Nový rad PerfectCare

Nový rad PerfectCare

Oblečenie na každý deň, šetrne vyprané a vysušené

Zoznámte sa s našimi najmodernejšími spotrebičmi na starostlivosť o bielizeň. Rad PerfectCare predstavuje dokonale vyváženú kombináciu moderného vzhľadu, výkonných funkcií a starostlivosti. Vďaka tomu sa perfektne postará o vaše oblečenie.

Radujte sa z oblečenia dlhšie

Ak obľúbeným kúskom zo svojho šatníka poskytnete tú správnu starostlivosť, budete sa z nich tešiť oveľa dlhšie. Spotrebiče PerfectCare zabezpečujú viac než len čistú bielizeň – umožnia vám pestovať si svoj osobitý štýl bez neustálej nutnosti kupovať nové oblečenie.

Dokonalý pár

Doprajte dôkladnú starostlivosť každému kúsku z vášho šatníka. Práčky a sušičky z radu PerfectCare boli navrhnuté tak, aby sa skvele dopĺňali, a tak poskytli vášmu oblečeniu presne to, čo potrebuje.

  

      

Sušičky PerfectCare

Hľadáte spôsob, ako zabezpečiť, aby si vaše oblečenie dlhšie udržalo svoj tvar, hebkosť a funkčnosť? Aby sa hodváb nekrčil, vlnené kúsky sa nezrážali a outdoorové oblečenie odolalo rozmarom počasia? Vieme, ako na to! Naše sušičky zvládnu aj to, čo ste považovali za nemožné.

Objavte viac

  

      

Nový rád sušiček PerfectCare

Práčky PerfectCare

Žiarivé farby bez blednutia, svetre, ktoré si udržia tvar, a jemná bielizeň, ktorá stále vyzerá ako v deň, keď ste si ju kúpili.

Objavte viac

  

      

Nový rad práček PerfectCare

Každý deň ako zo škatuľky

Nenechajte sa obmedzovať pokynmi na štítkoch vášho oblečenia. Zabudnite na ručné pranie aj na čistiareň a doprajte najjemnejším odevom z hodvábu alebo vlny prvotriednu domácu starostlivosť so spotrebičmi PerfectCare. Užívajte si obľúbené oblečenie a buďte každý deň ako zo žurnálu.

Príslušenstvo

Štýlové doplnky a nápadité detaily dokážu doviesť váš outfit k dokonalosti. Podobné je to s naším príslušenstvom, ktoré povznesie starostlivosť o bielizeň na vyššiu úroveň. Choďte na to šikovne a maximalizujte výkon svojej práčky a sušičky, aby ste sa mohli spoľahnúť, že vaše oblečenie bude za každých okolností dokonalé.