Detaily produktu

Naparovacia žehlička Refine 700 ponúka prispôsobené programy s optimálnou parou a teplom pre všetky textílie. Presná žehliaca plocha pre ľahké kĺzanie po látke, a to aj po gombíkoch. Vyrobená z recyklovaných plastov a udržateľný obal na zníženie uhlíkovej stopy.

Benefity

Automatické naparovanie a tepelný výkon

Vychutnajte si oblečenie bez pokrčenia vďaka programom na mieru. Stačí vybrať látku a žehlička sa postará o zvyšok. Optimálna kombinácia pary a tepla pre akúkoľvek tkaninu – od jemnej bielizne až po ľan.

Žehliaca plocha RESILIUM™ Ski 500 odolná voči poškriabaniu

Žehliaca plocha RESILIUM™ Ski 500 je odolná proti poškriabaniu, kĺže po všetkých látkach a ľahko prechádza po gombíkoch. Dodatočné otvory na paru prinášajú precízny výkon a rýchlejšie žehlenie. Už nikdy nebudete bojovať so záhybmi.

Aktivátor zmäkčovania vody

Aktivátor zmäkčovania vody predlžuje životnosť žehličky tým, že bráni hromadeniu vodného kameňa, pričom zaručuje dlhodobý výkon.

Predné svetlo

Inteligentné svetielko indikuje pripravenosť žehličky na používanie a nepretržite svieti na žehlenú látku – vďaka tomu vám pôjde práca tak efektívne a ľahko, ako je to len možné. Už vám neunikne ani jeden záhyb.

Spúšťač pary

"Ľahko použiteľný spúšťač pary je priamo na dosah ruky. Uvoľňuje silnú nepretržitú paru, keď ju potrebujete, čo prináša rýchlejšie výsledky žehlenia. "

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone