Detaily produktu

Chladnička s mrazničkou 800 Cooling 360° s elegantným interiérom z antikora pomáha znižovať plytvanie potravinami. O 30 % lepšie rozloženie teploty na každej polici zaručuje ochranu potravín bez ohľadu na to, kam ich umiestnite.
*V porovnaní s vlastným produktom s kontrolou prúdenia vzduchu na základe interného testu

Benefity

Menej plytvania potravinami vďaka o 30 % lepšiemu rozloženiu teploty*

Cooling 360° s vnútorným priestorom z prvotriedneho antikora pomáha znižovať plytvanie potravinami vďaka pokročilému chladeniu. Účinné vetracie otvory zabezpečujú o 30 % lepšie rozloženie teploty na každej poličke, vďaka čomu sú potraviny chránené bez ohľadu na to, kam ich umiestnite.

*V porovnaní s vlastným produktom s kontrolou prúdenia vzduchu na základe interného testu

Prelomová novinka – jedinečná chladnička s mrazničkou z recyklovaných plastov*

S hrdosťou predstavujeme našu jedinečnú chladničku s mrazničkou s použitím vnútorného materiálu zo 70 % recyklovaného plastu. Plasty z vyradených chladničiek sa používajú na výrobu nových chladničiek, čo vďaka recyklácii pomáha znižovať množstvo odpadu.

GreenZone+ pomáha udržať ovocie a zeleninu plné živín

GreenZone+ je ideálna skladovacia zásuvka. Eliminuje prebytočnú vlhkosť a zároveň zachováva to správne množstvo vlhkosti, ktoré vaša zelenina potrebuje. Vďaka tomu sa zachová po 11 dňoch až 95 % vitamínov, pretože plodiny majú primerané množstvo vlhkosti, a teda potrebnú ochranu.*

Prispôsobiteľná mraznička pre viac flexibility

Užite si väčšiu flexibilitu chladničky s mrazničkou s mraziacim priestorom, ktorý sa dá úplne transformovať. Mrazničku odteraz môžete nastaviť na + 4 °C a rozšíriť tak chladiaci priestor alebo ju môžete používať pri jej zvyčajnej teplote od – 15 °C do – 24 °C.

Precízna stabilita teploty s technológiou TwinTech® No Frost Plus

Technológia TwinTech® No Frost Plus chráni chuť potravín. Stabilita teploty je viac než 4-násobne lepšia v porovnaní so štandardom* a energetický výkon je až o 9 % vyšší**, takže si naplno vychutnáte svoje potraviny a zároveň ušetríte energiu.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone