Detaily produktu

Môžete vyprážať horúcim vzduchom, variť v pare alebo kombinovať oboje. S teplovzdušnou fritézou 800 môžete popustiť uzdu vašej fantázie. Teraz môžete pripravovať zdravé a chutné jedlá, ktoré sú chrumkavé zvonka a šťavnaté zvnútra – každý si príde na svoje.

Benefity

Využite pri smažení jedla až o 90% menej tuku a znížte tak jeho kalorickú hodnotu až o 50%.*

Teplovzdušná fritéza 800 Steam s funkciou pary ponúka zdravší spôsob prípravy vašich obľúbených smažených jedál. Horúci vzduch cirkuluje, aby zahrial ingrediencie zo všetkých strán, a dosiahol tak prirodzene chrumkavý povrch.

*V porovnaní s vyprážaním hranoliek v štandardnej fritéze. Analýza vykonaná v akreditovanom laboratóriu (ISO/IEC 17025:2017).

Zdravšie jedlá pripravené v pare

Pripravte si obľúbené pokrmy so vstavanou funkciou pary, aby sa z nich nestratili dôležité živiny a vlhkosť. Stačí naplniť nádržku na vodu s objemom 1,1 litra a bez námahy môžete pripraviť v pare ryby, zeleninu či dokonalé knedle.

Vďaka vopred nastaveným funkciám prípravy už nemusíte hádať

Teplovzdušná fritéza 800 má naprogramované spôsoby prípravy, ktoré zjednodušujú fritovanie, prípravu v pare, pečenie a sušenie vašich obľúbených potravín. Prednastavené recepty automaticky nastavia čas a teplotu, ktoré si tiež môžete manuálne upraviť podľa potreby.

Jednoduché čistenie a možnosť umývania v umývačke riadu

Teplovzdušná fritéza 800 s funkciou pary má nepřiľnavý povrch, vďaka čomu sa po príprave jedla rýchlo a ľahko čistí. Môžete ju vyčistiť ručne alebo vložiť odnímateľné časti do umývačky riadu.

Komfortné upozornenie pri varení

Upozornenie pri varení vás informuje, kedy treba pokrm otočiť, aby bol rovnomerne upečený a dokonale chrumkavý. Automaticky sa aktivuje v polovici procesu prípravy, takže si nemusíte robiť starosti s nastavovaním časovača.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone