Detaily produktu

Lepšie mixovanie s jedinečnou technológiou TruFlow a špeciálnym dizajnom čepelí a mixovacej nohy. Ručný mixér Create 5 vám prináša výkon, komfort a všestrannosť. Šikovný kuchynský pomocník pre rôzne typy pracovných úkonov.

Benefity

Ideálne mixovanie s technológiou TruFlow

Jedinečný tvar mixovacieho nástavca umožňuje účinné mixovanie ingrediencií a optimalizované čepele poskytujú lepší výkon. Výsledkom sú chutné pokrmy s perfektnou konzistenciou.

Komfort, dostupnosť a spoľahlivosť

Rukoväť je tvarovaná tak, aby vám ideálne sadla do ruky a poskytla vám maximálny komfort a perfektnú kontrolu pri každom spôsobe použitia.

Dodáva sa s multifunkčným príslušenstvom

Smoothie, salsa, guacamole, zemiaková kaša alebo nasekaná cibuľa. S multifunkčným príslušenstvom máte viac možností. Dodávané príslušenstvo tohto ručného mixéra zahŕňa šľahač, drvič zemiakov, nádobu a minikrájač.

1000 W motor

Vysoko výkonný 1000 W motor sa postará o dôkladné mixovanie a hladké zmesi: jednoducho pripraví lahodné polievky a smoothie.

Variabilné nastavenie rýchlosti a funkcia Turbo

Plynulá regulácia rýchlosti jednou rukou. Prostredníctvom posuvného ovládača si môžete plynulo a jednoducho prispôsobiť rýchlosť podľa potreby. Ak si pokrm vyžaduje intenzívne spracovanie pri vyššom výkone, máte k dispozícii funkciu Turbo.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone