Detaily produktu

Vďaka ľahkému prístupu k ručnej jednotke a priloženému príslušenstvu priamo v tele vysávača vám Well Q6 umožní ľahko a rýchlo vyčistiť rôzne povrchy - od podlahy až po ťažšie dostupné miesta.

Benefity

Electrolux - Akumulátorový vysávač - WQ61-40OG

Nekompromisný výkon - dlhší čas*

Axiálna cyklónová technológia zaistí spoľahlivý výkon počas celého vysávania, od začiatku do konca, aj keď je nádoba na prach plná. Výdrž až 45 minút na povysávanie väčšej plochy. **

*Udržuje 99 % počiatočného výkonu čistenia pri naplnenej nádobe na prach podľa normy IEC 62885-2 vydanie 1.0: 5.1, 5.7 a 5,9 pri nastavení maximálneho výkonu. **Merané v ekologickom režime. Výdrž batérie vysávača pri maximálnom výkone je 13 minút.

Electrolux - Akumulátorový vysávač - WQ61-40OG

Ergonomický dizajn, pohodlné vysávanie

Ergonomický dizajn vysávača Well Q6, pohodlné uchopenie rukoväte ručnej jednotky a nízke ťažisko uľahčujú vysávanie podláh, aj vyššie položených či ťažšie dostupných miest - bez náročného zdvíhania a ťažkopádneho manévrovania.

Electrolux - Akumulátorový vysávač - WQ61-40OG

Päťstupňová filtrácia vzduchu

5-stupňový filtračný systém s filtračným materiálom E10 odstráni až 99,99 %* mikročastíc prachu s veľkosťou väčšou ako 1 µm pre dokonale čisté a zdravé prostredie vášho domova.

*Testované podľa normy ISO16890.

Electrolux - Akumulátorový vysávač - WQ61-40OG

Príslušenstvo uložené priamo v tele vysávača

Kefa na prach a štrbinová hubica zaručujú, že sa dostanete do každého kúta bez toho, aby ste museli siahať po ďalšom vybavení. Ak ich práve nepoužívate, sú uložené priamo na vysávači, takže ten správny nástroj máte vždy poruke.

Príslušenstvo

Recenzia

Čo si myslíte?
Pomôžte nám s vylepšovaním našich spotrebičov

Vaše názory nám pomáhajú sa zlepšovať a ostatným zákazníkom pomáhajú s výberom spotrebiča. K zahájeniu recenzie zadajte počet hviezdičiek.

Napíšte recenziu

Vitajte. Toto je váš priestor. Podeľte sa s nami o svoj názor. Každá spätná väzba je dôležitá.

Pridajte recenziu ako hosť nižšie alebo sa prihláste a napíšte recenziu

{{ props.errorNickname }}

Toto sa zobrazí vedľa vašej recenzie. Prosím nepoužívajte vaše celé meno. V takom prípade sa recenzia nepublikuje.

Na potvrdenie vašej recenzie potrebujeme vašu e-mailovú adresu.

{{ props.errorEmoji }}

Zákaznícke recenzie by sa mali zamerať predovšetkým na kvalitu, dizajn a hodnotu spotrebiča. Pre spätnú väzbu týkajúce sa služieb, zásielky alebo inštalácie kontaktujte Zákaznícke služby. Každá recenzie prejde pred zverejnením na tomto webe schválením. Ďalšie informácie nájdete v našich pokynoch pre vytvorenie recenzie.

Prosím, odsúhlaste podmienky.

Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu recenziu

Skontrolujte, či vám do schránky prišiel potvrdzovací e-mail.

5

Spokojný zákazník

od Palči na 16 novembra 2021

Tyčový vysavač mám prvý krát ,zatiaľ som s nim veľmi spokojný. Oceňujem dobrý sací výkon. Naozaj som to nečakal. Aj výdrž barérie je zatiaľ dostačujúca. Uvidíme aká bude po istom čase. Spokojný som aj pri použití ako malého ručného vysavača hlavne pri vysávaní auta. Môžem odporučiť. Pomer kvality a ceny je fajn. S pozdravom P.

 • Dizajn
  5
 • Funkcie
  4
 • Kvalita
  5
 • Palči odporúča tento produkt

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text
5

Šikovný pomocník

od Michal na 28 októbra 2021

Skvelý dizajn, silný výkon pri vysávaní, ľahké čistenie nádoby na smeti.

 • Dizajn
  5
 • Funkcie
  5
 • Kvalita
  5
 • Michal odporúča tento produkt

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text
4

Tyčový vysávač

od škôlka na 27 októbra 2021

S vysávačom sme spokojní. Ako príručný vysávač plní svoj účel na priebežné odstraňovanie nečistôt. Tento výrobok nedisponuje nabíjacím dokom, iba nabíjacím káblom-malý nedostatok.

