Detaily produktu

Vysávač Pure Q9-P, s výnimočným dizajnom, bol navrhnutý s ohľadom na maximálne zníženie hluku a aby vám uľahčil vysávanie. Navyše jeho plnú kapacitu môžete využívať až 53 minút na jedno nabitie batérie (v minimálnom režime).

Benefity

Electrolux - Tyčové vysávače - PQ91-P50MB

PowerPro Roller - expert na tvrdé podlahy

PowerPro Roller kefa efektívne odstraňuje jemný prach aj veľké častice nečistôt. Utesnený systém hubice vytvára vyššiu rýchlosť vzduchu a tým zabezpečí 7-krát väčšiu účinnosť zberu prachu v štrbinách*. Kefa PowerPro je zárukou vynikajúcich výsledkov na tvrdých podlahách.*V porovnaní s predchádzajúcim modelom ZB3013

Electrolux - Tyčové vysávače - PQ91-P50MB

Bez straty výkonu počas vysávania*

Pure Q9 si vďaka cyklónovému systému zachováva plný výkon po celý čas vysávania, aj keď je nádoba na prach plná. Zároveň účinnejšie oddeľuje čiastočky prachu z nasávaného vzduchu, a tak zabezpečí nižšie upchatie a menšiu potrebu čistenia filtrov. *Merané s nádobou na prach naplnenou prachom DMT (štandardizovaný test) podľa normy IEC 5.1, 5.7 a 5.9 pri nastavení maximálneho výkonu.

Electrolux - Tyčové vysávače - PQ91-P50MB

Tiché vysávanie**

Vysávač bol navrhnutý s dôrazom na tichšiu prevádzku. Vďaka kombinácii plynulého prietoku vzduchu a tlmenému vývodu vzduchu sme dosiahli maximálne zníženie hluku a Pure Q9 je naším najtichším tyčovým vysávačom.**Hlučnosť ručnej jednotky sa znížila o polovicu. Redukcia o 3 dB(A) oproti napr. Ergorapido, merané podľa normy ISO 3743.

Electrolux - Tyčové vysávače - PQ91-P50MB

7-krát účinnejší zber prachu***

Utesnený systém v hubici zabezpečuje vyššiu rýchlosť prúdenia vzduchu a účinne odstraňuje prach aj v tých najužších priestoroch. ***V porovnaní s predchádzajúcim modelom EER77SSM.

Electrolux - Tyčové vysávače - PQ91-P50MB

Výnimočný prevádzkový čas****

Môžete si vybrať z troch úrovní výkonu a vysávať až 53 minút (v minimálnom režime). A pokiaľ potrebujete prestať s vysávaním, Pure Q9 si zapamätá posledné nastavenia, aby ste mohli pokračovať tam, kde ste skončili.

****Modely Pure Q9-P 25,2 V

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone