Detaily produktu

S filtrom BREEZE A3 si môžete dosýta dopriať pocit prirodzene čistého vzduchu. Účinne filtruje jemné čiastočky a odstraňuje nepríjemné pachy.

Benefity

Výnimočný filtračný výkon

Filtre A3 zaisťujú optimálne zachytávanie nečistôt prostredníctvom dvoch vysoko efektívnych bariér. Vonkajšia vrstva z jemnej sieťoviny zachytí väčšie čiastočky, ako sú prach, vlákna a vlasy, a dá sa ľahko vykefovať alebo vyčistiť vysávačom. Skladaná vnútorná vrstva predstavuje ultra jemný filtračný materiál, ktorý zachytáva nečistoty s veľkosťou do 0,3 mikrometra a účinne zo vzduchu odstraňuje mikroskopické látky typu PM2.5, mikroprach, peľ a iné dráždivé látky.

Zachytáva nepríjemné pachy.

Filtre A3 obsahujú vrstvu vysoko pórovitých guľôčok aktívneho uhlia, ktoré zabezpečujú vynikajúcu absorpciu pachov a plynov bežne sa nachádzajúcich v domácnosti. Efektívne odstraňujú prchavé organické zlúčeniny, ktoré sú nositeľmi pachov pochádzajúcich od domácich miláčikov, z odpadu alebo varenia, a dokonca aj chemikálie, ako sú formaldehyd, acetaldehyd a amoniak.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Kúpili ste už tento produkt?

Zaregistrujte svoj produkt a využite ho naplno. Nájdite jednoducho podporu, príslušné náhradné diely a príslušenstvo, prostredníctvom odkazov nižšie.

Registrovať produkt Náhradné diely a príslušenstvo
výhľad na útesy a oceán