Napíšte recenziu a vyhrajte

Hodnotenia našich spotrebičov sú pre nás cenným zdrojom informácií. Vaše postrehy a skúsenosti môžeme využiť pri vývoji nových technológií alebo pri navrhovaní atraktívnejšieho dizajnu. Ako poďakovanie za pridanie vášho hodnotenia vás zaradíme do žrebovania o stolný mixér Electrolux PerfektMix. Výhercu žrebujeme každý druhý týždeň!

  • {{ errorText }}

{{ props.errorNickname }}

Toto sa zobrazí vedľa vašej recenzie. Prosím nepoužívajte vaše celé meno. V takom prípade sa recenzia nepublikuje.

Na potvrdenie vašej recenzie potrebujeme vašu e-mailovú adresu.

{{ props.errorEmoji }}

Zákaznícke recenzie by sa mali zamerať predovšetkým na kvalitu, dizajn a hodnotu spotrebiča. Pre spätnú väzbu týkajúce sa služieb, zásielky alebo inštalácie kontaktujte Zákaznícke služby. Každá recenzie prejde pred zverejnením na tomto webe schválením. Ďalšie informácie nájdete v našich pokynoch pre vytvorenie recenzie.

Prosím, odsúhlaste podmienky.

Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu recenziu

Skontrolujte, či vám do schránky prišiel potvrdzovací e-mail.

Ako napísať recenziu

Dajte vedieť nám aj ostatným zákazníkom, ako ste spokojní s našimi spotrebičmi. Ohodnoťte ich z hľadiska výkonu, ponuky funkcií a obsluhy a napíšte, či spotrebič splnil vaše očakávania.

Potvrdenie recenzie

Po vyplnení recenzie vám pošleme e-mail s potvrdením, ktoré musíte odsúhlasiť. Skontrolujte si, prosím, aj nevyžiadanú poštu. Ak tento krok vynecháte, recenzia sa neuloží a vaše hodnotenie sa medzi ostatnými neobjaví.

Prijatie recenzie

Po overení pravosti vašej e-mailovej adresy majú naši administrátori 72 hodín, aby recenziu spracovali a zverejnili. Môžete si byť istí, že do recenzií nezasahujeme, nemeníme ich obsah ani ich nijako neupravujeme.