Detaily produktu

Indukčná technológia sa dômyselne zameriava na zohrievané miesto, pričom ostatné oblasti zostanú chladné a bezpečné. Varný panel okamžite reaguje na zmeny teploty, takže varenie je efektívnejšie. Sklenený povrch navyše znamená jednoduché čistenie.

Benefity

Správny sporák pre vás – jednoduchý, rýchly a bezpečný

Indukčná technológia varnej dosky znamená, že teplo sa vytvára rýchlo a precízne, vďaka čomu zostanú okolité oblasti chladné a bezpečné. Taktiež okamžite reaguje na zmeny teploty. A hladký povrch zabezpečuje jednoduché čistenie.

S funkciou SteamBake napečiete lahodné jedlá

S funkciou SteamBake budete piecť doma ako v pekárni. Vďaka vytváranej vlhkosti cesto optimálne kysne a výsledné pečivo je vo vnútri mäkké a kôrka krásne chrumkavá.

Zdravý spôsob, ako si vychutnať vyprážané jedlo

Vychutnajte si všetky výhody teplovzdušnej fritézy bez potreby ďalšieho spotrebiča. Funkcia AirFry je integrovaná v rúre a navrhnutá tak, aby bola dokonale kompatibilná s plechom AirFry. Pre chrumkavejšiu zeleninu a hranolky, bez zbytočného oleja.

Viacúrovňové pečenie. Upečiete viac pokrmov naraz

Pri viacúrovňovom pečení dodatočné kruhové vyhrievacie teleso zabezpečí dokonalé upečenie pokrmov, aj keď ich položíte na dva plechy naraz.

Electrolux - Elektrický sporák - LKI564201X

Samočistiaca rúra vám ušetrí prácu

Funkcia katalytického čistenia zabraňuje hromadeniu nečistôt a mastnoty v rúre nášho samostatne stojaceho sporáka. Táto technológia samočistenia začne automaticky pracovať, keď teplota dosiahne 250 °C. Odstraňuje zvyšky po varení, čo zjednodušuje čistenie.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone