Oblečenie na každý deň, starostlivo vyprané

Doprajte svojmu šatníku niečo navyše

Oblečenie, ktoré dostáva tú správnu starostlivosť, s vami vydrží oveľa dlhšie. Práčky a sušičky PerfectCare dodajú vašim odevom čistotu a sviežosť a pomôžu vám rozvíjať a pestovať váš osobitý štýl. Nenechajte sa obmedzovať pokynmi na štítkoch oblečenia – naše spotrebiče sa skvele postarajú aj o tie najchúlostivejšie materiály vrátane tých, ktoré si zvyčajne vyžadujú ručné pranie. Stavte na najlepšiu starostlivosť, aby vaše obľúbené oblečenie vyzeralo dlhšie ako nové.

Nový rad PerfectCare

Vylepšite starostlivosť o bielizeň
s našimi najmodernejšími práčkami a sušičkami.

Upravený vzhľad vždy poruke

Predstavte si, že by vaše oblečenie dlhšie vyzeralo ako nové. Jeho farby by nikdy nevybledli a materiály by si uchovali pôvodný tvar a štruktúru. Práčky PerfectCare vaše odevy nielen vyperú, ale aj zabezpečia, aby ste si zachovali štýl a eleganciu.

Sušičky, ktoré sa o bielizeň starajú

Zabudnite na pokrčený hodváb, zrazený vlnený sveter alebo funkčné oblečenie, ktoré už dávno prišlo o svoju odolnosť voči vode. Prinášame vám starostlivosť o oblečenie, ktorá dlhšie zachováva jeho tvar, funkcie i farby. Predstavte si sušičku, ktorej bez obáv zveríte aj materiály, čo ste sa predtým odvážili sušiť len rozprestreté na podložke.

Sprievodcovia starostlivosťou

Už žiadne kompromisy. Dostaňte zo svojej práčky a sušičky maximum. Zistite, ako sa správne starať o jemné materiály, ako zachovať mäkkosť vlnených svetrov alebo ako outdoorovým kúskom vrátiť ich funkčnosť. Pomôžu vám naši sprievodcovia starostlivosťou o bielizeň.