Detaily produktu

Doprajte si chrumkavé hranolčeky a delikátnu zeleninu pripravené s menším množstvom oleja na plechu AirFry od Electrolux. Jeho rovnomerne rozmiestnené otvory zabezpečujú plynulé prúdenie vzduchu a rovnomerné prepečenie pokrmu.

Benefity

Nie je nutné počas varenia jedlo obracať

Plech AirFry je špeciálne navrhnutý tak, aby umožňoval ohrev jedál zo všetkých uhlov, takže počas pečenia pokrmy netreba obracať ani otáčať. Stačí si počkať na lahodné chrumkavé jedlá bez otvárania dvierok rúry.

Optimálny prúdenie vzduchu hore a dole

Či už pečiete hranolčeky alebo zapekáte cukety, náš plech AirFry sa postará, aby ste zvládli pripraviť väčšie množstvo naraz. Tento veľký plech je navrhnutý tak, aby zabezpečoval prúdenie vzduchu okolo pokrmu a ohrev zhora aj zdola, takže všetko bude hotové naraz.

Plech vhodný pre každú XXL rúru

Plech AirFry je vhodný do každej rúry veľkosti XXL a kombinuje sa s funkciami Pizza alebo Teplovzdušné pečenie. Jednoducho položte plech na rošt rúry a počkajte si na chrumkavejšiu verziu svojich obľúbených pokrmov.

Vybrali ste si správny plech?

Potrebujete nový plech, ale nie ste si istí, že ste si vybrali ten správny? Riešenie je jednoduché. Kliknite na tlačidlo nižšie a otvorí sa vám nové okno s ponukou „kontroly kompatibility“ vpravo. Zadajte PNC vašej rúry​ a svoju voľbu si overte. Potom nové okno zatvorte a svoj nákup dokončite tu. 

Ak máte akékoľvek pochybnosti, zavolajte nám na číslo +421 232 141 303, radi vám poradíme.

Príslušenstvo

Podpora

Vedeli ste, že drobné problémy sa dajú často vyriešiť bez zásahu servisného technika? Prečítajte si informácie nižšie.

Vlastníte tento produkt?

Zaregistrujte si produkty v MyElectrolux a nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  • Plynulejšia podpora a servis
  • Ľahký prístup k príručkám a sprievodcom
  • Špeciálne ponuky a zľavy
Používajte MyElectrolux Náhradné diely a príslušenstvo Podpora
woman on couch with mobile phone