Detaily produktu

Vysávač radu 700 vyčistí celú vašu domácnosť, vrátane najužších medzier a zákutí. Objavte výkonný a všestranný vysávač, ktorý je zároveň ekologicky šetrnejšou voľbou, pretože 60% plastov použitých na jeho výrobu je z recyklovaných materiálov.

Benefity

Odľahčený dizajn s ohľadom so zameraním na výkon

Vysávanie s naším ľahkým (len 2,2 kg *) a výkonným tyčovým vysávačom je prakticky bez námahy. Ergonomický a kompaktný dizajn umožňuje jednoduché ovládanie a vysávanie od podlahy až po strop.

* Celková hmotnosť bola meraná po úplnom zostavení vysávača s hubicou PowerPro multi-surface.

Najlepšia účinnosť vysávania** v tejto kategórii***

Užívajte si vysoký sací výkon a vysokootáčkový motor, ktorý rýchlo a ľahko odstráni všetok prach z podláh.​ ​

** Na základe externých testov podľa normy IEC 62885-4 v spojení s normou IEC 62885-2, 2021 s vypočítaným priemerným výsledkom vysávania podláh v súlade s bodmi 5.2, 5.3 (oba smery), 5.4 a 5.5 (oba smery). ​ *** V porovnaní s hlavnými tromi predajcami v 17 európskych krajinách v cenovom rozsahu 300 až 379 EUR (Gfk 2021)

Dlhá výdrž batérie, v kompaktnom prevedení

Ergonomický a kompaktný dizajn, s vysokým výkonom. Náš novo navrhnutý akumulátor poskytuje vylepšenú výdrž na dlhšie vysávanie – až 50 minút na jedno nabitie.****

**** Interné testy ručnej jednotky v režime s minimálnou rýchlosťou podľa normy IEC 62885-4 pri zapnutej tyči v režime s minimálnou rýchlosťou. Ručná jednotka je vybratá a meranie sa uskutočňuje na ručnej jednotke.

5-stupňový filtračný systém zachytáva až 99,9 % častíc*****

Náš 5-stupňový filtračný systém zachytáva až 99,9 % mikročastíc prachu s veľkosťou 0,3 – 10 mikrometrov*****, čím vždy zaručuje optimálnu čistotu vašej domácnosti.​

***** Odstraňuje až 99,9 % mikročastíc prachu s veľkosťou 0,3 – 10 µm na základe interného testu podľa normy EN60312-1:2017.

Užite si ešte čistejšie podlahy vďaka hubici PowerPro mop

Vysávanie a mokré čistenie v jednom tyčovom vysávači. S hubicou PowerPro mop sa odteraz môžete tešiť na hygienicky čisté podlahy. Navlhčite trochou vody otáčavé podložky a užívajte si čistiaci výkon do úplného lesku​ ​.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone