Objavte

Kolekcia AnimalCare Collection™

Vysávač UltraOne AnimalCare

UltraOne™ AnimalCare

Keď sa tak nad tým zamyslíte, mačka v dome je zaťažkávajúcim testom pre akýkoľvek vysávač. Dokáže pozbierať chlpy z kobercov, drevených podláh, dlažby aj betónu? Vysávač UltraOne™ AnimalCare je vyrobený tak, aby zvládol všetky typy povrchov, na ktorých si pobehal váš chlpatý miláčik. Spoľahlivé riešenie, keď hľadáte tichý a cenami ovenčený vysávač a požadujete maximálnu čistotu vo svojej domácnosti.

Vysávač UltraSilencer Zen AnimalCare

UltraSilencer™ Zen AnimalCare

Nedovoľte, aby členov vašej rodiny alebo vašich chlpatých miláčikov rušilo vysávanie. Vysávač UltraSilencer™ Zen AnimalCare je navrhnutý do domácností, ktoré si cenia ticho a pokoj rovnako vysoko ako mimoriadnu čistotu. Vďaka hlučnosti, ktorá sa približuje tichu (58 dB), vám elegantne pomôže s každodenným upratovaním a tichučko a účinne odstráni zvieracie chlpy.

Vysávač PowerForce AnimalCare

PowerForce™ AnimalCare

Výkonný, ale elegantný. Vyspelý, ale s jednoduchým ovládaním. Vysávač PowerForce™ AnimalCare je vybavený silným motorom a hubicou optimalizovanou pre maximálny výkon, aby vám efektne pomohol upratať, napríklad keď sa vaša mačka hrala na koberci v obývačke. Môžete s ním tancovať po celom dome a zároveň vysávať každým možným smerom, a to vďaka kolieskam navrhnutým na 360° pohyb.

Ergorapido™ AnimalCare

S vysávačom Ergorapido™ sa nemusíte báť, že sa s káblom bude hrať mačka alebo ju rozhryzie váš pes. Nemusíte ani pomyslieť ani na to, že by ste mali pred vysávaním presúvať nábytok. Tento flexibilný vysávač vyrieši všetky problémy s prachom pri minimálnej námahe. Keď sú podlahy zbavené prachu a zvieracích chlpov, uchopte ručnú jednotku a postarajte sa o všetky zabudnuté poličky a skrinky.