Zistite viac o našich chladničkách kombinovaných s mrazničkou

Naše chladničky kombinované s mrazničkou vám uľahčia zdravé a udržateľné stravovanie a pomôžu chrániť to, na čom vám záleží, t.j. kvalita potravín, vaše zdravie a planéta. Ochranu potravín pritom zabezpečujú trojakým spôsobom – stabilnou teplotou, správnou vlhkosťou a utesneným prostredím.

Prečítajte si viac

Udržateľné riešenia pre lepší život

Vyvíjame riešenia, ktoré chránia kvalitu potravín a pomáhajú vám lepšie jesť a menej plytvať. Znížením emisií CO2 až o 20 % a väčším využívaním recyklovaných plastov a materiálov minimalizujú naše chladničky vplyv na životné prostredie.

 • Čerstvá zelenina
  Až o 20 % menej plytvania potravinami vďaka ColdSense

  Zmeny teploty spôsobené otvorením dvierok alebo vložením teplého jedla do chladničky poškodzujú uskladnené potraviny. Senzory ColdSense reagujú na akýkoľvek výkyv vnútorného prostredia a rýchlo upravia teplotu. Chladia o 40 % rýchlejšie než štandardné chladničky, čím znižujú riziko znehodnotenia potravín.

 • Jablká
  S technológiou TwinTech® No Frost zostávajú potraviny o 60 % šťavnatejšie a menej vysušené

  Vďaka pokročilej technológii duálneho chladenia a nezávislej cirkulácii vzduchu sa na chladenie chladničky nepoužíva suchý vzduch z mrazničky ako u štandardných chladničiek Total No Frost. Systém No Frost sa v mrazničke navyše postará o to, že ju už nikdy nebudete musieť odmrazovať.

 • Zásuvka na zeleninu
  Až 95 % vitamínov zostane zachovaných vďaka GreenZone

  Utesnená zásuvka GreenZone udržuje správnu vlhkosť. Izolované prostredie chráni ovocie a zeleninu pred zvädnutím a stratou cenných minerálov.

 • Cooling 360
  Cooling 360° chráni potraviny na každej polici

  Umiestnite potraviny do chladničky kamkoľvek chcete. Vďaka stabilnej teplote a vlhkosti v celom priestore bude ich kvalita dobre chránená. Pokročilá cirkulácia vzduchu s vetracími otvormi na zadnej stene umožňuje aktívne šírenie chladného vzduchu, ktorý sa dostane do každého rohu. O 40 % lepšie rozloženie teploty než pri štandardnej chladničke bez ventilátora zabezpečuje správne chladenie každej uloženej potraviny bez ohľadu na to, kde je umiestnená.

 • Vákuový úložný box
  Vákuové nádoby znižujú plytvanie

  Vákuové nádoby pomáhajú udržať správnu vlhkosť, a tým uchovať šťavnatosť a chuť potravín. Takto uskladnené suroviny si takisto dlhšie zachovajú svoju štruktúru a farbu. Možno ich použiť aj do mrazničky, kde chránia suroviny pred spálením mrazom. Pri červenom mäse môže nedostatok kyslíka spôsobiť jeho zhnednutie. Je to prirodzený proces a nie je známkou kazenia.

 • Displej programu ECO
  Program ECO pre udržateľnejšie rozhodnutia

  Nechajte si poradiť pri výbere energeticky úspornejšieho nastavenia chladničky pri zachovaní optimálneho chladenia. ECOMETER ukazuje úroveň spotreby energie každého nastavenia a citlivo vedie k voľbe šetrnejších a úspornejších možností. Rozhodujte sa v záujmu životného prostredia bez toho, aby ste museli poľaviť z ochrany kvality svojich potravín.

Lepšie riešenia. Lepšia budúcnosť.

 • Ikona CO2
  Až o 20 % nižšie emisie CO₂

  V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi sa náš nový rad spotrebičov môže pochváliť až o 20 %* nižšími emisiami CO2.

 • Bobuľové ovocie na polici v chladničke
  Unikátna chladnička z recyklovaného plastu

  Predstavujeme vám našu jedinečnú kombinovanú chladničku s mrazničkou, ktorej interiér je zo 70 %** vyrobený z recyklovaného plastu. Plast z vyradených chladničiek používame na výrobu nových chladničiek a vďaka tejto cirkulácii pomáhame znižovať množstvo odpadu.

   

 • Ikona nulového skládkovania
  Nulový odpad pri výrobe

  Sme hrdí na to, že sa nám podarilo získať certifikát nulového skládkovania v našej výrobe. Znamená to pre nás neustále hľadanie príležitostí na opätovné využitie a recykláciu materiálov, obmedzenie energetického využitia nerecyklovateľného odpadu a zníženie množstva odpadu.

* Emisie CO₂ vychádzajú z použitých materiálov, výrobného procesu a používania spotrebiča. Energetický vplyv je porovnaný so základnou energetickou triedou F podľa hodnotenia Università Politecnica delle Marche.

** Vnútorná vložka rHIPS vyrobená až zo 70 % z recyklovaného plastu, čo predstavuje 13 % celkového objemu plastov v chladničke. V spolupráci so spoločnosťou Coolrec, lídrom na trhu EÚ v oblasti recyklácie OEEZ, a spoločnosťou EcolStudio.

Škandinávsky dizajn, ktorý zlepšuje každodenný život

 • Zelenina v chladničke
  Udržateľnejšia voľba

  Snaha o udržateľnosť je za všetkým, čo robíme. Od spôsobu navrhovania našich spotrebičov až po ich používanie v domácnosti. Preto si vyberáme materiály a povrchové úpravy podľa funkčnosti, kvality a minimálneho vplyvu na životné prostredie. Jedine tak sa stanú prirodzenou súčasťou domácností. Naše spotrebiče sú vyrobené z materiálov certifikovaných ako bezpečné na styk s potravinami a sú vyrobené tak, aby vám slúžili roky.

 • Vnútorná strana dverí chladničky
  Navrhnuté pre život

  Chladnička nie je len sofistikovaná technológia, ale aj súčasť interiéru. Mala by byť navrhnutá tak, aby zapadla do štýlu vašej domácnosti. Jedine tak v nej nebude rušivá a pobyt v kuchyni bude pre vás príjemným zážitkom.

 • Otváranie zásuvky chladničky
  Navrhnuté na dlhodobé používanie

  Vyrábame spotrebiče s dlhou životnosťou. Dodržiavame prísne regulačné požiadavky, všetky naše spotrebiče sú testované a spĺňajú medzinárodné normy pre trvanlivosť. Výrobe chladničky, ktorá vám bude slúžiť mnoho rokov, venujeme značné množstvo času a starostlivosti.

Tipy, ako menej plytvať potravinami a viac si ich vychutnať

Ako môžeme uchovávať potraviny dlhšie čerstvé?

Využívajte mrazničku, používajte lepšie obaly, sušte.

Koreňová zelenina: cca 12–16 °C, tma a ideálne nižšia vlhkosť.

Jednoducho sa kaziaca a listová zelenina: vysoká vlhkosť a teplota okolo 3 – 4 °C.

Sušené produkty: nízka vlhkosť, ideálne tmavé, a nie príliš teplé prostredie.

Ovocie, bobuľoviny a zeleninu môžete konzervovať sušením na vzduchu, na slnku, v rúre, v sušičke potravín alebo pomocou mrazu.

Mrazenie vo vzduchotesnom vrecku je lepšie než bez obalu, mrazenie vo vákuu je ešte lepšie. Vákuové balenie zabraňuje spáleniu mrazom.

Plytvanie potravinami

Mnoho potravín môžete zachrániť rôznymi spôsobmi konzervácie.

·         Ovocie a zelenina sa v chladničke jednoducho stratia a zabudnú.

·         Chlieb možno zmraziť.

·         Syr možno takisto zmraziť alebo použiť pri varení či pečení.

 

Časté chyby, ktoré vedú k plytvaniu.

 

·         Nakúpite príliš veľa potravín a nestihnete ich zjesť.

·         Zabúdate na čerstvé potraviny/zvyšky jedla.

·         Potraviny nesprávne skladujete (nevhodný obal alebo teplota).

