômyselná zabudovaná polica vám navyše uľahčí manipuláciu s bielizňou.

Starostlivosť o bielizeň na vyššej úrovni

Špeciálny podstavec pod práčku a sušičku vám uľahčí vkladanie a vykladanie bielizne. Jeho súčasťou je aj praktická a ľahko prístupná zásuvka, kam môžete uložiť pracie prostriedky a ďalšie príslušenstvo. Všetko, čo potrebujete, pekne na jednom mieste.

Ochranca jemnej bielizne

Jemná a chúlostivá bielizeň si vyžaduje šetrné zaobchádzanie. O jej ochranu sa počas prania postará špeciálne vrecko na pranie Electrolux.

Tajomstvo hebkej bielizne bez statickej elektriny

Pridajte k bielizni v sušičke špeciálny obrúsok. Ten oblečenie zmäkčí a dodá mu príjemnú vôňu. Obrúsky do sušičky, ktoré zabraňujú pokrčeniu a vzniku statickej elektriny, môžete bez obáv kombinovať so všetkými druhmi tkanín.

Farby a soľ si rozumejú

Tvrdá voda má za následok blednutie farieb, nižšiu účinnosť pracích prostriedkov alebo opotrebovanie tkanín vplyvom minerálov, usadenín a ďalších nečistôt. Naše najmodernejšie práčky preto vodu zmäkčujú prostredníctvom špeciálneho čistiaceho filtra. Ten treba raz za čas zregenerovať pomocou špeciálnej soli, ktorá však nikdy nepríde do kontaktu s bielizňou. Technológia ColourCare tak prináša najjemnejšiu a najšetrnejšiu starostlivosť o bielizeň. Farby si zachovajú svoju žiarivosť a čierne oblečenie sa nikdy nezmení na šedé.