Sprievodca nákupom

Nájdite si práčku kombinovanú so sušičkou

Starostlivosť na mieru s DelicateCare®

Technológia DelicateCare® v kombinácii s tepelným čerpadlom umožňuje prispôsobiť program na mieru každej náplni a dosiahnuť tak perfektné výsledky aj pri nízkych teplotách. Môžete tak sušiť aj funkčné materiály, pri ktorých dokonca dochádza k obnove vodeodolnosti. Hodvábne blúzky budú o 50 % menej pokrčené.

Čokoľvek budete prať alebo sušiť, môžete sa spoľahnúť na to, že vaše oblečenie bude vždy pripravené na okamžité nosenie.

 

Hodvábne odevy sú o 50 % menej pokrčené*

* V porovnaní so sušením na vzduchu.

Teplota a pohyb pre správnu starostlivosť

Pri bežnom praní a sušení páperových búnd môže dochádzať k ich opotrebovaniu. Nie však s technológiou DelicateCare®, ktorá upravuje teplotu a pohyb bubna tak, aby páperie nestrácalo svoju nadýchanosť.

Svieže oblečenie a až o 96 % nižšia spotreba vody

Použite paru na osvieženie svojho oblečenia a ušetrite viac než 40 l vody na cyklus (testované na 1 kg jemných odevov pomocou programu FreshScent v porovnaní s programom Jemná bielizeň).

UltraCare® predĺži životnosť vášho oblečenia

Jedinečná technológia UltraCare® v práčkach Electrolux zmieša prací prostriedok a aviváž s vodou skôr, ako sa dostanú do bubna k bielizni. Materiály sú tak dôkladnejšie vypraté a každé vlákno je chránené. Vaše oblečenie bude aj naďalej vyzerať ako nové.

 

Čisté a suché v jednom kroku

Naše práčky so sušičkou UltraCare 800 sa perfektne postarajú o vašu bielizeň a vy sa tak môžete cítiť sebavedomo každý deň. Technológia UltraCare® je zárukou, že všetko oblečenie, od jemného až po outdoorové, bude lepšie chránené a vydrží dlhšie. Perte a sušte jedným stlačením tlačidla, efektívne a bez kompromisov.

Tkaniny zostávajú mäkké. Po každom praní

Technológia UltraCare® zaručuje rovnomernú distribúciu prášku a aviváže, ktorá poskytne až 2x lepší výsledok než bežné práčky. Pracie prostriedky sa vopred zmiešajú s vodou a aktivujú, a tak sa dostanú ku každému vláknu, aby odviedli svoju prácu. Nesprávne rozpustené pracie prostriedky totiž zhoršujú kvalitu prania a môžu poškodiť aj vašu bielizeň.

Svieže oblečenie a až o 96 % nižšia spotreba vody

Použite paru na osvieženie svojho oblečenia a ušetrite viac než 40 litrov vody na cyklus (testované na 1 kg jemných odevov pomocou programu FreshScent v porovnaní s programom jemná bielizeň).

Čisté a suché v jednom kroku

Cítite sa najlepšie v tých čiernych nohaviciach, ktoré vám tak dobre sedia? Nedáte dopustiť na hebký sveter, ktorý je taký príjemný? Doprajte im starostlivosť s našou inovatívnou práčkou so sušičkou DualCare 700, ktorá sa postará o to, aby vám vaše obľúbené kúsky vydržali čo najdlhšie v perfektnom stave, a to v jednom krátkom cykle.

Rýchlo a jednoducho

Naša práčka so sušičkou PerfectCare 700 sa postará o všetko vaše oblečenie v jednom pohodlnom cykle – „od sucha do sucha“. Technológia DualCare® určí typ tkaniny a hmotnosť náplne a následne upravuje teplotu a pohyb bubna tak, aby každý kúsok oblečenia dostal maximálne šetrnú starostlivosť. Materiály zostanú dlhšie v skvelom stave.

 

Ideálne nastavenie cyklu s DualCare®

Naša technológia DualCare® automaticky upravuje cykly podľa typu tkanín a veľkosti náplne. Teplota a pohyb bubna sa tak prispôsobia vloženej bielizni a ich kvalita zostane zachovaná. Užite si pranie a sušenie v jednom efektívnom procese.

Svieže oblečenie a až o 96 % nižšia spotreba vody

Použite paru na osvieženie svojho oblečenia a ušetrite viac než 40 l vody na cyklus (testované na 1 kg jemných odevov pomocou programu FreshScent v porovnaní s programom Jemná bielizeň).

Objavte naše práčky so sušičkou

Vyberte si z našej ponuky tú správnu práčku so sušičkou pre svoje potreby.

Naša ponuka

Pozrite si našu ponuku a nájdite spotrebič, ktorý sa najlepšie hodí do vašej domácnosti.

 • DelicateCare
 • UltraCare
 • DualCare
 • SensiCare
 • Woolmark Blue
 • UltraCare
 • DualCare
 • SensiCare
 • Woolmark Blue
 • DualCare
 • SensiCare
 • Woolmark Blue

Priestorovo nenáročná

Pokiaľ doma nemáte dostatok miesta, práčka kombinovaná so sušičkou je ideálnou voľbou. Dostanete s ňou všetky výhody jednotlivých spotrebičov bez toho, aby ste museli obetovať priestor.

V kategórii voľne stojacich práčok so sušičkou nájdete i modely s kapacitou až 10 kg na pranie a 6 kg na sušenie. Zvoliť si takisto môžete vstavaný model, ktorý je plne integrovaný, napríklad do kuchynskej linky.

Electrolux EcoLine

Naše energeticky najúčinnejšie hodnotenie - šetria zdroje pri každom použití

Pri praní si vyberte najlepšiu energetickú triedu s možnosťami A, A+10% a A+20%. A naša technológia tepelného čerpadla znižuje spotrebu energie o 55 % pri sušení aj jemných tkanín, ako je vlna, hodváb alebo páperie.*

Energeticky efektívne

Každá sušička bielizne Electrolux je navrhnutá tak, aby výrazne znížila spotrebu energie a vody pri praní a starostlivosti o vašu bielizeň podľa najvyšších štandardov. Využíva na to inventorový motor, technológie SensiCare® a DelicateCare® a technológiu tepelného čerpadla.

Práčky kombinované so sušičkou Electrolux série 900 sú ako jediné na trhu vybavené technológiou tepelného čerpadla. 

Nové ikony výkonu práčok kombinovaných so sušičkou

A) Nový QR kód. Dá sa naskenovať pomocou smartfónu

B) Trieda energetickej účinnosti

C) Vážená spotreba energie na 100 cyklov

D) Vážená spotreba vody na cyklus

E) Trieda účinnosti odstreďovania

F) Menovitá kapacita programu Eco

G) Doba trvania programu Eco

H) Emisie hluku šíreného vzduchom

Dvojaká kapacita

Kombinované modely majú dve rozdielne kapacity. Tá na sušenie je vždy o niečo menšia než tá na pranie, pretože sušenie vyžaduje viac priestoru v bubne kvôli optimálnej cirkulácii vzduchu. Napriek tomu však budete prekvapení množstvom bielizne, ktorú môžete vyprať a vysušiť v rámci jedného cyklu. Konkrétne je to až 6 kg bielizne v jednej várke.

Pri výbere kapacity vezmite do úvahy tiež toto:

 • Veľkosť vašej domácnosti – ste veľká rodina s deťmi, slobodný pár alebo jednotlivec?
 • Zvyky – ako často periete?
 • Typ a veľkosť bielizne – periete posteľnú bielizeň, periny a závesy? Tie budú na dosiahnutie čo najlepších výsledkov potrebovať väčší bubon.

Všetky práčky Electrolux sú vybavené technológiou SensiCare®. Tá využíva pokročilé senzory vlhkosti a teploty na úpravu spotreby energie na veľké i malé náplne. Ušetrí vám tak čas i peniaze a šetrí vaše oblečenie.

Programy 2 v 1

Pomocou kombinovaných programov zvládnete efektívne vyprať a vysušiť malé dávky bielizne v rámci jediného bezproblémového procesu, po ktorom budú pripravené na okamžité použitie. Ideálne na využitie v situáciách, kedy sa vaši školáci vrátia domov a je potrebné vyprať im dresy na šport, zabudnuté nohavice na ďalší školský deň alebo ste cez víkend mali množstvo iných aktivít a na špinavú bielizeň neostal čas.

Programy na mieru

Neexistuje nič ako „univerzálna bielizeň“. Rôzni ľudia – a rôzne materiály – majú rôzne potreby. Preto sú naše práčky so sušičkou vybavené množstvom programov:

 • Dark blue delicate fabrics
  Vlna

  Bezpečne vyperie a vysuší jemnú bielizeň a vlnu.

 • White shirt close-up
  Para

  Samostatný parný program je veľký a užitočný pomocník v prípadoch, kedy bielizeň nie je špinavá, nepotrebuje vyprať, ale iba osviežiť. Rýchly program (20‑25 minút) ju šetrne naparí, zmäkčí a narovná vlákna. Po vytiahnutí z práčky stačí bielizeň nechať 10 minút „vydýchať“ a je pripravená na nosenie.

 • A garment in a washer dryer
  Antialergický

  Špeciálne navrhnutý pre osoby s alergiou a citlivou pokožkou. Teplota prania na chvíľu presiahne 60 °C a okamžite odstráni baktérie a alergény. Maximálna kapacita náplne je až 9 kg, čo je skutočne prekvapivé množstvo bielizne v jednej várke.

 • Waterdrops on dark blue fabric
  Outdoor

  Program Outdoor vďaka technológii DualSense® chráni technické tkaniny, aby si v priebehu času zachovali svoje funkčné vlastnosti. Cyklus sušenia dokonca obnovuje vodeodolnosť.

Certifikácia

Certifikácia Woolmark je potvrdením spoločnosti Woolmark, že všetky kombinované práčky so sušičkou sú dostatočne šetrné k vlne a jemnej bielizni, a to pri praní i sušení.

Objavte naše práčky so sušičkou

Vyberte si z našej ponuky tú správnu práčku so sušičkou pre svoje potreby.

Žena v pohodlnom svetri
PRESKÚMAJTE BUBNOVÉ SUŠIČKY
Odvážte sa sušiť aj jemnú bielizeň
Starajte sa o svoj hodváb a vlnu a nikdy predtým. Stačí spojiť technológiu prania ŐKOMix s bubnovou sušičkou AbsoluteCare®.
Žena v hodvábnom svetri
PRESKÚMAJTE PRÁČKY
Vynikajúce výsledky prania
Starajte sa o svoje obľúbené oblečenie s neuveriteľnou šetrnosťou, vynikajúcimi výsledkami a úspornou energiou.
Uložte práčku a sušičku na seba
PRESKÚMAJTE PRÍSLUŠENSTVO NA PRANIE
Inteligentné pranie
Naša odbornosť v oblasti prania nekončí pri vynikajúcich spotrebičoch. Ponúkame tiež všetko príslušenstvo, ktoré potrebujete, aby ste vždy dosiahli perfektné výsledky.
Vybrali ste?
Alebo pokračujte a pozrite si ďalšiu sériu.