Vinotéky

Vinotéky

Uložte svoje obľúbené vína do špičkovej vinotéky, ktorá vytvára ideálne podmienky na skladovanie a servírovanie.

Chráňte svoje vína s cellar pro 5 fundamentals

Pri dlhodobom skladovaní vína môžu nestabilné podmienky negatívne ovplyvniť jeho kvalitu. Cellar Pro 5 Fundamentals vytvára ideálnu klímu na skladovanie, ktorá zachováva kvalitu vína a umožňuje mu stabilne zrieť. Naše vinotéky zaručujú tmavý priestor so stabilnou teplotou a vlhkosťou nad 50 %, s kvalitným prúdením vzduchu a bez vibrácií.

Perfect shelving. Dokonalý prehľad

Väčšina vinoték má police prispôsobené len na fľaše typu Bordeaux. Milovníci vína však vedia, že zbierka kvalitných vín je oveľa rozmanitejšia.

V našej vinotéke môžete pohodlne uskladniť celú svoju zbierku. Výsuvné police z prvotriedneho dreva sú navrhnuté s ideálnym usporiadaním vnútorného priestoru a pojmú všetky najbežnejšie typy 750 ml fliaš, dokonca aj vaše obľúbené šampanské, bez rizika poškriabania etikiet.

Perfect Shelving uskladní 95 % typov fliaš bez poškodenia fľaše alebo poškriabania etikety.

Single-Zone Pro

Vo vinotéke Single-Zone Pro môžete nastaviť ľubovoľnú teplotu v rozpätí 5–20 °C. Je ideálna na krátkodobé a dlhodobé skladovanie rôznych druhov vína. Vinotéky Single-Zone Pro sú k dispozícii vo výškach 30 aj 60 cm.

Dual-Zone Pro

Biele alebo červené vína. Na servírovanie alebo skladovanie. Udržujte celú svoju zbierku pri správnej teplote. Každú časť police Dual-Zone Pro môžete nastaviť podľa svojich potrieb alebo nastaviť jednu časť na režim skladovania.