 • Dizajn
  5
 • Funkcie
  4
 • Kvalita
  4
 • škôlka odporúča tento produkt

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text
4

priemer

od Paulina na 26 septembra 2021

Aku vysávač spĺňa nároky doplnkového vysávača do bytu aj domu, má krásny dizajn a dostatočne silný ťah na vyššiom - 2. stupni výkonu; vôbec nepráši (skvelý cyklón). Výborne sa pohybuje a sacia hlavica s kefkou reaguje na každý, aj ten najjemnejší, pohyb ruky.
V porovnaní s konkurenčným vysávačom, ktorý vlastním z rovnakej cenovej skupiny, je o niečo menší, no trocha ťažší. Kefa nečistoty zbiera dobre, najmä na druhom stupni výkonu. Prvý stupeň je slabý, slabší ako u konkurencie (v porovnani s tým čo mám) - takmer nevyužiteľný - a tak sa použitím prevažne vyššieho stupňa musí často nabíjať. Čistenie kefy je tu poriadne nedomyslené...po každom použití (ak je členom domácnosti aspoň jedna osoba s vlasmi dlhšími ako 7cm :)) je nutné kefu vybrať a čistiť...čo nie je úplne easy. Na rotačnej kefe chýba “jarček” na nôž alebo nožnice, ktorý by umožňoval prestrihnutie vlasov a namotaných nitiek jedným šmahom (najlepšie z dvoch strán). Tenulinký a plytký jarček tam je, no neprechádza celým valcom kefy (na koncoch sú v ceste štetiny)!! Fakt nedomyslené, skúste čeknúť konkurenciu a inšpirovať sa ;).
Malý ručný vysávač je praktický, rukoväť siaha až dozadu, a tak sa s ním dá dobre vysávať vo výškach a priamo pod sebou. Nepracuje sa s ním však úplne pohodlne- podľa môjho názoru je zle vyvážený, ťažisko predmetu je príliš vpredu, a tak sa v uhle nedrží najlepšie a zároveň sa pri používaní zdá ťažší ako v skutočnosti je....po chvíli ma z neho bolí ruka, a to som zvyknutá aj na manuálnu prácu.
Výhodou je, že je bezdokový, nabíjať sa vďaka umiestneniu vstupu na tele malej časti (malý vysávač) dá aj bez skeletu... napríklad aj pri čistení nádržky a filtrov :)
Nádržka na smeti je dosť veľká a vďaka jej priehľadnosti má človek prehľad o jej plnosti. Vyprázdňuje sa veľmi pohodlne a ľahko. Celkovo, vysávač a jeho časti sa rozoberajú a skladajú veľmi jednoducho, bez nutnosti použiť silu, všetko pekne zapadá :) Veľmi oceňujem umiestnenie doplnkového nadstavca na tele veľkého vysávača.
Je fajn, ale ak by som kupovala ešte raz, kúpim drahší s domyslenejšími detailami.

 • Dizajn
  5
 • Funkcie
  4
 • Kvalita
  3

Pomohla vám táto recenzia?

I am error text

Ďalšie výrobky

Electrolux - Akumulátorový vysávač - PQ91-40GG Red Dot Design Award 2020
Akumulátorový vysávač Pure Q9

Vysávač Pure Q9, s výnimočným dizajnom, bol navrhnutý s ohľadom na maximálne zníženie hluku a aby vám uľahčil vysávanie. Navyše jeho plnú kapacitu môžete využívať až 55 minút na jedno nabitie batérie (v minimálnom režime).

Electrolux - Akumulátorový vysávač - PQ91-50MB Red Dot Design Award 2020
Akumulátorový vysávač Pure Q9

Vysávač Pure Q9, s výnimočným dizajnom, bol navrhnutý s ohľadom na maximálne zníženie hluku a aby vám uľahčil vysávanie. Navyše jeho plnú kapacitu môžete využívať až 50 minút na jedno nabitie batérie (v minimálnom režime).

Electrolux - Akumulátorový vysávač - WQ61-46DB Novinka
Akumulátorový vysávač Well Q6

Vďaka ľahkému prístupu k ručnej jednotke a priloženému príslušenstvu priamo v tele vysávača vám Well Q6 umožní ľahko a rýchlo vyčistiť rôzne povrchy - od podlahy až po ťažšie dostupné miesta.

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Kúpili ste už tento produkt?

Zaregistrujte svoj produkt a využite ho naplno. Nájdite jednoducho podporu, príslušné náhradné diely a príslušenstvo, prostredníctvom odkazov nižšie.

Registrovať produkt Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
výhľad na útesy a oceán