Zamilujte si svoj spotrebič. Napíšte recenziu. Vyhrajte cenu.

Napíšte recenziu

Vyhrajte mixér

Váš nový spotrebič Electrolux sa stal plnohodnotným členom vašej domácnosti. Ako sa vám spolu nažíva? Podeľte sa s nami o svoje dojmy a my vás zaradíme do zlosovania o jeden z našich najobľúbenejších mixérov PerfectMix. Každý druhý týždeň náhodne losujeme jedného šťastného výhercu.

Výherná cena

Stolný mixér PerfectMix

Smoothie v pohybe

Príprava ovocných a zeleninových nápojov nemusí byť vôbec zložitá. So správnym pomocníkom Electrolux pôjde príprava nápoja plného vitamínov, minerálov, enzýmov a ďalších pre telo prospešných látok ako po masle.

Krémová rozmixovaná polievka z morských plodov
Super polievky

Fľaša je odolná voči teplu, takže v nej môžete pripravovať hrejivé krémové polievky aj osviežujúce nápoje.

Na vašom názore záleží

Zaujíma nás, aké máte skúsenosti s našimi výrobkami. Vaše hodnotenie je pre nás veľmi cenný zdroj informácií, ktorý nám pomáha vyvíjať stále dokonalejšie spotrebiče. Stačia len dva kroky a môžete sa stať šťastným výhercom úplne nového mixéra.

 

Nájdite si svoj výrobok
Vyhľadávajte prostredníctvom kategórií výrobkov na hornej navigačnej lište. Keď nájdete svoj výrobok, kliknite na odkaz Napísať recenziu.

Napíšte recenziu
Nás aj ostatných zákazníkov zaujíma, či spotrebič splnil vaše očakávania, či pracuje, ako má, a v čom je napríklad lepší než jeho predchodca.

Prečítajte si viac

Ako vyhľadať model spotrebiča alebo jeho výrobné číslo?

Číslo modelu alebo výrobné číslo (PNC) nájdete na typovom štítku, ktorý sa nachádza na spotrebiči. Nemôžete nájsť typový štítok? Pozrite si pomôcku pre jednotlivé spotrebiče.

Ďakujeme a veľa šťastia!

Prečítajte si pravidlá a podmienky