Objavte

Kolekcia AnimalCare Collection™

Vysávač Pure D9 Animal

Vysávač Pure D9 Animal

Nový Pure D9 Animal je druhý najlepší priateľ človeka. Vďaka systému FlowMotion™ zabezpečuje rovnako hladkú a bezproblémovú manipuláciu v domácnosti ako ostatné modely Pure D9 a navyše dôkladne zbiera zvieracie chlpy a odstraňuje pachy.

Vysávač UltraSilencer Zen AnimalCare

UltraSilencer™ Zen AnimalCare

Nedovoľte, aby členov vašej rodiny alebo vašich chlpatých miláčikov rušilo vysávanie. Vysávač UltraSilencer™ Zen AnimalCare je navrhnutý do domácností, ktoré si cenia ticho a pokoj rovnako vysoko ako mimoriadnu čistotu. Vďaka hlučnosti, ktorá sa približuje tichu (58 dB), vám elegantne pomôže s každodenným upratovaním a tichučko a účinne odstráni zvieracie chlpy.

Vysávač PowerForce AnimalCare

PowerForce™ AnimalCare

Výkonný, ale elegantný. Vyspelý, ale s jednoduchým ovládaním. Vysávač PowerForce™ AnimalCare je vybavený silným motorom a hubicou optimalizovanou pre maximálny výkon, aby vám efektne pomohol upratať, napríklad keď sa vaša mačka hrala na koberci v obývačke. Môžete s ním tancovať po celom dome a zároveň vysávať každým možným smerom, a to vďaka kolieskam navrhnutým na 360° pohyb.

Ergorapido s AnimalCare

Ergorapido™ AnimalCare

S vysávačom Ergorapido™ sa nemusíte báť, že sa s káblom bude hrať mačka alebo ju rozhryzie váš pes. Nemusíte ani pomyslieť ani na to, že by ste mali pred vysávaním presúvať nábytok. Tento flexibilný vysávač vyrieši všetky problémy s prachom pri minimálnej námahe. Keď sú podlahy zbavené prachu a zvieracích chlpov, uchopte ručnú jednotku a postarajte sa o všetky zabudnuté poličky a skrinky.