Detaily produktu

Kanvica Explore 7 umožňuje vybrať ohrev podľa toho, či varíte vodu, čaj alebo šetrne ohrievate prísady do jedál. Ovládacie prvky umožňujú zakaždým nastaviť ideálnu teplotu. Či dokonca udržiavať ju po dobu 40 minút.

Benefity

Teplota presne podľa vašej chuti

Kanvica Explore 7 je vybavená precíznym ovládaním a umožní vám jednoducho a presne nastaviť teplotu zohrievania aj udržať požadovanú teplotu zohriatej vody. Či už zohrievate dojčenskú výživu na 40 °C, pripravujete zelený čaj pri 80 °C alebo zalievate kávu pri 95 °C, kanvica dosiahne zvolenú teplotu a automaticky zastaví ohrev.

Teplotu udrží 40 minút

Kanvica Explore 7 s funkciou udržiavania teploty umožňuje udržiavať zvolenú teplotu 40 minút. Teleso skryté v základni kanvice sa aktivuje zakaždým, keď teplota vody klesne o 2 °C.

Veko s plynulým otváraním na jednoduché čistenie

Veko kanvice Explore 7 sa otvára jedným plynulým pohybom, čím sa vyhnete neželaným rozliatiam. Vďaka veľkosti veka sa do kanvice zmestí celá ruka, a teda sa jednoducho čistí. A pokiaľ ide o každodenné používanie, kanvicu možno vrátiť do jej 360-stupňovej základne v ľubovoľnom smere.

Bezpečnostné funkcie ako štandard

Protišmyková základňa kanvice Explore 7 znižuje riziko skĺznutia a rozliatia vody a prispieva k vyššej bezpečnosti v kuchyni. Kanvica sa navyše automaticky vypne, keď je prázdna, pričom napájanie sa odpojí ihneď, ako kanvica rozpozná, že v nej nie je dostatok vody.

Filter na vodný kameň pre lepšiu chuť 

Kanvica Explore 7 je vybavená filtrom proti vodnému kameňu, ktorý zabráni preniknutiu nečistôt obsiahnutých vo vode do šálky. Prevarená voda je tak dlhšie chutnejšia.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone