Sprievodca nákupom

Vyberte si práčku podľa svojich predstáv

ColourCare – aby farby zostali žiarivé

Naša technológia ColourCare filtruje vodu, aby boli pracie prostriedky maximálne účinné aj pri nízkych teplotách. Šetrné, ale dôkladné pranie totiž udržiava farby vášho oblečenia rovnako žiarivé ako v deň, kedy ste si ho kúpili.

Farby nevyblednú*

*Test stálofarebnosti vykonaný na červenom a čiernom polyestere po 50 pracích cykloch pri 30 stupňoch.

Soľ chráni farby

Soľ aktivuje filter na výmenu iónov bez toho, aby pritom prišla do priameho kontaktu s odevmi. Tým dôjde k zmäkčeniu vody a odstráneniu tvrdých minerálov a nečistôt. Farby si tak aj po vypratí zachovajú sýtosť a čierna nevybledne do šedej.

Užite si obľúbené odevy dlhšie vďaka UltraCare

S naším systémom UltraCare vám obľúbené odevy vydržia dlhšie. Prací prostriedok a aviváž sú zmiešané s vodou ešte skôr, ako sa dostanú k bielizni. Ich prací účinok sa aktivuje rýchlejšie, pôsobí rovnomerne v celom bubne a tým dochádza k menšiemu opotrebovaniu textílií.

Účinné pranie pri 30 °C, úspora 30 % energie*

* S programom UltraWash dôkladne vyperiete pri 30 °C a ušetríte viac než 30 % energie v porovnaní  s programom pre bavlnu pri 40 °C.

Spotreba, starostlivosť a čas – dokonalá rovnováha vďaka programu UltraWash

Program UltraWash v dĺžke iba 59 minút je určený na zmiešané dávky bielizne a predstavuje ideálnu rovnováhu medzi starostlivosťou a úsporou energie. Účinné pranie pri nízkych teplotách chráni vaše oblečenie. Pri 30 °C ušetríte 30 % energie v porovnaní s programom pre bavlnu pri 40 °C. Šetrné k vášmu oblečeniu, šetrné k životnému prostrediu.

Bielizeň bez pokrčenia, pripravená na použitie

Doprajte si profesionálne vypratú bielizeň v pohodlí vášho domova. Technológia SteamCare zakončí prací cyklus parou, ktorá zníži pokrčenie o tretinu a dosiahne hladký vzhľad bez nutnosti žehlenia. Alebo sa praniu vyhnite úplne a použite náš parný program FreshScent, ktorý oblečenie osvieži a zbaví zápachu.

O tretinu menšie pokrčenie*

*V porovnaní s rovnakou práčkou bez technológie SteamCare.

SensiCare - na každodenné pranie

Technológia SensiCare prispôsobí čas a spotrebu vody a energie podľa aktuálneho množstva bielizne. Tým zabezpečí vašej bielizni dokonalú starostlivosť na mieru. Oblečenie sa neperie zbytočne dlho, dlhšie si tak zachová vzhľad a hebkosť.

Tkaniny vyzerajú dvakrát dlhšie ako nové.*

*Skúška stálosti farieb vykonaná spoločnosťou Ritex. Test č. 15CR00099 v decembri 2015.

Senzory počas prvej minúty prania automaticky upravia nastavenia pracieho cyklu a znížia spotrebu času, energie a vody podľa množstva bielizne. Šetria tak nielen vaše oblečenie, ale i životné prostredie.

Objavte naše práčky

Vyberte si z našej ponuky tú správnu práčku pre svoje potreby.

Naša ponuka

Pozrite si našu ponuku a nájdite spotrebič, ktorý sa najlepšie hodí do vašej domácnosti.

Rozmery práčky

Či už chcete voľne stojacu alebo integrovanú (zabudovateľnú), vždy si v prvom kroku musíte overiť, že sa do požadovaného priestoru zmestí. Začať môžete plánovaním podľa dostupného priestoru:
Šírka: 60 - 48 cm - odporúčame práčku s predným plnením
Šírka: 45 - 40 cm - zvážte práčku s vrchným plnením
Hĺbka: 45 - 38 cm - do tohto priestoru sa hodí úzka práčka s predným plnením

Tip: Ak máte k dispozícii len malý priestor, zvážte kúpu kombinovanej práčky so sušičkou. Ďalšou možnosťou, ako ušetriť miesto, je umiestniť práčku a bubnovú sušičku na seba.

Objem práčky

Pri výbere práčky podľa objemu sa oplatí myslieť na niekoľko faktorov:

Pri rozhodovaní o kapacite práčky by ste mali zvážiť predovšetkým:

Veľkosť domácnosti: Veľké rodiny verzus jednotlivci.

Zvyky: Koľkokrát týždenne periete?

Typ a veľkosť bielizne: Napríklad posteľnú bielizeň, periny a záclony budú na dokonalé vypranie vyžadovať väčší bubon.

Všetky práčky Electrolux sú vybavené technológiou SensiCare. SensiCare využíva váhové senzory, ktoré upravujú spotrebu vody a energie v závislosti od hmotnosti náplne. Tým šetrí čas aj spotrebu a zaisťuje, že sa vašej bielizni dostane presne toľko starostlivosti, koľko potrebuje.  

Energeticky úsporná práčka

Každá práčka Electrolux je navrhnutá tak, aby minimalizovala spotrebu energie a vody, ale zároveň poskytla vášmu oblečeniu tú najlepšiu starostlivosť. Energetická trieda práčok Electrolux sa pohybuje od A+++ do A+++ -75 %. To znamená, že práčka Electrolux s najvyšším hodnotením má o 75 % vyššiu účinnosť, než vyžaduje hodnotenie A+++.

K lepšiemu energetickému hodnoteniu prispievajú aj špeciálne technológie. Medzi nich patrí invertorový motor, technológia ECO alebo SensiCare.

Electrolux EcoLine

Lepšie ako najlepšia energetická trieda* - šetria zdroje pri každom praní.

Práčky Electrolux Ecoline presahujú najvyššiu energetickú triedu A a šetria až o 30 % viac energie*. Okrem toho sa automaticky prispôsobujú, čím šetria zdroje - znižujú množstvo vody až o 96 % pomocou pary a dokonale dávkujú automatický prací prostriedok.

Tiché a rýchle

Pri výbere práčky zvážte ešte ďalšie dva dôležité parametre:

Tiché a rýchle

Naše práčky udržiavajú hlučnosť na úrovni 47 decibelov. Pranie bielizne tak nenarušuje pokojné prostredie vášho domova.

Rýchle pracie programy

S krátkymi programami môžete menšiu dávku bielizne (do 3 kg) vyprať už za 20 minút. Pre väčšie dávky vyberte program UltraWash (pri vybraných spotrebičoch), ktorý trvá iba 59 minút. Program UltraWash je ideálny na večerné pranie alebo len mierne zašpinené odevy. Nový program MixCare trvá dokonca ešte kratšie, a to iba 49 minút.

Inteligentná práčka

S aplikáciou Electrolux prepojíte spotrebiče so svojím telefónom a získate inteligentnejší spôsob starostlivosti o bielizeň. Stačí otvoriť aplikáciu a zvoliť teplotu, typ tkaniny a farbu. Aplikácia prispôsobí program prania vášmu výberu. Starostlivosť o bielizeň na mieru pohodlne z vášho inteligentného telefónu.

Kompatibilné spotrebiče

Pokiaľ hľadáte práčku, ktorá vytvorí správnu dvojicu so sušičkou, Electrolux je ideálnou voľbou. Naše modely sú navrhnuté tak, aby boli kompatibilné. Môžete ich postaviť nielen vedľa seba, ale aj na seba a optimalizovať tak priestor na pranie.


Ladiaca práčka a sušička

Práčka s parou

Chcete sa vyhnúť žmýkaniu a žehleniu? Zvoľte paru. Práčky Electrolux s technológiou SteamCare® sú vybavené funkciou PlusSteam, ktorá na konci pracieho cyklu pridá paru a zníži tak pokrčenie oblečenia až o tretinu. Na rýchle a jednoduché osvieženie pokrčeného oblečenia môžete použiť aj samostatný parný cyklus.

Certifikácia

Certifikácia Woolmark je potvrdením toho, že spoločnosť Woolmark uznala práčky Electrolux ako dostatočne šetrné na pranie vlny a jemnej bielizne.

Práčky Electrolux série 800 sú certifikované* spoločnosťami Ariel a Lenor. Znamená to, že ponúkajú optimálnu distribúciu pracieho prostriedku a aviváže pre účinné pranie. Každé vlákno je ošetrené presne takým spôsobom, aký vyžaduje. Vaše oblečenie preto vydrží dlhšie ako nové.

Objavte naše práčky

Vyberte si z našej ponuky tú správnu práčku pre svoje potreby.

Žena v pohodlnom svetri
PRESKÚMAJTE BUBNOVÉ SUŠIČKY
Odvážte sa sušiť aj jemnú bielizeň
Starajte sa o svoj hodváb a vlnu a nikdy predtým. Stačí spojiť technológiu prania ŐKOMix s bubnovou sušičkou AbsoluteCare®.
Žena v hodvábnom svetri
PRESKÚMAJTE PRÁČKY
Vynikajúce výsledky prania
Starajte sa o svoje obľúbené oblečenie s neuveriteľnou šetrnosťou, vynikajúcimi výsledkami a úspornou energiou.
Uložte práčku a sušičku na seba
PRESKÚMAJTE PRÍSLUŠENSTVO NA PRANIE
Inteligentné pranie
Naša odbornosť v oblasti prania nekončí pri vynikajúcich spotrebičoch. Ponúkame tiež všetko príslušenstvo, ktoré potrebujete, aby ste vždy dosiahli perfektné výsledky.
Vybrali ste?
Alebo pokračujte a pozrite si ďalšiu sériu.