Detaily produktu

Vysávač Pure Q9-P, s výnimočným dizajnom, bol navrhnutý s ohľadom na maximálne zníženie hluku a aby vám uľahčil vysávanie. Navyše jeho plnú kapacitu môžete využívať až 53 minút na jedno nabitie batérie (v minimálnom režime).

Benefity

Electrolux - Akumulátorový vysávač - PQ91-P50MB

PowerPro Roller - expert na tvrdé podlahy

PowerPro Roller kefa efektívne odstraňuje jemný prach aj veľké častice nečistôt. Utesnený systém hubice vytvára vyššiu rýchlosť vzduchu a tým zabezpečí 7-krát väčšiu účinnosť zberu prachu v štrbinách*. Kefa PowerPro je zárukou vynikajúcich výsledkov na tvrdých podlahách.*V porovnaní s predchádzajúcim modelom ZB3013

Electrolux - Akumulátorový vysávač - PQ91-P50MB

Bez straty výkonu počas vysávania*

Pure Q9 si vďaka cyklónovému systému zachováva plný výkon po celý čas vysávania, aj keď je nádoba na prach plná. Zároveň účinnejšie oddeľuje čiastočky prachu z nasávaného vzduchu, a tak zabezpečí nižšie upchatie a menšiu potrebu čistenia filtrov. *Merané s nádobou na prach naplnenou prachom DMT (štandardizovaný test) podľa normy IEC 5.1, 5.7 a 5.9 pri nastavení maximálneho výkonu.

Electrolux - Akumulátorový vysávač - PQ91-P50MB

Tiché vysávanie**

Vysávač bol navrhnutý s dôrazom na tichšiu prevádzku. Vďaka kombinácii plynulého prietoku vzduchu a tlmenému vývodu vzduchu sme dosiahli maximálne zníženie hluku a Pure Q9 je naším najtichším tyčovým vysávačom.**Hlučnosť ručnej jednotky sa znížila o polovicu. Redukcia o 3 dB(A) oproti napr. Ergorapido, merané podľa normy ISO 3743.

Electrolux - Akumulátorový vysávač - PQ91-P50MB

7-krát účinnejší zber prachu***

Utesnený systém v hubici zabezpečuje vyššiu rýchlosť prúdenia vzduchu a účinne odstraňuje prach aj v tých najužších priestoroch. ***V porovnaní s predchádzajúcim modelom EER77SSM.

Electrolux - Akumulátorový vysávač - PQ91-P50MB

Výnimočný prevádzkový čas****

Môžete si vybrať z troch úrovní výkonu a vysávať až 53 minút (v minimálnom režime). A pokiaľ potrebujete prestať s vysávaním, Pure Q9 si zapamätá posledné nastavenia, aby ste mohli pokračovať tam, kde ste skončili.

****Modely Pure Q9-P 25,2 V

Darček k nákupu

K nákupu tohto vysávača môžete získať praktický naparovač odevov Refine 600 v hodnote 39 €, ktorým jednoducho a rýchlo osviežite bielizeň.

Ponuka platí do 30. 11. 2022.

Zistiť viac

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Kúpili ste už tento produkt?

Zaregistrujte svoj produkt a využite ho naplno. Nájdite jednoducho podporu, príslušné náhradné diely a príslušenstvo, prostredníctvom odkazov nižšie.

Registrovať produkt Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
výhľad na útesy a oceán