·         Nedôverujete svojim zmyslom – vyhodíte potraviny, ktorým sa blíži dátum spotreby, hoci sú v dobrom stave.

Varenie sa začína
v chladničke

Kým aplikácia MultiChill 0 °C vám pomáha pri príprave surovín, zásuvky MultiChill s nezávislou reguláciou teploty a GreenZone+ s reguláciou vlhkosti vytvárajú optimálne podmienky pre skladované potraviny.

900 MultiChill 0°C

900 MultiChill 0°C

 • Flexibilné skladovanie potravín s aplikáciou.
 • Zásuvka MultiChill 0 °C s nezávislou reguláciou teploty.
 • Bezpečné rozmrazovanie potravín, marinovanie mäsa, skladovanie uvarených jedál alebo pomalé kysnutie cesta pomocou aplikácie.
 • Nastavte správnu vlhkosť na skladovanie ovocia a zeleniny v zásuvke GreenZone+ Crisper.

Funkcia 900 MultiChill 0 °C

 • MultiChill Chladnička s mrazničkou
  ikona MultiChill
  MultiChill 0°C​

  Zásuvka MultiChill 0 °C s nezávislou reguláciou teploty vám poskytuje maximálnu flexibilitu pri skladovaní potravín. Nastavte správnu teplotu na skladovanie mäsa, rýb a syrov, marinovanie mäsa, bezpečné rozmrazovanie, chladenie nápojov alebo skladovanie mrazených potravín.

 • MultiChill aplikace
  MultiChill ikona aplikace
  Programy na skladovanie potravín v aplikácii

  Varenie sa začína v chladničke. V aplikácii si vyberte správny program na skladovanie surovín. Zásuvku MultiChill môžete nastaviť na teplotu 2 ⁰C, ktorá je ideálna na bezpečné rozmrazovanie, marinovanie mäsa alebo skladovanie varených jedál. Na kysnutie cesta cez noc môžete teplotu zvýšiť na 5 ⁰C. Na raňajky si potom môžete vychutnať čerstvo upečený chlieb.

 • MulitChill zeleninový šuplík
  MultiChill zeleninový šuplík ikona
  GreenZone+ Crisper na zeleninu

  Zaradenie väčšieho množstva ovocia a zeleniny do vášho jedálnička sa práve stalo jednoduchším. Nastaviteľná úroveň vlhkosti v GreenZone+ Crisper vytvára dokonalé prostredie na skladovanie čerstvých surovín a pomáha zachovať chuť, chrumkavosť a farbu ovocia a zeleniny.

 • MultiChill
  MultiChill ikona mrazáku
  Mraznička, ktorá sa zmení na chladničku

  Chladenie alebo mrazenie. Ak potrebujete v chladničke viac miesta, môžete mraziaci priestor zmeniť na chladiaci priestor na mäso, ryby, mliečne výrobky alebo čerstvé cestoviny.

 • MultiChill recyklovaný materiál
  MultiChill ikona recyklace
  Recyklovaný interiér

  Nová éra chladenia je tu. Predstavujeme vám našu chladničku kombinovanú s mrazničkou, ktorej interiér je vyrobený zo 70 % z recyklovaného plastu. Na výrobu nových spotrebičov teraz používame plast z vyradených chladničiek, čím pomáhame znižovať množstvo odpadu.

Chladnička s mrazničkou plná zeleniny

Chráni potraviny, znižuje množstvo odpadu

Cooling 360° chráni kvalitu potravín tým, že udržuje stabilnú teplotu a vlhkosť v celej chladničke. Niekoľkými vzduchovými prieduchmi neustále cirkuluje vzduch a interiér z nerezovej ocele dodá elegantný a prémiový vzhľad vašej kuchyni. Cooling 360° prispieva k menšiemu plytvaniu potravinami vďaka o 30 % lepšiemu rozloženiu teploty v každej polici.

800 Cooling 360°

800 Cooling 360°

 • Menej plytvania potravinami vďaka o 30 % lepšiemu rozloženiu teploty s funkciou Cooling 360°.¹
 • GreenZone zachováva až 95 % vitamínov.²
 • No Frost mraznička a optimálna vlhkosť v chladničke vďaka technológii TwinTech® No Frost.

Funkcie kombinované chladničky s mrazničkou 800 Cooling 360°

 • Otvorené dvere kombinovanej chladničky s mrazničkou
  Ikona Cooling 360°
  Cooling 360°

  Funkcia Cooling 360° pomáha neplytvať jedlom a chráni živiny vďaka pokročilému chladeniu každej police. O 30 % lepšie rozloženie teploty vnútri celého priestoru s účinne rozmiestnenými ventilačnými otvormi chránia kvalitu potravín bez ohľadu na to, kam ich položíte.1

 • Zelená zelenina v utesnenej zásuvke
  Ikona GreenZone
  Utesnená zásuvka GreenZone*

  GreenZone je ideálna zásuvka na skladovanie čerstvých potravín. Zabraňuje nadbytočnej vlhkosti a zároveň vytvára dokonalú klímu na uloženie zeleniny. Aj po 11 dňoch si vďaka optimálnej vlhkosti zachováva až 95 % vitamínov.²

 • Čerstvý šalát
  Ikona TwinTech
  TwinTech® No Frost

  Inteligentný systém duálneho chladenia TwinTech® No Frost udržuje vaše potraviny šťavnaté. Oproti štandardnému chladeniu je efektívnejší, pretože dokáže chladiť chladničku aj mrazničku zvlášť. V mrazničke sa tak nevytvára námraza a chladnička si udržuje správnu vlhkosť. Technológia TwinTech® No Frost zabezpečuje až o 60 % nižšiu stratu hmotnosti potravín počas uskladnenia.

 • Losos v zásuvke Extrachill
  Ikona ExtraChill
  ExtraChill*

  Ideálne miesto na uchovanie chuti a štruktúry čerstvo nakrájaných surovín a syrov. Vo výsuvnej zásuvke ExtraChill je v porovnaní so zvyškom chladničky vďaka aktívnej cirkulácii studeného vzduchu nižšia teplota.

 • Prispôsobenie priestoru chladničky
  Ikona CustomFlex
  CustomFlex®*

  Systém CustomFlex® vám dáva slobodu v organizácii priestoru chladničky. Na vnútornú stranu dverí je možné zavesiť priehradky rôznych veľkostí a jednoducho si tak priestor prispôsobiť aktuálnym potrebám. Môžete ich dokonca úplne vybrať, pokiaľ by vám prekážali.

 • Vysoká chladnička s mrazničkou
  Ikona MultiSpace
  Multispace*

  Chladnička MultiSpace je vyššia než štandardné chladničky, takže poskytuje viac priestoru na usporiadanie a uloženie potravín.

¹ Porovnanie s chladničkou Electrolux s kontrolou cyklu na základe interného testu.

² Na základe externého testu uchovávania vitamínu C v čučoriedkach po 11 dňoch v zásuvke GreenZone.

*K dispozícii pri vybraných modeloch

Centrum zdravého stravovania

Kombinovaná chladnička s mrazničkou 700 GreenZone má špeciálnu utesnenú zásuvku s vlastnou klimatizáciou a kontrolovanou úrovňou vlhkosti. Vďaka ideálnym podmienkam skladovania si potraviny aj po 11 dňoch zachovávajú až 95 % vitamínov.*

700 GreenZone

700 GreenZone

 • GreenZone zachováva až 95 % vitamínov.*
 • Systém DynamicAir udržuje stabilnú teplotu a zabraňuje vysychaniu potravín.
 • No Frost mraznička a optimálna vlhkosť v chladničke vďaka technológii TwinTech® No Frost.

Funkcie kombinované chladničky s mrazničkou 800 Cooling 360° 
700 GreenZone

 • Zelenina v zásuvke chladničky
  Ikona GreenZone
  Utesnená zásuvka – GreenZone

  GreenZone je ideálna zásuvka na skladovanie zeleniny. Odstraňuje prebytočnú vlhkosť a udržiava správnu klímu. Aj po 11 dňoch skladovania sa v zelenine zachová až 95 % vitamínov*.

 • Kapusta na doske
  Ikona TwinTech
  TwinTech® No Frost

  Inteligentný systém duálneho chladenia TwinTech® No Frost udržuje vaše potraviny šťavnaté. Oproti štandardnému chladeniu je efektívnejší, pretože dokáže chladiť chladničku aj mrazničku zvlášť. V mrazničke sa tak nevytvára námraza a chladnička si udržuje správnu vlhkosť. Technológia TwinTech® No Frost zabezpečuje až o 60 % nižšiu stratu hmotnosti potravín počas uskladnenia.

 • Bobuľové ovocie v chladničke
  Ikona DynamicAir
  DynamicAir**

  Systém DynamicAir sa stará o to, aby prostredie vnútri chladničky malo stabilnú teplotu. V celom priestore neustále cirkuluje chladný vzduch a vďaka tomu sú aj po otvorení dvierok vaše potraviny chránené pred teplotným šokom.

 • Cukety v chladničke
  Ikona ExtraZone
  Zásuvka ExtraZone

  Rozdeľte potraviny do skupín pomocou zásuvky ExtraZone. Budete mať v chladničke väčší poriadok a tie správne ingrediencie vždy poruke.

 • Otvorená chladnička
  Ikona MaxiSpace
  MaxiSpace**

  Vďaka priestoru MaxiSpace získate o 45 % väčšiu kapacitu než pri štandardnej chladničke s mrazničkou Electrolux. Je vyššia a širšia než bežné chladničky, takže ponúka dostatok priestoru na veľké zásoby jedla.

 • Zelenina na pracovnej doske
  Ikona MultiFlow
  MultiFlow**

  S MultiFlow zostanú potraviny dlhšie v tom najlepšom stave. Táto technológia udržuje vnútri chladničky stabilnú teplotu a zabraňuje vysychaniu surovín. Vytvára prostredie, ktoré udržuje potraviny chutné až do vášho ďalšieho nákupu.

*Na základe externého testu uchovávania vitamínu C v čučoriedkach po 11 dňoch v zásuvke GreenZone.

**K dispozícii pri vybraných modeloch

Chladnička s mrazničkou 600 TwinTech® No Frost

Udržuje potraviny šťavnaté a hydratované

Mraznička 600 TwinTech® No Frost uchováva potraviny o 60 % šťavnatejšie než chladničky s jedným výparníkom. Jej duálny chladiaci systém udržuje ideálnu vlhkosť a zabraňuje vysychaniu potravín. Vďaka nemu tiež nemusíte mrazničku nikdy odmrazovať.*

600 TwinTech® No Frost

600 TwinTech® No Frost

 • No Frost mraznička a optimálna vlhkosť v chladničke vďaka technológii TwinTech® No Frost.
 • Systém DynamicAir udržuje stabilnú teplotu a zabraňuje vysychaniu potravín.
 • Prispôsobte si priestor vo dverách chladničky pomocou systému CustomFlex®.

Funkcie kombinované chladničky s mrazničkou 800 Cooling 360°
 600 TwinTech® No Frost

 • Kapusta na doske na krájanie
  Ikona TwinTech
  TwinTech® No Frost

  Inteligentný systém duálneho chladenia TwinTech® No Frost udržuje vaše potraviny šťavnaté. Oproti štandardnému chladeniu je efektívnejší, pretože dokáže chladiť chladničku aj mrazničku zvlášť. V mrazničke sa tak nevytvára námraza a chladnička si udržuje správnu vlhkosť. Technológia TwinTech® No Frost zabezpečuje až o 60 % nižšiu stratu hmotnosti potravín počas uskladnenia.

 • Bobule v chladničke
  Ikona DynamicAir
  DynamicAir**

  Systém DynamicAir sa stará o to, aby prostredie vnútri chladničky malo stabilnú teplotu. V celom priestore neustále cirkuluje chladný vzduch a vďaka tomu sú aj po otvorení dverí vaše potraviny chránené pred teplotným šokom.

 • Muž organizuje dvere chladničky
  Ikona CustomFlex
  CustomFlex®**

  Systém CustomFlex® vám dáva slobodu v organizácii priestoru chladničky. Na vnútornú stranu dverí je možné zavesiť priehradky rôznych veľkostí a jednoducho si tak priestor prispôsobiť aktuálnym potrebám. Môžete ich dokonca úplne vybrať, pokiaľ by vám prekážali.

