Detaily produktu

S mixérom Create 3 Sports sú zdravé návyky ešte jednoduchšie. A chutnejšie. Zoberte banán, čerstvé bobuľovité ovocie a trocha ovocnej šťavy. Rozmixujte. Teraz si môžete vychutnať čerstvé, zdravé smoothie a vziať si ho so sebou kamkoľvek.

Benefity

Praktická cestovná fľaša 3 v 1.

Rozmixujte svoje obľúbené ingrediencie priamo vo fľaši 3 v 1, ktorá je hneď pripravená cestovať s vami. Pridajte obľúbené prísady, rozmixujte a s nasadeným vekom si vezmite smoothie tam, kam práve idete.

Ľahké používanie pomocou jedného dotykového tlačidla.

Jedno dotykové tlačidlo sa ľahko používa a umožňuje vám ovládať výkon pre požadovanú textúru. Podržte tlačidlo stlačené pre hladší výsledok alebo ho niekoľkokrát stlačte na drvenie ľadu. Všestranné, jednoduché a efektívne.

Optimálne mixovanie s čepeľami TruFlow®.

Či už drvíte ľad, alebo pripravujete smoothie s dokonalou konzistenciou, čepele TruFlow® ponúkajú spoľahlivý a optimálny výkon pri mixovaní.

Úspora miesta vďaka kompaktnému dizajnu.

Už žiadne ťažké a objemné mixéry zaberajúce miesto na vašej pracovnej doske. Mixér Create 3 Sports zaberá oveľa menej miesta a nechá vašu kuchyňu dýchať bez neporiadku.

Odnímateľná čepeľ na ľahké čistenie.

Po použití mixéra vás nebude trápiť neporiadok ani nepraktické čistenie. Odnímateľná čepeľ zaisťuje ľahkú demontáž a čistenie bez námahy.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone