Zamilujte si svoj spotrebič. Napíšte recenziu. Vyhrajte cenu.

Napíšte recenziu

Vyhrajte mixér

Váš nový spotrebič Electrolux sa stal plnohodnotným členom vašej domácnosti. Ako sa vám spolu nažíva? Podeľte sa s nami o svoje dojmy a my vás zaradíme do zlosovania o jeden z našich najobľúbenejších mixérov PerfektMix. Každý druhý týždeň náhodne losujeme jedného šťastného výhercu.

Výherná cena

Mixér Sport Mini Mixer s nadstavcom extra športovou fľašou

Smoothie v pohybe

S týmto pomocníkom bude váš deň ešte intenzívnejší. Vďaka fitness mixéru PerfektMix si pripravíte obľúbené smoothie nápoje rýchlo a jednoducho. Všetky prísady sa mixujú priamo v odľahčenej prenosnej plastovej fľaši s objemom 600 ml, a vy si tak môžete kedykoľvek a kdekoľvek vychutnať svoju každodennú dávku zdravia.

Krémová rozmixovaná polievka z morských plodov
Super polievky

Fľaša je odolná voči teplu, takže v nej môžete pripravovať hrejivé krémové polievky aj osviežujúce nápoje.

Na vašom názore záleží

Zaujíma nás, aké máte skúsenosti s našimi výrobkami. Vaše hodnotenie je pre nás veľmi cenný zdroj informácií, ktorý nám pomáha vyvíjať stále dokonalejšie spotrebiče. Stačia len dva kroky a môžete sa stať šťastným výhercom úplne nového mixéra.

 

Nájdite si svoj výrobok
Vyhľadávajte prostredníctvom kategórií výrobkov na hornej navigačnej lište. Keď nájdete svoj výrobok, kliknite na odkaz Napísať recenziu.

Napíšte recenziu
Nás aj ostatných zákazníkov zaujíma, či spotrebič splnil vaše očakávania, či pracuje, ako má, a v čom je napríklad lepší než jeho predchodca.

Ako vyhľadať model spotrebiča alebo jeho výrobné číslo?

Číslo modelu alebo výrobné číslo (PNC) nájdete na typovom štítku, ktorý sa nachádza na spotrebiči. Nemôžete nájsť typový štítok? Pozrite si pomôcku pre jednotlivé spotrebiče.

Ďakujeme a veľa šťastia!

Prečítajte si pravidlá a podmienky