Detaily produktu

Čistite odkiaľkoľvek. Robotický vysávač 600 vám umožňuje naplánovať čas čistenia a sledovať jeho priebeh na mape čistenia. To všetko cez našu intuitívnu aplikáciu. Dôkladné čistenie kedykoľvek a kdekoľvek. S funkciou mopovania pre ešte čistejšie podlahy.

Benefity

Robotický vysávač ovládajte prakticky cez aplikáciu

Sledujte robotický vysávač odkiaľkoľvek na aktuálnej mape čistenia. Pomocou našej jednoduchej aplikácie si môžete naplánovať aj pravidelné vysávanie podľa svojho rozvrhu.

To najlepšie z oboch svetov. Vysáva a umýva podlahu

Tento inovatívny vysávač s dvoma funkciami vysáva aj umýva podlahy. Integrovaná funkcia umývania podlahy vám pomôže bez námahy si udržať čistý domov. Vysávač umyje podlahy za vás.

Podlahy vyčistí na jedno nabitie – doba prevádzky až 120 minút*

S prevádzkou až 120 minút* po plnom nabití batérie sa robotický vysávač nezastaví uprostred čistenia. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť na to, že čistenie vašich podláh dokončí.

* Interné testy ukázali až 120 minút prevádzky v minimálnom režime, čo sa rovná vypočítanej ploche do 84 m2.

Výkonná sacia sila vysaje aj najmenšie čiastočky, napríklad chlpy po zvieratách

Tento robotický vysávač dosahuje výnimočné výsledky. Efektívne povysáva stredne veľké a veľké nečistoty s veľkosťou od 2 do 7 mm, napríklad omrvinky, ryžu a zvieracie chlpy*. Vaše podlahy zanechá viditeľne čisté.

* Na základe interných testov podľa IEC 62885-7

Automaticky sa nabije a pokračuje v čistení

Keď batéria klesne pod 20 %, robot sa vráti na nabíjačku a nabije sa. Po nabití ho nemusíte zdvihnúť a preniesť, sám sa totiž vráti do oblasti, kde skončil, a pokračuje v čistení.

Príslušenstvo