 • Zelenina na kuchynskej doske
  Ikona MultiFlow
  MultiFlow**

  S MultiFlow zostanú potraviny dlhšie v tej najlepšej kondícii. Táto technológia udržuje vnútri chladničky stabilnú teplotu a zabraňuje vysychaniu surovín. Vytvára prostredie, ktoré udržuje potraviny chutné až do vášho ďalšieho nákupu.

 • Cukety v chladničke
  Ikona ExtraZone
  Zásuvka ExtraZone**

  Rozdeľte potraviny do skupín pomocou zásuvky ExtraZone. Budete mať v chladničke väčší poriadok a tie správne ingrediencie vždy poruke.

 • Zelenina v zásuvke chladničky
  Ikona ExtraChill
  ExtraChill**

  Ideálne miesto na uchovanie chuti a štruktúry čerstvo nakrájaných surovín a syrov. Vo výsuvnej zásuvke ExtraChill je v porovnaní so zvyškom chladničky vďaka aktívnej cirkulácii studeného vzduchu nižšia teplota.

*Interný test technológie TwinTech® pomocou internej testovacej metódy merajúcej úroveň hydratácie po 9 dňoch skladovania v porovnaní s chladničkou Electrolux s jedným výparníkom.

**K dispozícii pri vybraných modeloch

500 ColdSense Vstavaná kombinovaná chladnička s mrazničkou

Viac chuti, menej plytvania potravinami

Kombinovaná chladnička s mrazničkou 500 ColdSense sa po otvorení dvierok alebo vložení potravín vráti na správnu teplotu o 40 % rýchlejšie než štandardné chladničky. Už uskladnené potraviny tak nie sú vystavené teplotným šokom, nekazia sa a plytvanie sa znižuje až o 20 %*.

500 ColdSense

500 ColdSense

 • Systém ColdSense znižuje plytvanie potravinami až o 20 %.*
 • Rozlúčte sa s pravidelným odmrazovaním vďaka technológii LowFrost.
 • Technológia DynamicAir udržuje stabilnú teplotu a zabraňuje vysychaniu potravín.

Funkcie kombinované chladničky s mrazničkou 800 Cooling 360° 
500 ColdSense

 • Čerstvá zelenina
  Ikona ColdSense
  ColdSense

  Funkcia ColdSense vráti chladničke a mrazničke po otvorení dvierok alebo vložení potravín správnu teplotu rýchlejšie než štandardné chladničky. Potraviny nie sú vystavené teplotným šokom a nedochádza k ich znehodnoteniu. Plytvanie potravinami sa tak zníži až o 20 %*.

 • Mrazené maliny a čučoriedky
  Ikona LowFrost
  LowFrost

  Integrovaný systém LowFrost udržuje v mrazničke stabilnú teplotu a zabraňuje tvorbe námrazy. Pre lepší výkon a menšie nároky na údržbu.

 • Jahody v chladničke
  Ikona DynamicAir
  DynamicAir**

  Systém DynamicAir sa stará o to, aby prostredie vnútri chladničky malo stabilnú teplotu. V celom priestore neustále cirkuluje chladný vzduch a vďaka tomu sú aj po otvorení dverí vaše potraviny chránené pred teplotným šokom.

*Interný test pomocou internej testovacej metódy merajúcej kvalitu potravín po 6 dňoch skladovania v porovnaní s porovnateľným výrobkom bez ColdSense.

**K dispozícii pri vybraných modeloch.

Objavte naše kombinované chladničky s mrazničkou

Škandinávsky dizajn, ktorý zlepšuje každodenný život. Vyberte si z našej ponuky tú správnu chladničku s mrazničkou pre svoje potreby!

Electrolux EcoLine

Chladničky s mrazničkou EcoLine sú naše energeticky najúspornejšie modely. Ich unikátny vnútorný priestor je vyrobený z recyklovaného plastu a ovládací panel vás navedie k energeticky úspornejšiemu nastaveniu a zároveň umožňuje znížiť plytvanie potravinami.*

Typ

Aký typ chladničky s mrazničkou sa hodí do vašej kuchyne?

Side-by-side – chladnička a mraznička s plnou výškou a veľkou kapacitou, u vybraných modelov navyše s dávkovačom ľadu a vody.

Kombinovaná – chladnička s mrazničkou s oddelenými dvermi pre každý zo spotrebičov. Vyberať môžete modely s mrazničkou dole alebo hore. 

Vstavaná – chladnička ukrytá za dvierkami skrinky v dizajne vašej kuchyne, vybrať môžete kombináciu alebo chladničku a mrazničkou samostatne.

Výška, šírka a hĺbka sa môžu líšiť, preto si pozrite celú ponuku, aby ste našli tie správne rozmery pre vaše potreby.

Rozmery a kapacita

Vstavané chladničky s mrazničkou sa obvykle dodávajú v štandardných rozmeroch, takže vojdú za dvierka kuchynskej linky. Voľne stojace modely sa môžu líšiť v závislosti od výšky a šírky. Naše rozmery sa pohybujú od 60 cm do 75 cm na šírku a až do 190 cm na výšku. Napríklad chladnička s mrazničkou MaxiSpace poskytuje o 45 % väčšiu kapacitu než štandardné vstavané modely. Všetky rozmery nájdete na stránkach produktu.

Objem chladničky a mrazničky sa meria v litroch.

do 200 litrov – malé domácnosti

200 až 300 litrov – stredne veľké domácnosti

300 až 400 litrov – veľké domácnosti

Najrýchlejšia inštalácia na trhu

Nechajte si novú chladničku nainštalovať rýchlo a bez komplikácii len v 73 inštalačných krokoch. Nový dizajn dvier je o niečo užší, aby chladnička pri otváraní nenarážala do okolitého nábytku. Novú vstavanú sériu spotrebičov nainštalujete bez nutnosti merania vďaka špeciálnym šablónam s prednastavenými rozmermi, ktoré so spotrebičom dodávame. Pomocou nich chladničku umiestnite presne a jednoducho na svoje miesto.

Hladina hluku

Pokiaľ si chcete v kuchyni užiť príjemné ticho, vyberte si chladničku s mrazničkou s nízkou hodnotou decibelov (dB). Hlučnosť chladničiek s mrazničkou závisí od niekoľkých faktorov, ako je veľkosť, hmotnosť, vibrácie, potrubie a kompresor, ktoré sa môžu pri rôznych modeloch líšiť. Electrolux ponúka chladničky s mrazničkou s hlučnosťou medzi 33 až 35 dB(A).

Tichšie modely

Naša nová séria chladničiek s mrazničkou ponúka ešte nižšiu hladinu hluku o 1 dB(A) v porovnaní s predošlými modelmi. To všetko vďaka 7-krát nižším vibráciám a novým postupom na zníženie hlučnosti.

Energetická účinnosť

Vysoká energetická účinnosť znamená nižšie výdavky za energie. Energetická trieda všetkých chladničiek s mrazničkou je od A do G. A je energeticky najúspornejšia.

Tip: Znížte spotrebu energie tým, že umiestnite chladničku s mrazničkou ďalej od radiátorov alebo rúry.

Čo chcete v chladničke prevažne skladovať?

Čerstvé ovocie a zeleninu – hľadajte chladničky s priehradkami na šalát a hlbokými zásuvkami na veľkú zeleninu. Pokiaľ máte veľa čerstvých surovín, možno budete chcieť väčší priestor chladničky než mrazničky.

Mäso a ryby – model s priehradkou NaturaFresh udrží mäso a ryby dlhšie čerstvé.

Nápoje – zvážte regály na víno, nastaviteľné police na fľaše alebo dokonca vstavaný chladiaci box na víno. Niektoré chladničky s mrazničkou majú vstavaný dávkovač ľadu.

Mrazené potraviny – pokiaľ mrazíte veľké množstvá potravín, zvoľte si spotrebič s mrazničkou s rovnakým objemom ako chladnička.

Objavte naše kombinované chladničky s mrazničkou

Škandinávsky dizajn, ktorý zlepšuje každodenný život. Vyberte si z našej ponuky tú správnu chladničku s mrazničkou pre svoje potreby!

Vybrali ste?
Alebo pokračujte a pozrite si ďalšiu sériu.