Detaily produktu

Vysávač Pure Q9, s výnimočným dizajnom, bol navrhnutý s ohľadom na maximálne zníženie hluku a aby vám uľahčil vysávanie. Navyše jeho plnú kapacitu môžete využívať až 55 minút na jedno nabitie batérie (v minimálnom režime). Súčasťou príslušenstva modelu PQ92-ALGS je inovatívna elektrická hubica BedProPower™ Plus s UV technológiou.

Benefity

Electrolux - Akumulátorový vysávač - PQ92-ALGS

Pohodlné nabíjanie

Špeciálne navrhnutá nabíjacia stanica s magnetom na uchytenie vsávača umožňuje plynulý a pohodlný prechod z nabíjania na používanie. Je možné ju umiestniť kdekoľvek, bez nutnosti montáže na stenu. Stačí chytiť vysávač a začať upratovať.

Electrolux - Akumulátorový vysávač - PQ92-ALGS

Bez straty výkonu počas vysávania*

Pure Q9 si vďaka cyklónovému systému zachováva plný výkon po celý čas vysávania, aj keď je nádoba na prach plná. Zároveň účinnejšie oddeľuje čiastočky prachu z nasávaného vzduchu, a tak zabezpečí nižšie upchatie a menšiu potrebu čistenia filtrov. *Merané s nádobou na prach naplnenou prachom DMT (štandardizovaný test) podľa normy IEC 5.1, 5.7 a 5.9 pri nastavení maximálneho výkonu.

Electrolux - Akumulátorový vysávač - PQ92-ALGS

Tichšie vysávanie**

Vysávač bol navrhnutý s dôrazom na tichšiu prevádzku. Vďaka kombinácii plynulého prietoku vzduchu a tlmenému vývodu vzduchu sme dosiahli maximálne zníženie hluku a Pure Q9 je naším najtichším tyčovým vysávačom. **Hlučnosť ručnej jednotky sa znížila o polovicu. Redukcia o 3 dB(A) oproti napr. Ergorapido, merané podľa normy ISO 3743.

Electrolux - Akumulátorový vysávač - PQ92-ALGS

5-stupňová filtrácia vzduchu

Utesnený filtračný systém zachytí až 99,9 % častíc veľkosti 0,3 – 10 µm a zabezpečí tak optimálnu kvalitu vzduchu a zdravšie prostredie vo vašej domácnosti***. *** Merané podľa normy EN 60312-1:2017.

Electrolux - Akumulátorový vysávač - PQ92-ALGS

Jednoduché čistenie kefy vďaka BrushRollClean™

Unikátna technológia BrushRollCleanTM vás zbaví nepríjemného odstraňovania vlákien z kefy. Jedným zošliapnutím pedála na elektrickej hubici vyčistíte kefu od všetkých namotaných vlasov, vlákien, či chlpov.

Získajte peniaze späť

Vysávače zakúpené v akcii do 30. 11. 2021 nezabudnite do 14 dní od nákupu zaregistrovať na registračnej stránke. Budete potrebovať sken daňového dokladu. Do 30 dní od schválenia vašej registrácie prevedieme príslušnú čiastku na váš účet.

 

Zistiť viac

Elektrická hubica BedProPower™ s UV technológiou

Inovatívny vysávač Pure Q9 s elektrickou hubicou BedProPower™ Plus s UV technológiou odstráni až do 99,9%* častíc prachu, baktérií a alergénov z matracov, postelí, pohoviek, vankúšov a detských postieľok, ako aj z podstielky pre zvieratá.

* 5-stupňový filtračný systém v kombinácii s použitím elektrickej kefy s UV lampou odstráni až 99,9% častíc s veľkosťou 0,3 µm-10 µm (mikrometre), ako sú peľ, baktérie, spóry húb, roztoče domáceho prachu a iné alergény. Meranie podľa EN 60312-1: 2017.

Recenzia

Čo si myslíte?
Pomôžte nám s vylepšovaním našich spotrebičov

Vaše názory nám pomáhajú sa zlepšovať a ostatným zákazníkom pomáhajú s výberom spotrebiča. K zahájeniu recenzie zadajte počet hviezdičiek.

Napíšte recenziu

Vitajte. Toto je váš priestor. Podeľte sa s nami o svoj názor. Každá spätná väzba je dôležitá.

Pridajte recenziu ako hosť nižšie alebo sa prihláste a napíšte recenziu

{{ props.errorNickname }}

Toto sa zobrazí vedľa vašej recenzie. Prosím nepoužívajte vaše celé meno. V takom prípade sa recenzia nepublikuje.

Na potvrdenie vašej recenzie potrebujeme vašu e-mailovú adresu.

{{ props.errorEmoji }}

Zákaznícke recenzie by sa mali zamerať predovšetkým na kvalitu, dizajn a hodnotu spotrebiča. Pre spätnú väzbu týkajúce sa služieb, zásielky alebo inštalácie kontaktujte Zákaznícke služby. Každá recenzie prejde pred zverejnením na tomto webe schválením. Ďalšie informácie nájdete v našich pokynoch pre vytvorenie recenzie.

Prosím, odsúhlaste podmienky.

Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu recenziu

Skontrolujte, či vám do schránky prišiel potvrdzovací e-mail.

5

Môj pomocník

od Lotka54 na 15 novembra 2021

Lepší vysávač som nemohla ani kúpiť som spokojná veľmi dobrý pomocník do domácnosti.

 • Dizajn
  5
 • Funkcie
  5
 • Kvalita
  3
 • Lotka54 odporúča tento produkt

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text
5

Skvelý každodenný pomocník do domácnosti

od Miriam na 10 novembra 2021

Vysávač má krásny dizajn, dobrú výdrž batérie, ľahko sa s ním manipuluje, je výkonný, má umývateľné filtre, veľmi praktické príslušenstvo, oceňujem najmä predlžovaciu hubicu s ktorou ľahko dostanem až pod strop. Výborná je funkcia - čistenie kefy. Treba to však robiť mimo koberca alebo citlivých podláh....môžu sa poškodiť. Za mňa ináč všetko ostatné SUPER a odporúčam. Používame viac krát denne často už aj namiesto klasického vysávača.....keďže sa s ním dobre manipuluje. Oproti predchádzajúcemu tyčovému vysávaču vysáva ľahko a dobre aj koberce.

 • Dizajn
  5
 • Funkcie
  5
 • Kvalita
  5
 • Miriam odporúča tento produkt

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text
5

Praktický a funkčný

od Jakub na 23 septembra 2021

Vysávač funguje veľmi spoľahlivo, má dobrý ťah a neostáva po ňom na podlahe špina. Veľmi výkonný je aj malý ručný vysávač.

 • Dizajn
  5
 • Funkcie
  5
 • Kvalita
  5
 • Jakub odporúča tento produkt

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text
5

pomocnik

od babula na 22 septembra 2021

kvalita, vyborny pomocnik do domacnosti, siroke vyuzitie

 • Dizajn
  3
 • Funkcie
  3
 • Kvalita
  3
 • babula odporúča tento produkt

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text

Ďalšie výrobky

Electrolux - Akumulátorový vysávač - PQ91-40GG Red Dot Design Award 2020
Akumulátorový vysávač Pure Q9

Vysávač Pure Q9, s výnimočným dizajnom, bol navrhnutý s ohľadom na maximálne zníženie hluku a aby vám uľahčil vysávanie. Navyše jeho plnú kapacitu môžete využívať až 55 minút na jedno nabitie batérie (v minimálnom režime).

Electrolux - Akumulátorový vysávač - PQ91-50MB Red Dot Design Award 2020
Akumulátorový vysávač Pure Q9

Vysávač Pure Q9, s výnimočným dizajnom, bol navrhnutý s ohľadom na maximálne zníženie hluku a aby vám uľahčil vysávanie. Navyše jeho plnú kapacitu môžete využívať až 50 minút na jedno nabitie batérie (v minimálnom režime).

Electrolux - Akumulátorový vysávač - WQ61-46DB Novinka
Akumulátorový vysávač Well Q6

Vďaka ľahkému prístupu k ručnej jednotke a priloženému príslušenstvu priamo v tele vysávača vám Well Q6 umožní ľahko a rýchlo vyčistiť rôzne povrchy - od podlahy až po ťažšie dostupné miesta.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Kúpili ste už tento produkt?

Zaregistrujte svoj produkt a využite ho naplno. Nájdite jednoducho podporu, príslušné náhradné diely a príslušenstvo, prostredníctvom odkazov nižšie.

Registrovať produkt Podpora
výhľad na útesy a oceán