Detaily produktu

S mixérom Create 4 Compact sú zdravé návyky ešte jednoduchšie. A chutnejšie. Zoberte banán, čerstvé bobuľovité ovocie a trocha ovocnej šťavy. Rozmixujte. Teraz si môžete vychutnať čerstvé, zdravé smoothie a vziať si ho so sebou kamkoľvek.

Benefity

Praktická cestovná fľaša 3 v 1.

Rozmixujte svoje obľúbené ingrediencie priamo vo fľaši 3 v 1, ktorá je hneď pripravená cestovať s vami. Pridajte obľúbené prísady, rozmixujte a s nasadeným vekom si vezmite smoothie tam, kam práve idete.

Konzistentný výsledok s viacerými rýchlosťami a funkciou pulzovania.

Vyberte si medzi dvoma rýchlosťami a funkciou pulzovania pre dokonalú textúru. Od drveného ľadu až po hladké smoothie, získajte tie najkonzistentnejšie výsledky mixovania presne podľa svojej chuti.

Široká škála príslušenstva pre akékoľvek mixovanie.

Preskúmajte všetky možnosti mixovania so širokou škálou príslušenstva. Sklenený pohár s objemom 600 ml je ideálny na domáce mixovanie, 2 x 600 ml a 300 ml fľaša so sebou sú ideálne na vychutnanie si smoothie na cestách a mlynček poslúži na jemne zomletú kávu a orechy.

Optimálne mixovanie s čepeľami TruFlow®.

Či už drvíte ľad, alebo pripravujete smoothie s dokonalou konzistenciou, čepele TruFlow® ponúkajú spoľahlivý a optimálny výkon pri mixovaní.

Úspora miesta vďaka kompaktnému dizajnu.

Už žiadne ťažké a objemné mixéry zaberajúce miesto na vašej pracovnej doske. Mixér Create 4 Compact zaberá oveľa menej miesta a nechá vašu kuchyňu dýchať bez neporiadku.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone