Detaily produktu

Vysávač radu 700 vyčistí celú vašu domácnosť, vrátane najužších medzier a zákutí. Objavte výkonný a všestranný vysávač, ktorý je zároveň ekologicky šetrnejšou voľbou, pretože 60% plastov použitých na jeho výrobu je z recyklovaných materiálov.

Benefity

Electrolux - Tyčové vysávače - EP71B14WET

Odľahčený dizajn s ohľadom so zameraním na výkon

Vysávanie s naším ľahkým (len 2,2 kg *) a výkonným tyčovým vysávačom je prakticky bez námahy. Ergonomický a kompaktný dizajn umožňuje jednoduché ovládanie a vysávanie od podlahy až po strop.

* Celková hmotnosť bola meraná po úplnom zostavení vysávača s hubicou PowerPro multi-surface.

Electrolux - Tyčové vysávače - EP71B14WET

Najlepšia účinnosť vysávania** v tejto kategórii***

Užívajte si vysoký sací výkon a vysokootáčkový motor, ktorý rýchlo a ľahko odstráni všetok prach z podláh.​ ​

** Na základe externých testov podľa normy IEC 62885-4 v spojení s normou IEC 62885-2, 2021 s vypočítaným priemerným výsledkom vysávania podláh v súlade s bodmi 5.2, 5.3 (oba smery), 5.4 a 5.5 (oba smery). ​ *** V porovnaní s hlavnými tromi predajcami v 17 európskych krajinách v cenovom rozsahu 300 až 379 EUR (Gfk 2021)

Electrolux - Tyčové vysávače - EP71B14WET

Dlhá výdrž batérie, v kompaktnom prevedení

Ergonomický a kompaktný dizajn, s vysokým výkonom. Náš novo navrhnutý akumulátor poskytuje vylepšenú výdrž na dlhšie vysávanie – až 50 minút na jedno nabitie.****

**** Interné testy ručnej jednotky v režime s minimálnou rýchlosťou podľa normy IEC 62885-4 pri zapnutej tyči v režime s minimálnou rýchlosťou. Ručná jednotka je vybratá a meranie sa uskutočňuje na ručnej jednotke.

Electrolux - Tyčové vysávače - EP71B14WET

5-stupňový filtračný systém zachytáva až 99,9 % častíc*****

Náš 5-stupňový filtračný systém zachytáva až 99,9 % mikročastíc prachu s veľkosťou 0,3 – 10 mikrometrov*****, čím vždy zaručuje optimálnu čistotu vašej domácnosti.​

***** Odstraňuje až 99,9 % mikročastíc prachu s veľkosťou 0,3 – 10 µm na základe interného testu podľa normy EN60312-1:2017.

Electrolux - Tyčové vysávače - EP71B14WET

Užite si ešte čistejšie podlahy vďaka hubici PowerPro mop

Vysávanie a mokré čistenie v jednom tyčovom vysávači. S hubicou PowerPro mop sa odteraz môžete tešiť na hygienicky čisté podlahy. Navlhčite trochou vody otáčavé podložky a užívajte si čistiaci výkon do úplného lesku​ ​.

Čistiaca stanica na mopovanie ako darček

Zahoďte metlu, mop a lopatku na prach a kúpte si všestranný tyčový vysávač Electrolux Wet s mopovacou hubicou PowerPro Mop. Tento výkonný pomocník odstráni každú smietku v koberci aj zaschnuté škvrny od rozliatej kávy na parketách alebo dlažbe. Teraz k nákupu dostanete ako darček mopovaciu stanicu PowerPro! Toto praktické príslušenstvo v hodnote 69 eur zabezpečí namočenie a vyžmýkanie mopovacích podložiek, takže pri mopovaní nikdy neprídete do kontaktu so špinavou vodou.  
Táto ponuka platí od 2. 10. do 17. 12. 2023.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

 

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Prehľad záruk
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone