Detaily produktu

Vďaka inovatívnej cyklónovej technológii a ergonomickému dizajnu kombinuje náš bezvreckový vysávač Clean 600 vysoký výkon vysávania s rýchlym a jednoduchým vyprázdňovaním nádoby na prach.

Benefity

Electrolux - Bezvreckový vysávač - EL61C3DB

2-stupňový spôsob čistenia nádoby na prach

Kompaktný dizajn s 2-stupňovým spôsobom čistenia nádoby na prach umožňuje hygienické a jednoduché odstránenie nečistôt. Ľahká manipulácia s kontrolovaným vyprázdňovaním, vďaka ktorému sa zabráni opätovnému vysypávaniu prachu počas jeho odstraňovania.

Electrolux - Bezvreckový vysávač - EL61C3DB

Nekompromisný čistiaci výkon* počas celej doby vysávania

Cyklónová technológia zabezpečuje nekompromisný výkon počas celého upratovania, aj keď sa nádoba na prach naplní. *Pri maximálnom výkone si po naplnení nádoby na prach zachová až 99 % bežného čistiaceho výkonu (podľa výkonnostnej normy IEC 62885-2, vydanie 1.0; odstavec 5.1, 5.7 a 5.9).

Electrolux - Bezvreckový vysávač - EL61C3DB

6-stupňová filtrácia vzduchu

6-stupňový filtračný systém zachytí až 99,99 % mikročastíc prachu väčších ako 1 mikrometer* pre dokonale čisté domáce prostredie. *Na základe interných testov v súlade s európskou normou EN 60312-1-2017 pre častice väčšie ako 1 mikrometer.

Electrolux - Bezvreckový vysávač - EL61C3DB

Kompaktný a skladný dizajn

Náš kompaktný dizajn s možnosťou skladovania vo vertikálnej alebo horizontálnej polohe vás zbaví starostí s uskladnením a zaberie menej miesta.