Detaily produktu

Chladnička s mrazničkou 800 Cooling 360°  s elegantným antikorovým priestorom poskytuje rovnomernú teplotu na každej polici. Chráni potraviny bez ohľadu na to, kam ich umiestnite.

Benefity

Celý priestor. Dokonale vychladený. So systémom Cooling 360°

Cooling 360° – prémiové antikorové vnútro a pokročilé chladenie. Účinné vetracie otvory poskytujú rovnomernú distribúciu vzduchu na každej polici, takže potraviny budú chránené bez ohľadu na to, kam ich umiestnite.

GreenZone+ pomáha chrániť ovocie a zeleninu

GreenZone+ je ideálna zásuvka na zeleninu. Zásuvka odstraňuje prebytočnú vlhkosť a zároveň zachováva správne množstvo vlhkosti, ktoré zelenina potrebuje. Zachovanie zdravého ovocia a zeleniny.

S technológiou TwinTech zostanú potraviny až o 60 % šťavnatejšie a hydratovanejšie.*

Inteligentný dvojitý chladiaci systém TwinTech® No Frost udrží vlhkosť potravín. Lepší ako bežné systémy bez námrazy. Nezávisle chladí chladničku a mrazničku. V mrazničke sa netvorí námraza. TwinTech® No Frost udrží správnu vlhkosť v chladničke, čím zaistí o 60 % nižšiu stratu hmotnosti potravín.

* Interný test technológie TwinTech použitím internej testovacej metódy merania úrovne hydratácie po 9 dňoch skladovania v porovnaní s vlastným výrobkom s jedným odparovačom.

Vždy pod kontrolou. S aplikáciou Electrolux

Ovládajte svoju chladničku z inteligentného zariadenia. Dostávajte upozornenia, pokiaľ ostali  otvorené dvioera a využite tipy na údržbu, aby vaša chladnička fungovala čo najlepšie. Zistite, kde a ako skladovať potraviny, aby ste ochránili ich kvalitu.

Chránené potraviny so zásuvkou Extra Chill

Chráňte kvalitu, chuť a sviežosť mäsa, udenín a syrov v zásuvke Extra Chill. Zásuvka udržuje nižšiu teplotu ako zvyšok chladničky s aktívnou cirkuláciou studeného vzduchu.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone