Sprievodca nákupom

Nájdite si tú najlepšiu chladničku s mrazničkou priamo pre vás

Skladba potravín

Čo budete vo svojej chladničke uskladňovať?

Čerstvé ovocie a zeleninu - vhodné sú chladničky so zásuvkami na skladovanie zeleniny. Ak nakupujete veľa čerstvých potravín, dajte prednosť modelu s väčším priestorom chladničky a menšou mrazničkou.

Mäso a ryby - modely so zásuvkou Extra Chill udržia mäso a ryby dlhšie čerstvé.

Nápoje - všímajte si vybavenie, najmä policu na fľaše, prispôsobiteľné priehradky dvierok alebo sa zamerajte na zabudovateľnú vínotéku. Niektoré americké typy chladničiek s mrazničkou majú k dispozícii zabudovaný dávkovač ľadu.

Zmrazené potraviny - ak mrazíte radi a veľa, vyberte si chladničku s čo najväčším mraziacim priestorom.

Kategórie

Aký typ je najlepší pre vašu kuchyňu?

Voľne stojaca chladnička s mrazničkou - chladiaca a mraziaca časť má oddelené dvere. Na výber sú modely s mrazničkou dole aj hore.

Zabudovateľná chladnička s mrazničkou - ukryjete ju za dvere kuchynskej skrinky. Vybrať si môžete samostatnú chladničku a mrazničku alebo kombinovaný spotrebič.

TIP: Výška, šírka a hĺbka sa môžu líšiť v závislosti od modelu. Odporúčame preto preskúmať všetky možnosti a nájsť najvhodnejšiu veľkosť a štýl, ktoré budú najlepšie vyhovovať vašim predstavám.

Objem

Kapacita chladničky s mrazničkou sa meria v litroch:

do 200 l - vhodné pre malé domácnosti

200 – 300 l - vhodné pre stredné domácnosti

300 – 400 l - vhodné pre veľké domácnosti

 

TIP: V chladničke vždy ponechajte trochu voľného priestoru kvôli lepšej cirkulácii vzduchu pre efektívnejšie chladenie.

Vyberte si

Bez ohľadu na konkrétny model, chladnička s mrazničkou Electrolux udrží jedlo vždy čerstvé!

Nové ikony výkonu chladenia

A) Nový QR kód na naskenovanie pomocou smartfónu

B) Trieda energetickej účinnosti

C) Ročná spotreba energie (kilowatthodina/rok)

D) Súčet objemov mraziacich priehradiek

E) Súčet objemov chladiacich priehradiek a bezmrazového priestoru

F) Emisie hluku šíreného vzduchom

Rad Flex

Kľúčom je flexibilita. Pre nás v Electroluxe je nesmierne dôležité, aby sme ponúkali riešenia, ktoré vám uľahčia každodenné úkony v kuchyni. Usporiadajte si kuchyňu presne tak, ako sa vám páči. Zachovajte sviežosť potravín, prispôsobte priestor svojim predstavám, efektívne organizujte veci a majte všetko poruke. S chladničkou radu Flex je to ľahké.

Miesto pre všetko

V chladničke CustomFlex radu 600 má každá potravina svoje miesto. Nastaviteľné úložné boxy sa dajú premiestňovať. Od špargle po čučoriedky, miesto sa nájde pre všetko. V prípade potreby môžete úložné boxy vybrať pre pohodlnejšie ukladanie alebo vyberanie z chladničky.

Chladnička radu 600 CustomFlex®

Chladnička radu 600 CustomFlex®

 • Flexibilné možnosti ukladania so systémom CustomFlex
 • Čerstvé potraviny po dobu najmenej 7 dní vďaka technológii TwinTech®
 • NoFrost, navždy bez námrazy
 • Priestor bez kompromisov s MaxiBox
 • salad on cutting board
  TwinTech®

  Technológia TwinTech® zaisťuje optimálnu úroveň vlhkosti v chladničke. Jedlo si zachováva svoju čerstvú chuť a štruktúru výrazne dlhšie vďaka oddelenému systému chladenia. Šalát či zeler si udržia svoju sviežosť, takže aj po 7 dňoch vyzerajú, ako keby ste si ich práve priniesli z trhu.

 • fresh vegetables on cutting board
  MultiFlow

  Udržujte jedlo čerstvé. Naša technológia cirkuluje studený vzduch a udržuje stabilnú teplotu. Tento proces chladenia vytvára lepšie podmienky pre skladovanie potravín a zabraňuje ich vysychaniu.

 • vegetables in boxes in freezer
  NoFrost

  Teraz môžete konečne zabudnúť na ručné odmrazovanie. Vďaka technológii NoFrost a vysokému výkonu sa v mrazničke netvorí námraza.

 • vegetables in freezer
  MaxiBox

  Keď je chladnička plná jedla, môže byť veľmi ťažké sa v nej zorientovať a nájsť presne to, čo hľadáte. Zásuvka MaxiBox poskytuje úplne jasný prehľad o všetkom, čo je vo vnútri.

Odporúčané modely

4,7

4,7(121  Recenzia )

Vďaka chladničke s mrazničkou CustomFlex® série 600 má každá surovina svoje miesto. Prispôsobiteľný priestor na odstrániteľné nádoby v dvierkach chladničky, ktorý môžete upraviť podľa svojich predstáv. Všetko sa pohodlne zmestí – od výhonkov špargle po kartóny čučoriedok.
4,7

4,7(121  Recenzia )

Vďaka chladničke s mrazničkou CustomFlex® série 600 má každá surovina svoje miesto. Prispôsobiteľný priestor na odstrániteľné nádoby v dvierkach chladničky, ktorý môžete upraviť podľa svojich predstáv. Všetko sa pohodlne zmestí – od výhonkov špargle po kartóny čučoriedok.
3,7

3,7(13  Recenzia )

Vďaka chladničke s mrazničkou CustomFlex® série 600 má každá surovina svoje miesto. Prispôsobiteľný priestor na odstrániteľné nádoby v dvierkach chladničky, ktorý môžete upraviť podľa svojich predstáv. Všetko sa pohodlne zmestí – od výhonkov špargle po kartóny čučoriedok.

Rad Pro

Naše chladničky s mrazničkou radu Pro ponúkajú tie absolútne najlepšie podmienky skladovania a kombinujú vysoko flexibilné technológie.

 

 

 • fresh vegetables on cutting board
  Multiflow

  Udržujte jedlo čerstvé. Naša technológia cirkuluje studený vzduch a udržuje stabilnú teplotu. Tento proces chladenia vytvára lepšie podmienky pre skladovanie potravín a zabraňuje ich vysychaniu.

 • Elektronické dotykové ovládanie
  Elektronické dotykové ovládanie

  Poskytuje ľahký prístup ku všetkým nastaveniam a funkciám chladničky. Úprava teploty na LED displeji je hračka.

 • salát na podnosu
  TwinTech®

  Technológia TwinTech® zaisťuje optimálnu úroveň vlhkosti v chladničke. Jedlo si zachováva svoju čerstvú chuť a štruktúru výrazne dlhšie vďaka oddelenému systému chladenia. Šalát či zeler si udržia svoju sviežosť, takže aj po 7 dňoch vyzerajú, ako keby ste si ich práve priniesli z trhu.

 • zelenina v chladničke
  FlexiShelf

  So systémom FlexiShelf môžete usporiadať obsah vašej chladničky presne tak, ako vám to vyhovuje. Pohyblivú sklenenú policu môžete úplne alebo z polovice vybrať, aby sa vytvoril priestor pre vyššie predmety. To znamená, že do chladničky sa zmestí všetko – aj tie najvyššie fľaše.

Už žiadne odmrazovanie

Inteligentný systém chladenia TwinTech® No Frost zabraňuje tvorbe námrazy a zároveň udržuje v chladničke správnu vlhkosť, ktorá predlžuje čerstvosť potravín a znižuje stratu ich hmotnosti o 60 %.

Chladničky TwinTech® No Frost

Chladničky TwinTech® No Frost

 • Chráňte kvalitné potraviny pomocou systému FreshBox
 • Regulácia vlhkosti čerstvých zelených potravín
 • Jednoduché ovládanie pomocou elektronického dotykového panela
 • šalát a ryba v chladničke
  FreshBox

  Zásuvka FreshBox je navrhnutá tak, aby sa postarala o jedlo tej najvyššej kvality. V porovnaní so zvyškom chladničky je tu nižšia teplota, ktorá je zárukou udržania čerstvosti a plnej chuti. V tejto špeciálnej zásuvke skladujte mäso a ryby oddelene od iných potravín a v ideálnych podmienkach.

 • frozen berries and vegetables
  360° chladenie

  Špeciálne navrhnutý systém 360° chladenia rýchlo obnovuje vnútornú teplotu po otvorení dverí a zároveň zaisťuje cirkuláciu chladného vzduchu do každého rohu chladničky. Pre lepší výkon a vyššiu ochranu potravín, zachovanie ich textúry, čerstvosti a chuti.

Odporúčané modely

4,9

4,9(163  Recenzia )

Poskytnite svojim potravinám ochranu, ktorú si zaslúžia. Cirkulujúci vzduch pomáha udržiavať konštantnú teplotu a zachováva tak celkovú čerstvosť, textúru a živiny. Zároveň zadný panel z nerezovej ocele napomáha tomu, aby sa po otvorení dverí teplota rýchlo vrátila na nastavenú hodnotu.
4,7

4,7(24  Recenzia )

Chladnička s mrazničkou TwinTech® No Frost chráni kvalitu potravín. Inteligentná technológia s dvomi nezávislými chladiacimi systémami. V mrazničke sa netvorí námraza a zároveň je udržiavaná ideálna vlhkosť v chladničke, čo bráni vysychaniu jedla. O 60 % menej straty hmotnosti vašich potravín.
4,9

4,9(163  Recenzia )

Poskytnite svojim potravinám ochranu, ktorú si zaslúžia. Cirkulujúci vzduch pomáha udržiavať konštantnú teplotu a zachováva tak celkovú čerstvosť, textúru a živiny. Zároveň zadný panel z nerezovej ocele napomáha tomu, aby sa po otvorení dverí teplota rýchlo vrátila na nastavenú hodnotu.