Detaily produktu

Indukčná varná doska 800 Bridge s eXTractor má viac možností umiestnenia a ponúka vám väčšiu slobodu v rozvrhnutí kuchyne. Odsávač pár sa nemusí nachádzať nad varnou doskou a môžete si tak navrhnúť kuchyňu podľa vlastných predstáv bez obmedzení.

Benefity

Dizajn kuchyne Freedom – uvoľnite priestor bez obmedzení

Uvoľnite priestor a nechajte rozkvitnúť svoje dizajnové nápady pomocou funkcie Kitchen Design Freedom. Odsávaciu varnú dosku si nainštalujte tam, kde vám to vyhovuje, pretože nahrádza potrebu závesného odsávača pár nad varným priestorom. Zažite viac slobody v kuchyni.

Uvarte viac pokrmov skombinovaním dvoch varných zón pomocou funkcie Double Bridge

S funkciou Double Bridge môžete skombinovať dve varné zóny vedľa seba a vytvoriť jednu väčšiu. A navyše túto funkciu máte k dispozícii na oboch stranách varnej dosky. Vďaka tomu môžete použiť väčšie nádoby na varenie a uvariť viac obľúbeného jedla.

Tiché čistenie vzduchu v kuchyni pomocou Breeze

Funkcia Breeze osvieži vzduch v kuchyni pri nízkej hladine hluku po skončení varenia. Teraz môžete po jedle relaxovať alebo sa zabávať v príjemnom prostredí bez dymu.

Filter 2 v 1 pre sviežejší vzduch v kuchyni

Filter 2 v 1 sa ľahko čistí a udržiava čerstvý vzduch v kuchyni. Odnímateľný filter možno ľahko čistiť v umývačke riadu a regenerovať v rúre pri dlhodobom používaní.

Vďaka Hob2Hood® sa odsávač pár nastaví automaticky

Odsávač pár sa automaticky nastaví podľa toho, či zvýšite alebo znížite úroveň výkonu, a vy sa tak môžete sústrediť na varenie. Vďaka technológii Hob2Hood® sa môžete naplno venovať príprave jedla, zatiaľ čo varný panel a odsávač pár dokonale spolupracujú.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone