Detaily produktu

Well Q8-P s hubicou PetPro+ perfektne povysáva a vyčistí podlahy, či čalúnený nábytok od vlasov, chlpov zvierat, prachu a je tým najlepším pomocníkom v domácnostiach s domácimi miláčikmi. Vďaka ľahkému prístupu k ručnej jednotke a priloženému príslušenstvu priamo v tele vysávača s Well Q8-P vysávate ľahko a bez námahy.

Benefity

Electrolux - Akumulátorový vysávač - WQ81-PANIM

PowerPro Roller - expert na tvrdé podlahy

PowerPro Roller efektívne odstraňuje jemný prach aj veľké častice nečistôt. Utesnený systém hubice vytvára vyššiu rýchlosť vzduchu a tým zabezpečí až 7-krát väčšiu účinnosť zberu prachu v štrbinách*. Kefa PowerPro je zárukou vynikajúcich výsledkov na tvrdých podlahách.

*V porovnaní s predchádzajúcim modelom ZB3013

Electrolux - Akumulátorový vysávač - WQ81-PANIM

Nekompromisný výkon - dlhší čas*

Axiálna cyklónová technológia zaistí spoľahlivý výkon počas celého vysávania, od začiatku do konca, aj keď je nádoba na prach plná. Výdrž až 53 minút na povysávanie väčšej plochy. **

*Udržuje 99 % počiatočného výkonu čistenia pri naplnenej nádobe na prach podľa normy IEC 62885-2 vydanie 1.0: 5.1, 5.7 a 5,9 pri nastavení maximálneho výkonu. **Merané v ekologickom režime. Výdrž batérie vysávača pri maximálnom výkone je 14 minút.

Electrolux - Akumulátorový vysávač - WQ81-PANIM

Ergonomický dizajn, pohodlné vysávanie

Ergonomický dizajn vysávača Well 8-P, pohodlné uchopenie rukoväte ručnej jednotky a nízke ťažisko uľahčujú vysávanie podláh, aj vyššie položených či ťažšie dostupných miest - bez náročného zdvíhania a ťažkopádneho manévrovania.

Electrolux - Akumulátorový vysávač - WQ81-PANIM

Hubica PETPRO PLUS

Hubica PetPro PLUS zabezpečí dôkladné vyčistenie čalúneného nábytku od srsti domácich miláčikov, prachu a iných nečistôt. Jej funkcia QuickClean riešená na princípe posúvania tam a späť uvoľňuje a ľahko odstráni srsť a zaistí rýchle a bezproblémové čistenie rotačnej kefy.

Electrolux - Akumulátorový vysávač - WQ81-PANIM

Príslušenstvo uložené priamo v tele vysávača

Kefa na prach a štrbinová hubica zaručujú, že sa dostanete do každého kúta bez toho, aby ste museli siahať po ďalšom vybavení. Ak ich práve nepoužívate, sú uložené priamo na vysávači, takže ten správny nástroj máte vždy poruke.

Darček k nákupu

K nákupu tohto vysávača môžete získať praktický naparovač odevov Refine 600 v hodnote 39 €, ktorým jednoducho a rýchlo osviežite bielizeň.

Ponuka platí do 30. 11. 2022.

Zistiť viac

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Kúpili ste už tento produkt?

Zaregistrujte svoj produkt a využite ho naplno. Nájdite jednoducho podporu, príslušné náhradné diely a príslušenstvo, prostredníctvom odkazov nižšie.

Registrovať produkt Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
výhľad na útesy a oceán